Jump to content
TrakaisLv

Piedāvāju Sponsorēt.

Recommended Posts

Piedāvāju Sponsorēt kādu gaming komūnu (vēlams esošu), bet protams ja nav arī droši vari pieteikties.

Sponsorēšana notiek tā, es iedošu web hostu, game hostus (uz sava hostinga), jārēķinas ar to ka atrodas UK. Plus arī nopirkšu domēnu, par finansēm nebūs jauztraucas.

Gaidu privātā ziņā motivējošus rakstus, kāpēc sponsorēt tieši jūs.

Tiks sponsorēti 3 projekti. Tapēc pacenšamies.

• Like 2
  • Downvote 1

3 minutes ago, ReinissB said:

Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesi.

Viss ir ar limitu, nebūs tā ka sadošu 10 game hostus, serveros tiks izlikti reklāmu plugini, no kā tiks arī gūta peļņa.

• Like 1

webhost 2e + gamehost 7e + domain 1e = 10e mēnesī, katrs kaut cik nopietns projekta taisītājs varētu sakasīt 10e mēnesī. + vēl risks, ka vienā dienā vadītāju pasūtīs 3 mājas tālāk

Edited by LoyC
  • Thanks 2
  • Sad 1

50 minutes ago, LoyC said:

webhost 2e + gamehost 7e + domain 1e = 10e mēnesī, katrs kaut cik nopietns projekta taisītājs varētu sakasīt 10e mēnesī. + vēl risks, ka vienā dienā vadītāju pasūtīs 3 mājas tālāk

Depends kādai spēlei, man uz manu MC projektu mēnesī izgāja kādi 50 eur beigās. Bet tam piekrītu, ja viss stāv pie viņa, ja projekts aiziet - var nozagt, vēl sliktak, loggot cilvēku paroles mc/cs/web

Kārtējais ķēriens uz muļķi, labiņais sponsors, kas beigās nopīzdos failus un pasūtīs dirst. Kāpēc, lai kāds normāls vispār kaut kādus motivējošos rakstus rakstītu tev? Veiksmi atrast kādu muļķi, vai sīko kas uztaisīs tev MInecraft serveri.

1 hour ago, Alex's said:

Kārtējais ķēriens uz muļķi, labiņais sponsors, kas beigās nopīzdos failus un pasūtīs dirst. Kāpēc, lai kāds normāls vispār kaut kādus motivējošos rakstus rakstītu tev? Veiksmi atrast kādu muļķi, vai sīko kas uztaisīs tev MInecraft serveri.

Es šaubos vai cilvēkam, kas māk taisīt savus pluginus  būtu vajadzība izmantot bezmaksas hostu.  Cilvēks, kurš nemāk neko tādu nebūtu, ko zaudēt, ja pat pievāktu failus, kurus var atrast vienkārši internetā.

• Kādas spēlēs vispār var ievietot reklāmu pluginus izņemot uz valve games, kas iet uz  source engine? 
  • Uz kādiem dzelžiem tie serveri stāvētu?
  • Turēšanas nosacījumu no tavas puses, ko nedrīkstētu darīt, slotu ierebežojumi utt?
  •  Vispār kā Tu pārbaudīsi vai netiek ievietoti citi reklāmu plugini tev nezinot?
  • Ko tu darīsi, ja tie būs shit serveri, kur neviens nespēlēs = nav income?  + Kā tu iedomājies, ja tu piedāvāsi, kādā UK nostūri serveri un latvietis tur tautu dabūs? Protams, atkarīgs no spēlēs citas darbojas uz lokācijas principa  un piedāvā tuvāko serveri.  Vai ārzemnieks ies tajā serverī? Es stipri šaubos, ja tas būs, kāds latviešu komuns. Un reti, kurais lv taisa globālos komūnus. un neko iespaidīgu no cilvēka, kas  izmantotu bezmaksas hostu šaubos vai sagaidīsi.  
  • Pēdējais, ja dosi hostu cs:go, ko Tu darīsi pēc 6 dienām, kad tiks izlaists  visiem Panorama UI un vecais noņemts? Motd cs:go vairs nestrādā uz Panorama UI un, arī ar Steam Beta Update. Minimāla cerība, ka tiks salabots (haha rip visi Ilde serveri un standarta ar reklāmām).

