Jump to content
hariits

WiFi 5Ghz

Recommended Posts

Labs vakars,

situācija ļoti vienkārša. Man ir divu kanālu rūteris. Attiecīgi 2.4ghz un 5ghz. Pirms aptuveni mēneša, saliku kompi, kuram iekšā ir Tp-link t9 archer wifi adapteris, kurš spēj pat līdz 1900mbs izvilkt, bet viņš nevelk ne sūda. Bīdīju rūteri šurpu - turpu, uz augšu un leju (jāpiemin, ka es nespēju mainīt rūtera lokācijas vietu, jo viņam jābūt pieslēgtam pie master socketa, kas ir tikai pirmajā stāvā, vienā vietā). Atradu spotu, kas man speedtestā izspieda ~67mb, kas ir rekords (Iepriekš tikai bija ~25-30mb). Bet tam sekoja nākamā problēma. Ar tik lielu ātrumu man neviena online spēle neiet. Viss ir ar lielu pingu (vidēji 80 līdz pat kosmosam) un, piemēram, Rocket League man matchmakingā savienojas ar serveri, bet beigās rādās, ko connections lost/reserved slot un citi errori, kas saitās ar connection`u. Nomainot uz 2.4ghz netu viss aiziet gludi, bet pie tā ir saslēgti 2 TV, visi telefoni, līdz ar to, viss ātrums ar apēsts un spēles lago. Visi draiveri ir instalēti/pārinstalēti un atjaunoti līdz pēdējam.

Ar problēmu mokos, jau kādu labu laiku, arī pirms spēļu pc salikšanas. Domāju vai nav kādas idejas, kā var uzlabot/izmainīt dns/vpn u.c. ciparus. Pēc kārtējās rūtera lokācijas maiņas un restarta, man ātrums vispār ir zem 4mb 5ghz channelā.

P.S. Tas ir UK broadbands.

Ar cieņu,

hariits

5ghz arī sliktāk iet cauri sienām. Labākais variants gan jau būtu aizvilkt vadu no rūtera uz otro stāvu un uztaisīt access pointu.

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.