Jump to content
Sign in to follow this  
Night

Pāris jautajumi par mc servera izveidi

Recommended Posts

Sveiki!

Kaut kādu laiku atpakaļ vadīju projektu, iespējams kāds atceras, Flarum. Dažiem asociējas ar kaut ko sliktu, citiem - ar labu, bet, protams, pāris problemas jau visur ir. Par cik ir mazliet brīvāks laiks, un, ja godīgi, pa vakariem nav īsti ko darīt, nolēmu, ka varētu atsākt projektu. Taču šaubos, ka def variantus kā factions, pašam nepatīk, negribētos tādu vadīt, so vēlējos paprasīt, vai priekš latvijas būtu vērts taisīt skyblock serveri, protams, vairākas interesantas/custom coded lietas, kas balstītos uz 1.12.2 versiju?

Saprotu, ka LV ir daudz "oldschool" cilvēki, kas turas uz 1.8 versiju. Nezinu, vai būtu vēlme likt iekšā viaVersion, lai visi, 1.7.10-1.13 tiktu iekšā, jo, tik tiešām ir daudz fīčas, kas 1.12.2, ja pareizi pielietotas, radītu daudz interesantāku spēli. Vēl viena lieta, ko vēlējos pajautāt, vai priekš latvijas būtu jēga taisīt kaut ko, kas ir non-pay-2-win? Tādā ziņā, ka nebūtu sms shop un buycraft, vai kas tagad jau ir populārāks. Vai tomēr lielākā daļa sīko negribēs grindoties, neko nepērkot? Tā vietā lai normāli spēles gaitā, krājot, būtu iespēja uzlabot savu ranku neko nemaksājot?

Protams, ja uzsāktu projektu, paprasītu pāris saviem zināmajiem youtubers, lai pareklamētu, taču vēlējos noskaidrot, vai šai publikai būtu vispār mazliet interese par šādu pasākumu. Paldies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apbedināšu tevi, diemžēl LV nav jēga vērt MC projektu vaļā, nav spēlētāju, visi lielie serveri pustukši, jaunie serveri salasa 15 sīkos, noturas nedēļu un kaput

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Haijfaiv said:

Piekrītu Dainim, mc serveri bija jataisa pirms 4 gadiem, tagad jau bik esi palaidis haipu garām.

Piemet vēl pāris gadus klāt savam skaitlim.

Edited by Guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labāk sāc domāt par savu nākotni,un netērē laiku kautkādam mazsvarīgam minecraft projektam , ar kuru Tu dzīvošanu nenopelnīsi.

 

Bet, GLWS.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tās jaunās versijas ir trash. Nu nebūs vairs vecie laiki, kad bija kruti serveri un bija fun spēlēt. Visas vecās online spēles ir izmirušas. Tie projekti kas vēl tur kautkādus mc, 1.6 serverus, tie tur! Nu jau tūkstošiem reižu ir mēģināts atdzīvināt kautkādu oldschool. Visi to laiku foršie spēlētāji tagad izauguši, pašiem sava dzīve. To vietā ir piedzimuši mērkaķugadā statusņiki.

Ja nav ko darīt skaties filmas.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.