Pēc tavas sniegtā info es nekādu serenādi pm nerakstītu, ja pat nespēj normāli pats sniegt detalizētu informāciju un cilvēkiem tēmā viss, jānorāda tavā vietā un jāpārjautā.  

Rezumē: Es labāk izmantotu, kādu nabagu kantori, kā itap un maksātu  pats par savu hostu. 

Mazs edits: Ja tev ir bijusi pieredze,  ar 1 nedēļas vai 1 mēneša 1.6, mta, samp un minecraft projektu protams kā bez spamošanas plaši vairs neizmantotajā saziņas programmā skype, arī reklāmu izvietošanu lapā wos.lv, kuru reāli apmeklē tikai mēnešnieku īpašnieki un statusņiki. Give a try. Jums nereāli šeit padodas  daiļdiršana reklāmu sadaļā un pm piedirsīsiet pilnas ausis ar saviem lielajiem plāniem. 10/10 Jūsu gadījumā. (Pēc ilggadējas foruma stalkošanas, beidzot izdomāju padalīties ar savām domām).

Edited by hardsad
  • Like 1
  • Upvote 3

26 minutes ago, hardsad said:

Es šaubos vai cilvēkam, kas māk taisīt savus pluginus  būtu vajadzība izmantot bezmaksas hostu.  Cilvēks, kurš nemāk neko tādu nebūtu, ko zaudēt, ja pat pievāktu failus, kurus var atrast vienkārši internetā.

• Kādas spēlēs vispār var ievietot reklāmu pluginus izņemot uz valve games, kas iet uz  source engine? 
  • Uz kādiem dzelžiem tie serveri stāvētu?
  • Turēšanas nosacījumu no tavas puses, ko nedrīkstētu darīt, slotu ierebežojumi utt?
  •  Vispār kā Tu pārbaudīsi vai netiek ievietoti citi reklāmu plugini tev nezinot?
  • Ko tu darīsi, ja tie būs shit serveri, kur neviens nespēlēs = nav income?  + Kā tu iedomājies, ja tu piedāvāsi, kādā UK nostūri serveri un latvietis tur tautu dabūs? Protams, atkarīgs no spēlēs citas darbojas uz lokācijas principa  un piedāvā tuvāko serveri.  Vai ārzemnieks ies tajā serverī? Es stipri šaubos, ja tas būs, kāds latviešu komuns. Un reti, kurais lv taisa globālos komūnus. un neko iespaidīgu no cilvēka, kas  izmantotu bezmaksas hostu šaubos vai sagaidīsi.  
  • Pēdējais, ja dosi hostu cs:go, ko Tu darīsi pēc 6 dienām, kad tiks izlaists  visiem Panorama UI un vecais noņemts? Motd cs:go vairs nestrādā uz Panorama UI un, arī ar Steam Beta Update. Minimāla cerība, ka tiks salabots (haha rip visi Ilde serveri un standarta ar reklāmām).

Pēc tavas sniegtā info es nekādu serenādi pm nerakstītu, ja pat nespēj normāli pats sniegt detalizētu informāciju un cilvēkiem tēmā viss, jānorāda tavā vietā un jāpārjautā.  

Rezumē: Es labāk izmantotu, kādu nabagu kantori, kā itap un maksātu  pats par savu hostu. 

Mazs edits: Ja tev ir bijusi pieredze,  ar 1 nedēļas vai 1 mēneša 1.6, mta, samp un minecraft projektu protams kā bez spamošanas plaši vairs neizmantotajā saziņas programmā skype, arī reklāmu izvietošanu lapā wos.lv, kuru reāli apmeklē tikai mēnešnieku īpašnieki un statusņiki. Give a try. Jums nereāli šeit padodas  daiļdiršana reklāmu sadaļā un pm piedirsīsiet pilnas ausis ar saviem lielajiem plāniem. 10/10 Jūsu gadījumā. (Pēc ilggadējas foruma stalkošanas, beidzot izdomāju padalīties ar savām domām).

