Jump to content
Sign in to follow this  
Zālens

GPS&Admin Teleport edit HGC + Checkpoint edit

Recommended Posts

Sveiki haseri, esmu sastapies ar tādu problēmu ka nevaru atrast kur jamaina GPS un admin teleport (/tp) kordinātes, kautkādas GPS kordinātes ir db bet viņas ir ar kirevu nosaukumiem, bet serveri ir latviski, un ka ari pavisam savadakas kord (kroč nav īstās maini cik gribi nekasnemainās), ar tp aizgaju uz piem staciju izmantojot /save uzzinaju kordinātes mekleju pawno neko tam līdzīgu neatrada.

un ka var pagriest uz kuru pusi vajag tos sarkanos checkpoint ar baltajam bultiņām pa vidu piemeram autoskolas maršrutam

Ceru ka jūs spēsiet pateikt kur man viņas atrast.

Paldies jau iepriekš.

Edited by Zālens

Ti vnk var nomanit caur myadmin lkm export tur bus poga go uzpiedisi un tev ieladesies tur var mainit nosaukumu gan kordas utt. pamekle myadmin

Edited by Dāvissssssss

50 minutes ago, Dāvissssssss said:

Ti vnk var nomanit caur myadmin lkm export tur bus poga go uzpiedisi un tev ieladesies tur var mainit nosaukumu gan kordas utt. pamekle myadmin

nav tur.

58 minutes ago, Yuu Hirokabe said:

Kāpēc vajag export, ja var pašā phpMyAdmin labot ?

da viņam nav visi 100 lkm, man tur pavisam cita gps tabula hujzin no kura krievu db ņemta bet ir kkada... mainiju tur kord serveri nekas nemainijas... 

P.s. moš kads ari var pateikt ka nomainit mehaniķiem spawn vietu ?