Jump to content
Sign in to follow this  
Danex

[MTA] PUBG serveris

Recommended Posts

Pēc inventory man šis atgādina kasīša veidojumu, jo viņam bildes bija izstieptas... Respect kasim nevis tev

P.s tgd neviens neveidos RP :D tgd bus PUBG Ēra iekš mta 

Edited by FLUXHYA

10 hours ago, FLUXHYA said:

Pēc inventory man šis atgādina kasīša veidojumu, jo viņam bildes bija izstieptas... Respect kasim nevis tev

Es jau nesaku ka tas ir manis veidots, iemetu hasā lai glabājās jo no ārzemju forumiem mēdz pazust

• Like 1

2 hours ago, Danex said:

Es jau nesaku ka tas ir manis veidots, iemetu hasā lai glabājās jo no ārzemju forumiem mēdz pazust

un pazudīs no šejienes arī - Tiks dzēsts: Oct 07, 2018

On 9/26/2018 at 10:03 AM, FLUXHYA said:

P.s tgd neviens neveidos RP :D tgd bus PUBG Ēra iekš mta 

Jā, šis ir manis veidotais. Es kad beidzu ņemties ap viņu nopārdevu pāris ārzemniekiem un cik sapratu vienu no viņiem apčakarēja cits čalis par to GM kaut kādā veidā un tas sāka sākumā tur līkot šito gm un tad viens cits pircējs kam neizdevās ar šo gm savā projektā releasoja gm vai arī viņu pat apčakarēja, hz. Tā arī nesapratu kā tur īsti tika izplatīts viss. :D

Man tīri vienalga, kaut cik $ dabūju par padarīto darbu pat neinteresē to ka daudzi pat nezina ka es to veidoju. Čalis ar bija vienreiz kaut kad uzaicinājis mani skypā un pateica ka es tieši to gm neveidoju jo atrada netā nolīkotu es prost uz vāku biju. :D

Rekur orģinālie faili ja kādam interesē. Nezinu vai tur kas ir ticis mainīts vai nē bet nu te būs.

https://github.com/rivor/pubg-mta

P.S šim geimodam ir pāris kļūmes bet ja pačakarēsies un izlabosi nepilnības tad šis gm būs ļoti labs starts jo kas pēc tam tiks atlikt izveidot ir duo un squad režīms kas ir super viegli.

Edited by kaasis
  • Like 1
  • Upvote 1