• Tām pirmkārt teikšu to, ka serveris arī netiks turēts ja 3mēnešu laikā nebūs nekāda auditorija.
  • Serveri kas pagaidām ir manā sarakstā ir Valve games (visas) un Minecraft (Minecraft ir plugins kas ik pa laikam iemet teksta reklāmu), var vienoties arī par jebkuras citas spēles hostu, ja tas atbildīs mūsu noteikumiem.
  • Serveri tiek turēti uz 5 dažādiem serveriem, protams visi bāzējas UK.
  • Katrs serveris ir drošs, ik dienas backup.
  • Dzelži (par katru nestāstīšu), bet tikai par vienu, jo visi ir +/- vienādi. Serveris #1 aprīkots ar 128gb ram, 10x 3.8ghz procesoriem, 5x 1tb hdd 5x 500gb ssd.
  • Turēšanas nosacijumi ir kā jebkuram klientam kur tiek parakstīts virtuāls līgums, un katru mēnesi arī tiek nosūtīts rēķins bet ar summu 0.00€, esam officiāli reģistrēta UK firma.
  • Augstāk minēju visiem ir 3mēnešu trial periods kurā ir jāiegūst cilvēki, un tad contract tiek pagarināts.
  • Par šo nēesu aizdomājies, bet meklēsim alternatīvu lai šo dabūtu strādāt, vai lietos web ads, kas arī atgūs daļu peļņas.

Un nobeigums, ne katrs var salasī tos 10eur, labāk iztērē kur citur, tapēc šāda akcija tiek piedāvāta.

• Like 1
  • Downvote 2

6 minutes ago, The hitch said:
  • Tām pirmkārt teikšu to, ka serveris arī netiks turēts ja 3mēnešu laikā nebūs nekāda auditorija.
  • Serveri kas pagaidām ir manā sarakstā ir Valve games (visas) un Minecraft (Minecraft ir plugins kas ik pa laikam iemet teksta reklāmu), var vienoties arī par jebkuras citas spēles hostu, ja tas atbildīs mūsu noteikumiem.
  • Serveri tiek turēti uz 5 dažādiem serveriem, protams visi bāzējas UK.
  • Katrs serveris ir drošs, ik dienas backup.
  • Dzelži (par katru nestāstīšu), bet tikai par vienu, jo visi ir +/- vienādi. Serveris #1 aprīkots ar 128gb ram, 10x 3.8ghz procesoriem, 5x 1tb hdd 5x 500gb ssd.
  • Turēšanas nosacijumi ir kā jebkuram klientam kur tiek parakstīts virtuāls līgums, un katru mēnesi arī tiek nosūtīts rēķins bet ar summu 0.00€, esam officiāli reģistrēta UK firma.
  • Augstāk minēju visiem ir 3mēnešu trial periods kurā ir jāiegūst cilvēki, un tad contract tiek pagarināts.
  • Par šo nēesu aizdomājies, bet meklēsim alternatīvu lai šo dabūtu strādāt, vai lietos web ads, kas arī atgūs daļu peļņas.

Un nobeigums, ne katrs var salasī tos 10eur, labāk iztērē kur citur, tapēc šāda akcija tiek piedāvāta.

Veco zēn tu neapdirsīsies pēc mēneša, kad sapratīsi, ka tas nebūs veids, kā atpelnīt? Protams  tu mums neatklāji vai, kādam citam iemeslam netiek izmantotas kastes no kā tu gūsti pelņu. Neviens tāpat nemaksā par to uzturēšanu, ja nu Tu biji idiots un izīrēji/nopirki šim iemeslam.

Turēt Ilde Serverus CS:GO būtu pat izdevīgāk, ja motd  turpinās strādāt, kā agrāk būtu lielāks profits, ja veiksmīgi tiktu reklamēts.  Grūti teikt vai tf2 ilde serveri vēl ir esoša lieta varbūt, kāds kas spēlējis daudz var teikt.

