Jump to content
Sign in to follow this  
Lade

PayPal naudu transferot uz UK banku

Recommended Posts

Hei. Esmu saskāries ar ļoti nepatīkamu lietu un nezināšanu iepriekš. Uz PayPal, kas ir izveidots seen, sen atpakaļ, kad vēl dzīvoju UK, tad izdomāju uzmest uz tās naudu, proti 120poundus, tagad ir tāda problēma, ka nevaru neko ar viņu izdarīt, tikai uzlikt uz banku, bet tikai UK banku. Varbūt kāds, kas ir trusted un dzīvo UK, varu nosūtīt uz viņu banku naudu un viņš paņem 20eur, gan pārējo pasūta ebayā, proti pēc manām lietām, ko iedodu.. any?  http://prntscr.com/kmzqau

Edited by Lade

Nu, uzliki naudu, tev ir balance, tu nevari neko iztērēt?

Nav VISA kartes iespēja uz Withdraw?

Ko tev raksta?

Ir viens risinājums kā iegūt reālu UK kontu - Revolut aplikācija Android/iOS, tik uztaisi Verification ar dokumentu un selfiju, pēc tam vajag uzspiest Activate GBP account un būs visi rekvizīti. 10 minūtēs ja saproti ko darīt.

Ja pasūti viņu karti pa 6 eiro, pēc 10 dienām atnāk, tad vēl ar karti vari izņemt no jebkura bankomāta bez procentiem(Jāpapildina minimums pa 10 eur/10 gbp/10 usd tikai).

Tas būtu loģiskākais, bez starpnieku risinājums.

Edited by BasicMan
  • Upvote 1

1 minute ago, BasicMan said:

Nu, uzliki naudu, tev ir balance, tu nevari neko iztērēt?

Nav VISA kartes iespēja uz Withdraw?

Ko tev raksta?

Ir viens risinājums kā iegūt reālu UK kontu - Revolut aplikācija Android/iOS, tik uztaisi Verification ar dokumentu un selfiju, pēc tam vajag uzspiest Activate GBP account un būs visi rekvizīti. 10 minūtēs ja saproti ko darīt.

Ja pasūti viņu karti pa 6 eiro, pēc 10 dienām atnāk, tad vēl ar karti vari izņemt no bankomāta bez procentiem(Jāpapildina minimums pa 10 eur/10 gbp/10 usd tikai).

Tas būtu loģiskākais, bez starpnieku risinājums.

Neloģiski lietot, not-trusted banku, kura pat nav reģistrēta kā banka, un nav licenzi ieguvusi.

1 minute ago, The hitch said:

Neloģiski lietot, not-trusted banku, kura pat nav reģistrēta kā banka, un nav licenzi ieguvusi.

Neloģiski ir uzticēties kādam no malas ar 0 garantijām. 

Revolut jau novembrī licensei pieteicās un jau pieteicās cik sapratu U.S. licensei.

Aplikācija strādā droši un super ātri, arī valūtas maiņas kurss ir labs un vari izmantot jebkur un piedāvā lietotājam daudz vairāk kā Paypal.

Kā arī ja kkas nav riktīgi tad support ir atsaucīgs.

Just now, BasicMan said:

Neloģiski ir uzticēties kādam no malas ar 0 garantijām. 

Revolut jau novembrī licensei pieteicās un jau pieteicās cik sapratu U.S. licensei.

Aplikācija strādā droši un super ātri, arī valūtas maiņas kurss ir labs un vari izmantot jebkur un piedāvā lietotājam daudz vairāk kā Paypal.

Kā arī ja kkas nav riktīgi tad support ir atsaucīgs.

Bet nav licenze iekš UK. Ja runā par Mobīlajām bankām - tad labāk ir lietot Monese, kura pat ir reģistrēta kā banka. 

4 minutes ago, The hitch said:

Bet nav licenze iekš UK. Ja runā par Mobīlajām bankām - tad labāk ir lietot Monese, kura pat ir reģistrēta kā banka. 

Es nezinu to Monese, bet man pat ir Revolut banka un karte, un viņa izdara man visu ko vajag un kad vajag, tādēļ varu ieteikt.

Edited by BasicMan

Nevar izveidot jaunu paypal profilu ar LV kontu, un pārmest uz to naudu?

• Upvote 1

10 minutes ago, BasicMan said:

Es nezinu to Monese, bet man pat ir Revolut banka un karte, un viņa izdara man visu ko vajag un kad vajag, tādēļ varu ieteikt.

Tieši kā man Monese. Ir viss ko vajag, bet tāvaitā lietoju kārtīgu banku - hsbc.

29 minutes ago, lollka said:

Nevar izveidot jaunu paypal profilu ar LV kontu, un pārmest uz to naudu?

