Jump to content

Recommended Posts

Sveiki has lietotāji.

Zinu,ka pirmais iespaids par mani nav bijis tas pats labākais ,bet apsolu kad tuvākajā laikā tas mainīsies.
Kā arī par izdarīto atskaitīšos piektdien!

Bet tagad par GIVEAWAY.Tiks izlozēti 7 laimīgie , kuriem būs iespēja laimēt 20 EUR vai 50 EUR dāvanu karti , jebkurā mājaslapā.(Steam,amazon,ebay utt.)

• 2x - 50 EUR dāvanukartes
  • 5x - 20 EUR dāvanukartes

Viss kas ir jādara:

• Japieseko has.lv facebook lapai.
  • Janolaiko has.lv facebook lapa.

Links uz lapu: https://www.facebook.com/www.has.lv/

Laimētājus paziņosim 9.novemberī.

• Like 1
  • Thanks 3
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Domāju lieki veidot facebook lapu kam šādam, jo ko pirmkārt tur liksi.

Otrkārt tavas idejas bija diezgan drausmīgas, kuras biji rakstijis. Visu gadu laikā šis ir kalpojis tikai divām lietām - heitam un palīdzībai.

Protams šeit esmu jauns, ienācis no malas, bet visu papētot, tā arī ir. Un domāju šāda tipa forumam nevajag tādas pok3 idejas un vissu pārējo.

Piedod, bet izdomā ko labāku, kautkādu membershopu (kā bija vecajā HAS), ka varēja pa sms nopirkt- bet šoreiz var ar paypal.

Konkursi, ahh ir jau labi. Tā vietā taisi HAS turnīrus uz naudas balvām, un ko citu. Kas vairāk dzīvību šeit ieviestu nekā esošās idejas.

Piedod, tie ir tikai mani novērojumi, un novērtējumi.

• Thanks 1
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Es, protams, šeit daudz neuzturos u.c, bet kādēļ visi saka, ka has neizturēs, nomirs u.c? Tas alex kaut kāds tirliņš, skameris, krāpnieks ir, ja visiem tāda attieksme? Nezinu par ko ir tas komentāru dzēšana un topika slēgšana, pieņemu, ka info posts. Nu labi, cilvēks nočakarējās un negrib heitu saņemt, vienīgais, ko redzu tādu ne labu, bet vismaz var redzēt, ka ir īpašnieks. (Es pat īsti nezinu, kas bija vecais owner).

Runājot par šito giveaway u.c, pats nepiedalos, bet nu still, dainis gudri diršs, uzskatot, ka pilnīgi visi ir kā viņš, kura uzņemums(cik atceros, tev bija it firma or smth, iespējams maldos) ir tādi nabagi, kas 50€ nevar atļauties. LoyC vēl paturpina pilnīgu murgu par paypal skamošanu. Ja viņš ir kādu apkrāpis, un es par to nebiju informēts, tad šo argumentu varat neņemt vērā, bet nu cmon daini, ne visi ir nabagi kā tu un tava firma.

Kaut kāds čalis, kaut ko rakstīja par sms forumu, nu cmon, tas tev ir mc komūns or what. Ja grib piepelnīties ar forumu, lai liek reklāmas, liek krāsainus nickname or shit, bet nu nevaig tādu murgu.

• Thanks 1
  • Confused 3
  • Sad 1

1 hour ago, Night said:

Es, protams, šeit daudz neuzturos u.c, bet kādēļ visi saka, ka has neizturēs, nomirs u.c? Tas alex kaut kāds tirliņš, skameris, krāpnieks ir, ja visiem tāda attieksme? Nezinu par ko ir tas komentāru dzēšana un topika slēgšana, pieņemu, ka info posts. Nu labi, cilvēks nočakarējās un negrib heitu saņemt, vienīgais, ko redzu tādu ne labu, bet vismaz var redzēt, ka ir īpašnieks. (Es pat īsti nezinu, kas bija vecais owner).

Runājot par šito giveaway u.c, pats nepiedalos, bet nu still, dainis gudri diršs, uzskatot, ka pilnīgi visi ir kā viņš, kura uzņemums(cik atceros, tev bija it firma or smth, iespējams maldos) ir tādi nabagi, kas 50€ nevar atļauties. LoyC vēl paturpina pilnīgu murgu par paypal skamošanu. Ja viņš ir kādu apkrāpis, un es par to nebiju informēts, tad šo argumentu varat neņemt vērā, bet nu cmon daini, ne visi ir nabagi kā tu un tava firma.

Kaut kāds čalis, kaut ko rakstīja par sms forumu, nu cmon, tas tev ir mc komūns or what. Ja grib piepelnīties ar forumu, lai liek reklāmas, liek krāsainus nickname or shit, bet nu nevaig tādu murgu.

Tu nesaprati ideju. Pirms suncore bankrotéja, šeit bija veikals, kur cilvēki varēja ielikt savus darbus un jebko, un citi to varēja pirkt. Es ieteicu ideju šo atgriezt tikai maksāšanas vietā nevis sms bet paypal. Kas garantētu drošību ka netiks appists un naudu saņemtu katrs. Manuprāt šis būtu labi ko ieteicu.

Tā opcija bija super, varēja visādas stilīgas lietas sapirkt, kas pat noderēja, protams arī bija lietas kuras nu galīgi nepirka neviens.

• Thanks 1
  • Upvote 1

1 hour ago, Night said:

1. tev vajadzētu vairāk palasīt par jauno owneri

2. man nekad nav bijusi IT firma, un tu būtu pārsteigts cik es pelnu strādājot par IT projektu menedžeri

• Haha 1
  • Confused 1

2 hours ago, Dekker Tifosi said:

Tu nesaprati ideju. Pirms suncore bankrotéja, šeit bija veikals, kur cilvēki varēja ielikt savus darbus un jebko, un citi to varēja pirkt. Es ieteicu ideju šo atgriezt tikai maksāšanas vietā nevis sms bet paypal. Kas garantētu drošību ka netiks appists un naudu saņemtu katrs. Manuprāt šis būtu labi ko ieteicu.

Tā opcija bija super, varēja visādas stilīgas lietas sapirkt, kas pat noderēja, protams arī bija lietas kuras nu galīgi nepirka neviens.

Paturpināš Daini..

3. Paypal'ā naudu var refundot 😮 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.