•  Tu gribi teikt pats tu meklēsi advert deals?  Vai 1 pluginā saliksi kopā no esošiem reklāmu pluginiem vairākus? Ja tava mērķa auditorija ir tikai latvieši tava ideja ātri nogrims. Ieej jebkurā serverī, kur ir reklāmas ar Latvijas IP adresi un tad redzēsi ļoti reti būs reklāmas redzamas. Vienkārši maz, ko būs rādīt tādām mazam reģionam, ja vien nesadarbosies ar latviešu reklāmu aģentūrām. Un visi esošie in-game ads pakalpojumi, ko es zinu tēmē uz  angliski runājošam valstīm, jo lielākas iespējas nopelnīt. Protams mēnesis ir svarīgs, kad vairāk visādi svētki  = vairāk reklāmas. 
  • Visas valve  mp spēles? Neizklausās diez ko gudri , jo dažas pa lielam mirušas.  Max Gmod, Tf2, CS:GO varbūt css vēl. Latvijā turot atkrīt gmod, tf2 un css. Paliek tikai cs go. Maz tiek spēlēts. Ja pat piedāvātu visas tev pašam ir zināšanas? Kurš atbildēs par sourcemod updeitiem, ja kaut kas salūzīs? Uz ammx vispār iespējams būtu reklāmas izplatīt par, cik pusei ir crackoti serveri un lielākā daļa šauj caur non steamu? Un, ja cilvēks kaut ko nejēgs sataisīt tiks sniegta palīdzība?
  • 3 mēneši  nav par daudz? Es max dotu nedēļu samočīt 1 serveri tā daudz maz, lai būtu iespējams spēlēt  1 no viņiem. Un web reklāmas es nevaru iedomāties, kā tas notiks.  
  • Ļausi likt nelicenzētus ipb forumus? Uzņēmums reģistrēts, ko tādu šaubos vai drīkstēs atļauties.  Kas tev dos garantu, ka forums būs aktīvs? Varbūt tikai serveri. Ja viss oficiāli tad par lietotāju datiem neuztrauktos.  + Ko tu darītu, ja valve sāktu cīnīties pret reklāmu serveriem?
  • Kur mēs varam atrast tava uzņēmuma lapu un nosaukumu, lai pārliecinātos, ka viss ir oficiāli?
  • Trīs komūni sākumā vēl sīkums un, ja paplašināsies viens pavilksi vai ir citi, kas darbosies ar šo?

Rezumē = 2 sēdies.  Pārāk mazs info tāpat atbildē un tev nav nekādas nākotnes vīzijas.

-Un nobeigums, ne katrs var salasī tos 10eur, labāk iztērē kur citur, tapēc šāda akcija tiek piedāvāta.

Itapa pat budžeta mēnešnieks par 10eur nesanāk.

Te nav kaut, kas tīrs sajūta, ka tu smagi dirs un es zinu vairāk par tevi lol.

• Confused 2
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Ja tev ir hosti UK - kam tev meklēt ko Latvijā?

Latvijā gaming komunu laiks ir beidzies - kso identy, un vel kādi pāris vecie milži vel turās, viss kas saistīts ar MC ir miris, side, ratio, eri, Wiļa entie projekti, viss pa dirsu, agrāk vasaras vakaros kad visiem kinderiem brīvlaiki, varēja salasīt pa visiem LV MC serveriem kopumā 500-700 online, tagad pa visiem serveriem ir līdz 100.

• Thanks 1

1 hour ago, dainis said:

Latvijā gaming komunu laiks ir beidzies 

Tas gan, kādus 3 vai 4 gadus atpakaļ kad pats biju Sunrise adminu sastāvā (kad vēl Stop bija īpašnieks) bija diezgan grūti tikt galā ar čīteriem kuri tēloja ka nesaprot latviešu valodu, un pēc tam formumā rakstīja apelācijas latviski. Vakaros no cilvēku daudzuma serveri lagoja un crashoja. Tagad  retu reizi ieejot nav lāgā ar ko kopā uzspēlēt. Ap to laiku apgrozījums gan cilvēku, gan naudas ziņā palēnām sāka grimt un nu jau ir miris.