Tas nav iespējams, jo dēļ tā iemesla, ka es naudu netīšām uzliku, nezinot pat pareizi sakot uz UK paypala, tad man uzlika PayPal limited uz 180dienām, tagad tas ir nost un var tikai naudu aizsūtīt uz bankas kontu, bet cik skatos, tad arī šī ir vienīgā iespēja - UK banku. Diemžēl, ja nu kāds var, tad būtu labi... trusted.. Ja varētu naudu vienkārši uz citu PayPal kontu nosūtīt, tad to sen būtu izdarījis.

• Upvote 1

1 hour ago, Lade said:

Tas nav iespējams, jo dēļ tā iemesla, ka es naudu netīšām uzliku, nezinot pat pareizi sakot uz UK paypala, tad man uzlika PayPal limited uz 180dienām, tagad tas ir nost un var tikai naudu aizsūtīt uz bankas kontu, bet cik skatos, tad arī šī ir vienīgā iespēja - UK banku. Diemžēl, ja nu kāds var, tad būtu labi... trusted.. Ja varētu naudu vienkārši uz citu PayPal kontu nosūtīt, tad to sen būtu izdarījis.

Es zinu, ka ir vairākas valstis, ieskaitot latviju, kur naudu var izņemt uz visa kartes. Kad tevi limito un tu sagaidi, 90% no tām vari pievienot tikai banku, bez neesmu lietojis UK kontu, tādēļ nezinu, paskaties, kad uzspied withdraw, tev saka, ka jāpievieno banka, vai arī pārmet pa taisno uz lapu, kur tu izvēlies, ko gribi pievienot, karti vai banku.

Also, UK gadījumā nebija IBAN numuri? Ja jā, tu vari arī LV banku pievienot un mierīgi izņemt. Ir mēģināts ar citām valstīm.

Edited by Nighterance

Kas notika ar tavu uk kontu, kad tu sen atpakaļ dzīvoji uk? Ja tu dzīvoji uk biji viens bez radiem, draugiem? Ko paypal supports saka šajā situācijā? Esmu diezgan pārliecināts, ka sazinoties ar viņiem un izskaidrojot situāciju, ar pāris personas apliecinošām darbībām tev ļaus pārcelt līdzekļus uz tev izdevīgu kontu.

Man personīgi šis izklausās pēc non legit.. summa nav tik liela, lai viņa tiktu iesaldēta, ja vien neesi nodarbojies ar kaut kādiem scamiem utt dēļ kā, tavu kontu iesaldēja vai sazin ko izdaŗīja. Bez iemesla tādas lietas nenotiek.

edit:

paypal debit card: https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/accesscard Šo variantu neesi izskatījis? Nezinu kā viņš strādā.

Edited by k3pt

2 minutes ago, k3pt said:

Kas notika ar tavu uk kontu, kad tu sen atpakaļ dzīvoji uk? Ja tu dzīvoji uk biji viens bez radiem, draugiem? Ko paypal supports saka šajā situācijā? Esmu diezgan pārliecināts, ka sazinoties ar viņiem un izskaidrojot situāciju, ar pāris personas apliecinošām darbībām tev ļaus pārcelt līdzekļus uz tev izdevīgu kontu.

Man personīgi šis izklausās pēc non legit.. summa nav tik liela, lai viņa tiktu iesaldēta, ja vien neesi nodarbojies ar kaut kādiem scamiem utt dēļ kā, tavu kontu iesaldēja vai sazin ko izdaŗīja. Bez iemesla tādas lietas nenotiek.

edit:

paypal debit card: https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/accesscard Šo variantu neesi izskatījis? Nezinu kā viņš strādā.

Nē, support nepalīdzēs. Viņi nedrīkst pārcelt un, visticamāk, ka fiziski arī nevar pārcelt naudu. 

Summa ir legit, limitu ar PayPal iegūt viegli, nu, lietojot legāli, protams, ka nevar tik viegli, bet ja pārkāpj TOS, tad pavisam ātri.

PayPal debit carte nepalīdzēs.

Protams, ka viņi neko nepārcels. Bet gan atjaunot kontu, lai viņš funkcionētu tā, kā tam būtu jāfunkcionē.. ar iespēju pārskaitīt uz citiem pp vai jebkuru citu kontu nevis tikai uz uk kontiem. Tas reāli ož pēc non legit, kāpēc tikai uz uk kontu? Iespējams, lai būtu vieglāk notrakot uz kuru personu uzskaita naudu un lai pēc tam dabūtu kādu informāciju. Tas ir variants, ko nevar izslēgt un par kuru nevar pateikt, ka ta nav :)

Ir tāda lieta ka nevar pievienot citas personas karti @ Paypal, kas tev liek domāt ka tu vari Sjavai paprasīt kontu un ielikt, un viņi atsūtīs.

Tak izveido Revolut, 100% dabūsi, ja tik vien vajag kā UK kontu.

