Jump to content
Sign in to follow this  
Denka50

Pārdodu EU NE Plat 5 acc, 2 ultimate skins, honor lvl 4

Recommended Posts

Sveiki. Pārdodu EU NE Plat 5 acc ar 2 ultimate skins, dj sona un elementalist lux. Honor lvl 4, checkpoint 2.  Kādi 90 champs, 37 skins kopā.

Normals MMR

Varu arī mainīt pret cs go items utt.

BIldes varu atsūtīt privāti.

Vairāk info rakstiski.

Cena 45 EUR.

Edited by Denka50
Eddd
  • Downvote 2

Nesaprotu kur problēma niku parādīt, lai katrs arī var status precīzāk un visu pārējo izčekot.

5 hours ago, exodusyka said:

Nesaprotu kur problēma niku parādīt, lai katrs arī var status precīzāk un visu pārējo izčekot.

Kaut kā negribās banu uzreiz ;)

• Downvote 1

17 hours ago, Denka50 said:

Kaut kā negribās banu uzreiz ;)

Kāds tur sakars ar banu? Tad sanāk, ka tam kas nopirks iegūs pēc laika banu, nopērkot no tevis acc? Jo sapratu pēc šī ka nedrīkst pāŗdot lol profilus, vai kas par lietu?

On 8/23/2018 at 4:20 PM, exodusyka said:

Kāds tur sakars ar banu? Tad sanāk, ka tam kas nopirks iegūs pēc laika banu, nopērkot no tevis acc? Jo sapratu pēc šī ka nedrīkst pāŗdot lol profilus, vai kas par lietu?

Ja es ielieku savu name sludinājumā, kāda sīka žurka var nosūtīt ticket uz Riot, iespēja dabūt tā banu. Es pārdodu, kāpēc lai tas, kas nopērk manu acc dabūtu banu ?

Just now, Denka50 said:

Ja es ielieku savu name sludinājumā, kāda sīka žurka var nosūtīt ticket uz Riot, iespēja dabūt tā banu. Es pārdodu, kāpēc lai tas, kas nopērk manu acc dabūtu banu ?

Eh, kāda starpība, neviens tāpat nepērk lol :D 

Kad tev piedāvāju cenu un vēl pēc tam otrreiz rakstīju vienkārši ignorēji. 

20 eur tagad varu paņemt, vairāk nebūs

Edited by exodusyka

4 hours ago, exodusyka said:

Kad tev piedāvāju cenu un vēl pēc tam otrreiz rakstīju vienkārši ignorēji. 

20 eur tagad varu paņemt, vairāk nebūs

Haha 20 EUR :D

Just now, Denka50 said:

Varb labāk 5 eur par plat 4 acc, ar 27 skiniem, kuri kopsummā maksā pāri 130 eur ? :D

9 hours ago, Denka50 said:

Varb labāk 5 eur par plat 4 acc, ar 27 skiniem, kuri kopsummā maksā pāri 130 eur ? :D

Šis ir tirgus, un ja ir vēlme pārdot, ka cik mēnešus tev jau viņu nepērk, labāk kaut kas nekā nekas. Redzot tavu niku, to cik sen šeit esi un visu pārejo, šaubos vai kāda tev vairāk piedāvās. Domā pats. Un tad tik šeit neraksti un nenīdi ka nepērk

• Thanks 1

13 hours ago, exodusyka said:

Šis ir tirgus, un ja ir vēlme pārdot, ka cik mēnešus tev jau viņu nepērk, labāk kaut kas nekā nekas. Redzot tavu niku, to cik sen šeit esi un visu pārejo, šaubos vai kāda tev vairāk piedāvās. Domā pats. Un tad tik šeit neraksti un nenīdi ka nepērk

Nenīdu :D  Labi, dvj nobanojat mani  lūdzu kāds, no šī žurku tirgus :)

13 hours ago, exodusyka said:

Eu, pag, tu vakar apēdi gardu tunci ?

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.