Pašreiz es un lielākā daļa draugu un paziņu vai nu nespēlē vispār vai spēlē pubg, tarkov nevis sēž komūnos.. Šaubos vai ir jēga kaut ko jaunu taisīt, ja tas nav kaut kas inovatīvs un tiešām interesants, kas varētu piesaistīt atpakaļ pie mirušām spēlēm.

Pastaigāju pa lv komuniem. Četros 1.6 komūnos dzīvības pazīmes manāmas. Kicks nav labākais piemērs es tādā serveri negribētu spēlēt, jo visos serveros ir fake boti, forums pilns ar spamu un  ausis asiņo no čata. Serveri tur ir samērā tukši tur drīzāk tas, ka regulāri tika ieguldīts laiks forumā aktivitātes veidošanai ir noturējusi tautu. CSS nekā jēdzīga nav, pāris cilvēki 2 komūnos ir. TF2 apaļa 0. MC kādos 3 komūnos regulāra tauta līdz 30 playeriem. Mta divi  un samp 1. CS:GO 3 komūni 1 tā pa vairāk, pārējos 2 viduvēji nav tik daudz serveru vai visos cilvēki. Beigās sapratu labāk nepieminēt mirušos komūnus, jo tad nāktos izdot grāmatu.

Ar Latviešiem galīgi no šī nav jēgas. Fortnite.lv discord serveris pat man liekas ir aktīvāks kā visi lv 1.6 serveri un vēl pāris piemest klāt varētu no citām spēlēm. Es ar to domāju forumi sāk novecot tāpat kā, kad ienāk vairāk spēles, kuras  var multiplayer modā spēlēt tāpat un var iztikt bez gaming komuniem pietiek ar discord serveriem max, kur val nolasīties un apspriest lietas par spēli. Protams discords nespēj aizstāt visas labās funkcijas, ko web lapās var izveidot.

OP @The hitch  tik smagi laikam saminu, ka nespēj atbildēt un labāk izvairās no jautājumiem. do it fag atbildi.

Edited by hardsad
  • Thanks 1
  • Sad 3
  • Downvote 1

chetri komuni tochna nav

kick kso keep stn battle chill playhard speedshot wos mostwanted thru moxx heal dga matrica banzuke xgames revenge

visi pastāv ja

kick - aktivitate

kso - 1.6 aktivs bi

keep - heals

stn - oldskul

battle - krievinu milakais komuns

chill - ari aktivs

playhard - labs un vecz

speedshot - forss forums

wos - legenda

mostwanted - labakais kaze

thru - neiet sakums nezinu kapec

moxx - loti sompatisks

heal - keep

dga - forss dizainiski

matrica - jebe labs

banzuke - ari bija op

xgames - labakie serveri

revenge - oldschool garsa

es teiktu ka latvija viss labi ar komuniem, es ari driz versu un bus viegli dabut cilvekus vismaz 100 pa dienu.

• Sad 1
  • Downvote 3

54 minutes ago, ricco said:

es teiktu ka latvija viss labi ar komuniem, es ari driz versu un bus viegli dabut cilvekus vismaz 100 pa dienu.

Aizver acis, kad sapņo..

• Haha 1

ricco jau sen kā ver to savu komūnu, kad iepriekš bija izbļaustījies, ka Latvijā esot krīze ar komūnu serveriem

LV kontekstā sen kā nav potenciāla vērt vaļā komūnu ar serveriem, kur būs vien retais no tās pašas vietējās auditorijas

pieminēt daļu no šodien pastāvošajām agrākajām komūnām, kuras it kā vēl pastāv ir izsmiekls - datubāzes pārstartētas, jauni īpašnieki, cita auditorija - tie nav tie paši

iedrukāju tikai tāpēc, jo reizēm kretinē lasīt kaut ko iepirstu nosaukuma pēc, pretī varu uzrakstīt ābeci ar savu skatījumu, ir 2018. gads, pagātne ir pagātne

ir "matchmaking" ēra, ar to ir jāsamierinās, ja neesi gatavs veidot ko globālākai auditorijai un likt iekšā finanses, kuras neatmaksāsies, ja runājam par standarta ierasto spēļu serveru palaišanu tālāk

