Jump to content
Sign in to follow this  
Haijfaiv

Pārdodu PC

Recommended Posts

Pārdošu galīgi normālu kompīti, pēc iekšām varētu likties rēcīgs, bet pats esmu pārsteigts, ka veiktspēja ir tik laba. 

Procesors - i3 2120 3.3ghz

Rams : 8 gb ddr3 1333mhz (varu sadirst par frekvenci, ja kadam tas svarīgi, varu parbaudīt)

Videokarte - gtx 950

HDD - 1TB

Mātesplate - gigabyte GA H61MA D2V

500 w chieftec baroklis

Kompītis tīrs, keisam vēl ir 2 gadu garantija, ja tas kaut ko maina, procim svaiga termopasta, videokartei nav, bet viņa nekarst, max ~45 grādi uzkapj, tik lidz esi atpakaļ uz desktopa, tā nokrīt uz 30 (un zem). Fortnite uz high settingiem 60 fps, var arī uz ultra, bet tad vajag shadows palikt mazākus, cs go, dotas, lolus velk tā kā 2 pirkstus apmīzt, pubg saliku visu uz med, tikai distance uz low, arī 60 fps. Pamēģināju arī livestream palaist, ez var arī streamot, gan fortnite, gan cs go, gan jau arī visu citu. Gan jau vēl kaut ko aizmirstu, nekur baigi nesteidzos tirgot, pārdodu, jo pašam ir 3 datori, ikdienā negeimoju, man nav vajadzīgs tāds aparāts. Pie manis varēs arī ez visu pats patestēt, vai varu atsutit video, ja liekas, ka meloju. Atrodos Rīgā.

Cena : Forumam 280 eiriki, ja forša seja, tad varu piemest benq g2255 monitoru komplektā. Plez bez kikisas komentāriem, ka procis ebayā 2.50 euro maksā, videokarte 4 snickerus utt. Ja zinat kur lētāk dabūt, tad forši, ietaupīsiet kādu kapeiku paši liekot. 

Bilde kaut kādam ieskatam : https://imgur.com/a/0t1SXhs

Edited by Haijfaiv
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2

28 minutes ago, DJkikisa said:

80-100 eiro kompim piemesta 60 eiro videne un prasa 280 eiro. Nice joke. 

Nu to, ka tu viņu vari dabūt pa 50 euro, par to šeit neviens vairs nešaubās. :D Kādam vajadzēs, nopirks, es nekur nesteidzos. Ar mani arī var diskutēt par cenu, ja grib. Es to kompi atdošu arī lētāk, ja kādam būs interese, tā ir vnk random cena, pa 160 eiro varat paši likt, atdošu tad sīkajam brālim vnk lai spēlē. :D

Edited by Haijfaiv

17 minutes ago, Haijfaiv said:

Nu to, ka tu viņu vari dabūt pa 50 euro, par to šeit neviens vairs nešaubās. :D Kādam vajadzēs, nopirks, es nekur nesteidzos. Ar mani arī var diskutēt par cenu, ja grib. Es to kompi atdošu arī lētāk, ja kādam būs interese, tā ir vnk random cena, pa 160 eiro varat paši likt, atdošu tad sīkajam brālim vnk lai spēlē. :D

Es 280 eiro dabūtu ar 1050/1050ti/1060 3gb un no i5 sandy līdz i5 haswell atkarīgs no tā kādi deal pagadās :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

2 minutes ago, DJkikisa said:

Es 280 eiro dabūtu ar 1050/1050ti/1060 3gb un no i5 sandy līdz i5 haswell atkarīgs no tā kādi deal pagadās :)

Man prieks par tevi :D

Uztaisi eth  maineri,no tā PC. :D

Ātrāk nopelnīsi tos 280 eur. 😂

Edited by Alex

4 hours ago, DJkikisa said:

Nopērc un parādi!

• Like 1
  • Upvote 1

Pietiks bezjēdzīgi klačot. Interesenti var kontaktēties ar tēmas autoru. TC.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.