• Upvote 1

3 hours ago, k3pt said:

edit:

Man UK pašam konts bija vairākus gadus atpakaļ, kad tur dzīvoju, vairs tas nav aktīvs. Pagaišo nedēļu jau veicu saziņu ar viņiem caur pašu PayPal zvanu, bet tur ir ļoti neparocīgi viņiem pieeja, nekā EU - tas neko nelīdzēja. Pats stāsts sākās ar to, ka es atrodos LV un uzliku naudu uz UK PayPal, kas nav īsti(pēc viņiem) legit, jo atrodos Latvijā, bet uzliku naudu uz UK PayPal, tā iemesla dēļ dabūju limited kontu ar visu naudas iesaldēšanu līdz 180dienām, bet tagad tās dienas ir pagājušas un ir iedēvuši iespēju pārskaitīt naudu uz bankas kontu, bet tikai uz UK banku( http://prntscr.com/kn2oei , http://prntscr.com/kn2ola ). Ja kkādā veidā var pievienot LV bankas kontu šeit, tad būtu superīgi, ka padalītos ar info. Karti gan es pievienoju, tā pavisam vienkārši, bet šeit ir tāda lieta, ka nemaz LV bankas kontiem nav šāda informācija, pareizi? 

3 hours ago, k3pt said:

Protams, ka viņi neko nepārcels. Bet gan atjaunot kontu, lai viņš funkcionētu tā, kā tam būtu jāfunkcionē.. ar iespēju pārskaitīt uz citiem pp vai jebkuru citu kontu nevis tikai uz uk kontiem. Tas reāli ož pēc non legit, kāpēc tikai uz uk kontu? Iespējams, lai būtu vieglāk notrakot uz kuru personu uzskaita naudu un lai pēc tam dabūtu kādu informāciju. Tas ir variants, ko nevar izslēgt un par kuru nevar pateikt, ka ta nav :)

PayPal kontu viņi neatjaunos, jo neatrodos UK vai uz to brīdi nebiju pašā UK, kad naudu uzliku uz sava PayPal. 

Nu tāpat, tas ir ļoti unlegit. Tev ir labs stāsts..

Ja nu tomēr kāds izvēlas piesaistīt savu UK bankas karti aizdomīgam paypal kontam, tad zinat, ka 50% iespējamība, ka būs problēmas. Tur ir vairāki veidi kā scamot.. tas pats, ko jau iepriekš minēju.. kā arī, pēc kartes pievienošanas, tur var pumpēt ārā naudu un gan jau vēl ir visādi scam veidi.

P.S. Tikai nesaki, ka tie screeni ir no naudas pārskaitīšanas sadaļas, jo: http://prntscr.com/kn381p ir jāpievieno TAVAS bankas karte, nevis kāda cita. :)

• Thanks 1

39 minutes ago, k3pt said:

Nu tāpat, tas ir ļoti unlegit. Tev ir labs stāsts..

Ja nu tomēr kāds izvēlas piesaistīt savu UK bankas karti aizdomīgam paypal kontam, tad zinat, ka 50% iespējamība, ka būs problēmas. Tur ir vairāki veidi kā scamot.. tas pats, ko jau iepriekš minēju.. kā arī, pēc kartes pievienošanas, tur var pumpēt ārā naudu un gan jau vēl ir visādi scam veidi.

P.S. Tikai nesaki, ka tie screeni ir no naudas pārskaitīšanas sadaļas, jo: http://prntscr.com/kn381p ir jāpievieno TAVAS bankas karte, nevis kāda cita. :)

Kāpēc unlegit. PayPal limito kontus ļoti bieži. Pašam ir bijui 5 limited :D.

I mean, ja ļoti vajag tos 120gbp, tad jau vari čakarēties un mēģināt dabūt uk kontu, bet padomā, vai ir worth it čakarēties.

@Nighterance Tad rodas jautājums, kas ar tiem kontiem tiek darīts? :D Man 7 gadu laikā ne reizi nav bijušas šādas problēmas, ka pēkšņi limitētu.. varbūt 6 gadi nav pietiekoši liels laika periods. :D
Un kāpēc unlegit, jau esmu izteicis visu iepriekšējos postos. 50%.

1 hour ago, k3pt said:

@Nighterance Tad rodas jautājums, kas ar tiem kontiem tiek darīts? :D Man 7 gadu laikā ne reizi nav bijušas šādas problēmas, ka pēkšņi limitētu.. varbūt 6 gadi nav pietiekoši liels laika periods. :D

Gan jau pērk zagtus acc

11 hours ago, k3pt said:

Ir daudz iemeslu, kāpēc limito, bieži bien arī ja saņem pārāk daudz maksājumu, kad ir jauns konts, viņi vai nu nobloķē account bai prasa id.

man ir cilvēks kuru pazīstu jau kādus 7 gadus, dzīvo UK un domāju varēs Tev palīdzēt, ja joprojām vajag - raksti pm.

Mājās būšu ap 5,6

• Upvote 1