• Upvote 2

2 hours ago, Korijs said:

ricco jau sen kā ver to savu komūnu, kad iepriekš bija izbļaustījies, ka Latvijā esot krīze ar komūnu serveriem

LV kontekstā sen kā nav potenciāla vērt vaļā komūnu ar serveriem, kur būs vien retais no tās pašas vietējās auditorijas

pieminēt daļu no šodien pastāvošajām agrākajām komūnām, kuras it kā vēl pastāv ir izsmiekls - datubāzes pārstartētas, jauni īpašnieki, cita auditorija - tie nav tie paši

iedrukāju tikai tāpēc, jo reizēm kretinē lasīt kaut ko iepirstu nosaukuma pēc, pretī varu uzrakstīt ābeci ar savu skatījumu, ir 2018. gads, pagātne ir pagātne

ir "matchmaking" ēra, ar to ir jāsamierinās, ja neesi gatavs veidot ko globālākai auditorijai un likt iekšā finanses, kuras neatmaksāsies, ja runājam par standarta ierasto spēļu serveru palaišanu tālāk

Mmm. Izklausas intresanti. Tá domájot arí ir, vissi kas pieteicás tika noraidíti. Jo neko nemácéja pastástít, tikai serveru sataisíanai 2 nedéljas vajag un taa.

Prasiju 5x lai detalizēti uzraksta - nē, tāpat rakstija pa savam.

Latvijā pa visiem minecraft serveriem sanāk max 130 cilvēki dienā, pa visiem Latvijas serveriem, ieskaitot cs 1.6 un csgo sanāk 220 cilvēki pa dienu.

Tagad šīs spēles Latvijā vairs daudzi nespēlē, jo datori ir palikuši jaudīgāki, lētāki, un spēlē "Krutās spēles", piemēram, PUBG, GTA, FORTNITE un tā tālāk, tāpēc uz Latviju tiešām nevar daudz cerēt.

27 minutes ago, Yestrs said:

Latvijā pa visiem minecraft serveriem sanāk max 130 cilvēki dienā, pa visiem Latvijas serveriem, ieskaitot cs 1.6 un csgo sanāk 220 cilvēki pa dienu.

Tagad šīs spēles Latvijā vairs daudzi nespēlē, jo datori ir palikuši jaudīgāki, lētāki, un spēlē "Krutās spēles", piemēram, PUBG, GTA, FORTNITE un tā tālāk, tāpēc uz Latviju tiešām nevar daudz cerēt.

Haha, puse Latvijai nav tie jaudīgie datori un vēl sēž uz mazprasīgām spēlēm.

Un nudien, lai iegādātos labu - jaudīgu datoru, nepietiek ar minimālo algu.

• Like 1

nūū sāksim ar to kad Latvija vasaras laika ir maz cilveki mc serveros jo visiem muteres dzen nost tak karsti u.t.t
bet tā ir kad tikaj vecie serveri turas kā fall.lv pamira tas pat nosprāga kaunets pat pateica kad nav jēga un aizkla'peja ciet to ngggc.eu ngc.lv kautka tā

bet prikols ir tāds paši vien esam atkarigi no sevim ja teiksim kad vis ir skliti tad tā ari bus piem kapec identy nevar uztaisit mc serveri viņiem senak bija un tagat teikt kad latvija neviens nespēle nu piem kur lai vīņi spēle side.lv kur vis ir miris spēle tikaj kādi 11 -13 gadnieki nu reali nav jau vairak intresanta senak owneriem bija idejas kā darit ko tagat esmu dzirdējis tā uztaisam serveri iemetam faction pluginu uzbūvejam spawnu un vis bet vajag ari kautko orģinālu piem duels, trade, coinflip u.t.t kautvai tie ir vaina bet būs intresantak spēlēšana vng un man liekas tad ir tīrakaijs scams ja ari nav neviens neies piem kodet savus pluginus dienam pavadīt un trīcot vai viņu kādu dienu nepasūtis dirst .

