Jump to content
Jettucis

PUBG Mobile interesentiem

Mobile PUBG  

21 members have voted

 1. 1. Vai Jūs spēlējat/esat spēlējis(-usi) Mobile PUBG?

  • 11
  • 9
  • Nē, bet gribētu pamēģināt/atsākt.
   1
 2. 2. Vai Jūs vēlētos piedalīties šāda tipa turnīrā?

  • 3
  • 18


Recommended Posts

Sveiki hasieši.
Esmu šai vietnē jau labu laiku, lai arī reģistrējies tikai nesen, pāris lietas jau esmu iepazinis šeit, kā kas notiekas, atsaucība utt. Bet stāsts ne par to.
Vēlējos nedaudz pareklamēt iespēju piedalīties latviešu turnīros Mobile PUBG, kur drīzumā norisināsies jau piektā kārta. Uz doto brīdi šī ir sava mēra testa sezona, kurā vēlamies redzēt cik daudz spēlētāju ir gatavi piedalīties šādas spēles turnīros un man par izbrīnu, nav nemaz tik traģiski. Vidēji 60-75 cilvēki ierodas uz turnīru. Jāatzīst, ka liela daļa šīs spēles spēlētāju ir nepilngadīgi, kas reizēm rada problēmas, bet kaut kā no tām cenšamies tikt ārā. Esam mēģinājuši veidot maksas kārtas (katrs spēlētājs iemaksā vienu eiro un uzvarētājs uzvar naudas summu), lai arī aptaujā vairākums bija "par" par šādu opciju, realitātē tie bija labi ja 10 spēlētāji. Tāpēc mēs uz doto brīdi meklējam alternatīvas, lai iespēja piedalīties maksas kārtās būtu visiem spēlētgribētājiem (kas vēlas iegūt iespēju uzvarēt naudas balvas). 

Turnīri norisinās pēc kārtu tipa, par katru kārtu spēlētāji iegūst punktus atkarībā no spēlētāja iegūtās vietas. Jo augstāka vieta tika iegūta, jo vairāk punktu tas iegūst. Uz doto brīdi par Solo pirmā vieta iegūst 6p. un ar katru nākamo vietu par vienu punktu mazāk. Līdzīgi ir arī ar Duo un Squad.

Nākamā sezonā notiks krasas izmaiņas visā turnīra struktūrā (tiks pielīdzināta standarta punktu sistēmai kāda ir PUBG Mobile), par kuru jūs varēsiet iepazīties ar laiku mūsu whatsapp informatīvajā čatā, kura link ir pieejams zemāk topikā. Nākamo sezonu ir paredzēts sākt vai nu Februārī vai Martā, par cik izmaiņas būs gaidāmas lielas turnīra struktūrā un dažās citās fīčās, kas ir tapšanas procesā.

Par mums
Saistībā ar projektu daudz plānu ir izkalti, jāmēģina tikai to visu realizēt arī dzīvē. Ne ar ko īpašu neatšķiramies no citiem jauniešiem, kas ir savu studiju gados, ja nu vienīgi šī īpašība uzdrošināties darīt to, kas vēl nav tik plaši pazīstams. Mūsu mērķi šim projektam ir vairāki, bet divus no tiem es atklāšu. Tie ir:

 • iegūt atbalstu no besl.pro (tiem kas nezin, tā ir Baltijas E-sporta Līga, kas pamazām pati cenšas iegūt popularitāti Latvijā, vairāk zināma geimeru vidū, par cik viens no tās pārstāvjiem ir pats grianD) vai arī tiešā veidā pievienoties tiem ar atsevišķu e-sporta disciplīnu.
 • popularizēt mobile gaming trendu (galvenokārt tieši Mobi, kas pēdējā laikā sāk palikt aizvien populārāks, Latvijā un iespējams arī Baltijā.

Ja jūtaties ieinteresēts un vēlaties piedalīties Mobile PUBG turnīros (gan bezmaksas kārtās, gan maksas kārtās), tad droši pievienojaties informatīvajai Whatsapp sarakstei -Informatīvas čats , kurā jūs uzzināsiet kārtu norises laikus, kā arī šajā čatā kārtu norises laikos tiek publicētas spēles istabas ID un paroles. Ir arī cita alternatīva tam - Facebook lapa ,kurā tiek paziņoti turnīru ID un paroles publiski par cik visas vietas nav aizņemtas.

Ja rodas kādi jautājumi droši var rakstīt man privāti šeit, vai arī sazināties ar mums rakstot uz e-pastu: mobilemubg@gmail.com

Edited by Jettucis

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, LoyC said:

Organizēt visu discordā nebija labāka doma?

Neviens jau discordam negrib pievienoties , tāpēc tāda doma tika atmesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Jettucis said:

Neviens jau discordam negrib pievienoties , tāpēc tāda doma tika atmesta.

Varbūt neviens negrib piedalīties vispār?

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.