Jump to content
Thug Life

Pērku gatavu gaming projektu

Recommended Posts

Vēlos nopirkt gatavu gaming projektu vai nu cilvēku kurš ir gatavs uzsākt viņu no nulles, kad es visu finansētu. Interesē vairāk muonline 97p versijas serveris.

• Upvote 1

Nopirkt cilvēku noteikti nevarēsi, bet noalgot visticamāk, ka sanāks.

labprāt dzirdētu ko vairāk par tavām vēlmem, un kā visu savu projektu esi iztēlojies.

Cik esi gatavs no savas kabatas izbērt melnos? Jo gatavs projrktiņš nebūs tas lētākais. 

Jau kādu laiciņu nevar nopirkt cilvēkus(melnos), bet ķīniešus vai āfrikāņus varēja vēl nopirkt. :D

• Confused 1
  • Upvote 1

MU Online ja neko nezini neiesaku, liela nauda aizies.

Rēķinies ka vajag serveri, izdomāt labu konfigurāciju un sataisīt, vajag webu ar visu tava MU servera sistēmu, SMS Shop, tad vēl tev vajag turpināt maksāt tehniķim, jo pats neko nemāki un turpināt maksāt hostingu un domēnu.

Ja tu esi gatavs iztērēt 150$+ uz priekšu, ja ne tad nevajag, vēl kāds appisīs par to pašu.

• Thanks 1
  • Upvote 2

Man ir 25 gadi,dzivoju vairak pa arzemem(nelielos,neko tadu... saku viss ka ir, man liekas lielaka dala latviesu dzivo arzemes tagad) , gados 15 man ir bijis savs MuOnline projekts,isteniba veiksmigs cik atceros. Ir velme uzsakt visu no jauna,bet ar ieguldijumiem soreiz(tad es visu biju darijis pats no nulles) . Un runajot par tiem pasiem 150 $ ka es lasu te,es esmu gatavs pat ieguldit vairak saja projekta,ja atradisies pareizie cilveki,komanda. Ja kads ir ieinteresets nopietni rakstiet privati, visu sarunasim. Es vienkarsi atceros sevi 15-16 gados,kad tu sedi majas tev nav ko darit,butu prieks tikai palidzet kadam uzcelt projektu no nulles, es nesaku ka viss tas bus par velti. Ja viss ies ka vajag, bus ari samaksa par darbiem un iespejams nakotneja pelna ari. 

• Upvote 1

Skaidrs, tavā laikā protams ka bija spēlētāju, tagad MU izdzīvo tie kas māk. Ik pa laikam parādās serveri kurus taisijuši cilvēki ar pārdesmit aiz muguras. Iesaku kontaktēties pa tiešo MU forumos un prasīt lai uzbliež ko jaunu, nekāds kosmoss tas nav, bet nu tomēr, galvenais ka zini mērķi.