Taka es domaju kad šis ir viens lieks FAIL jo šaubos vai kāds riskes kautko tādu darit.

• Thanks 1

11 hours ago, FreshLv said:

nūū sāksim ar to kad Latvija vasaras laika ir maz cilveki mc serveros jo visiem muteres dzen nost tak karsti u.t.t
bet tā ir kad tikaj vecie serveri turas kā fall.lv pamira tas pat nosprāga kaunets pat pateica kad nav jēga un aizkla'peja ciet to ngggc.eu ngc.lv kautka tā

bet prikols ir tāds paši vien esam atkarigi no sevim ja teiksim kad vis ir skliti tad tā ari bus piem kapec identy nevar uztaisit mc serveri viņiem senak bija un tagat teikt kad latvija neviens nespēle nu piem kur lai vīņi spēle side.lv kur vis ir miris spēle tikaj kādi 11 -13 gadnieki nu reali nav jau vairak intresanta senak owneriem bija idejas kā darit ko tagat esmu dzirdējis tā uztaisam serveri iemetam faction pluginu uzbūvejam spawnu un vis bet vajag ari kautko orģinālu piem duels, trade, coinflip u.t.t kautvai tie ir vaina bet būs intresantak spēlēšana vng un man liekas tad ir tīrakaijs scams ja ari nav neviens neies piem kodet savus pluginus dienam pavadīt un trīcot vai viņu kādu dienu nepasūtis dirst .

Taka es domaju kad šis ir viens lieks FAIL jo šaubos vai kāds riskes kautko tādu darit.

Es gan tā neteiktu, veiksmīgos mēnešos (par Side runāju) apgrozās teju četrciparu skaitlis - arī vasarā. Pat ar pārdesmit spēlētājiem, veiksmīgiem reklāmas pasākumiem un vēlmi darboties var panākt spēlētāju aktivitāti un labus rezultātus.

Jauniem projektiem, protams, ir grūtāk iesākumā ja nepiedāvā neko baigi grandiozu, pēdējā laikā vispār jauni serveri neveidojas, konkurence salīdzinoši maza, tādēļ arī paliek serveri "garlaicīgi".

2 hours ago, TheIronMinerLv said:

Es gan tā neteiktu, veiksmīgos mēnešos (par Side runāju) apgrozās teju četrciparu skaitlis - arī vasarā. Pat ar pārdesmit spēlētājiem, veiksmīgiem reklāmas pasākumiem un vēlmi darboties var panākt spēlētāju aktivitāti un labus rezultātus.

Jauniem projektiem, protams, ir grūtāk iesākumā ja nepiedāvā neko baigi grandiozu, pēdējā laikā vispār jauni serveri neveidojas, konkurence salīdzinoši maza, tādēļ arī paliek serveri "garlaicīgi".

Nu ko es pirmkárt ejot cauri visiem esošajiem projektiem redzēju, vienādību, viens špiko no otra.

latvijā ir trūkums tikai viens, idejas. Bet cilvēki māk forši darboties, ja reiz serveri paši uztaisa un tā. Bet tikai trūkst visam ideju.

tā jau ari ir kad visiem idejas trūkts un tikaj deļ tā tie serveri ari nogrimst.

On 8/12/2018 at 11:25 AM, FreshLv said:

tā jau ari ir kad visiem idejas trūkts un tikaj deļ tā tie serveri ari nogrimst.

Neteiktu, ka idejas trūkst. Trūkst cilvēki, kuri novērtē tās idejas, tieši Latvijas mērogā. Ir bijuši neskaitāmi cilvēki ar idejām, kuras ir īstenotas, bet palikušas nepamanītas.

1 hour ago, Seathin said:

Neteiktu, ka idejas trūkst. Trūkst cilvēki, kuri novērtē tās idejas, tieši Latvijas mērogā. Ir bijuši neskaitāmi cilvēki ar idejām, kuras ir īstenotas, bet palikušas nepamanītas.

Varbūt tāpēc, kad nav bijus vajadzība lietotājiem pēc šādām idejām?

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.