Jump to content
Sign in to follow this  
nounce

www.ULTRAPLAY.lv

Recommended Posts

NOTE: Šis nav mans projekts. Kritiku pieņemam un diskutējam, kamēr tā nesastāv no vienkārši "uzdiršanas". Ja ir kādi ieteikumi, kā veicināt mūsu attīstību, droši iesakat.

ehll1I1.png

Sveicināti HAS lietotāji! ✌️

Vēlējos izveidot reklāmu priekš augoša MTA lomu spēles projekta.

Sāksim ar to, ka projekts veidots, lai popularizētu un uzlabotu lomu spēles līmeni iekš Latvijas. Pēc manām domām, pašlaik skats uz latviešu lomu spēles projektiem ir diezgan drausmīgs, salīdzinot kāds lomu spēles līmenis ir iekš tiem. Mūsu galvenie mērķi ir uzlabot šo līmeni, būt kreatīviem un oriģināliem.

http://ultraplay.lv

Lomu spēle norisinās ārpus Los Santos pilsētas, iekš Bone County, precīzāk iekš divām pilsētām Las Payasada un El Quebrados.

Doma ir tāda - Las Payasada ir biznesmeņu pilsēta, kura arī ir tā pārveidota.

Savukārt, El Quebrados ir pilsēta, kurā norisinās visas nelegālās lietas, pilsēta pārveidota, lai tā sniegtu iespēju atveidot lomu spēli, kā afro-amerikāņu hood'os vai jebkādas citas nelegālas organizācijas lomu spēles nolūkos. 

Servera skripteris pats ir programmētājs un, manuprāt, jaudīgākais MTA skripteris Latvijā, jo sistēmas, kuras viņš ir izveidojis un vēl veido, mani pārsteidz..

Servera uzlabojumu saraksts apskatāms šeit: http://ultraplay.lv/forums/index.php?/topic/16-up-reborn-uzlabojumu-saraksts/

Protams, tie nav pilnībā visi uzlabojumi, pašlaik viņš strādā pie vēl jauniem un neredzētiem servera uzlabojumiem.

gfe154R.gif

Edited by nounce
  • Downvote 1

Bez character aplikācijas rakstīšanas tu normālu līmeni nedabūsi. Neesmu īsti pētijis šo konkrētu variantu vai ir vajadzīga pirms reģistrējas serverī, jo cik zinu latvieši no tā izvairas un skrien tik pēc - tautas, tāpēc RP tur nekādu nesagaidīt. Bet nu ja nav aplikācijas rakstīšana, tad nu diezgan švaki būtu manuprāt. 

• Like 2

17 hours ago, scarface said:

Bez character aplikācijas rakstīšanas tu normālu līmeni nedabūsi. Neesmu īsti pētijis šo konkrētu variantu vai ir vajadzīga pirms reģistrējas serverī, jo cik zinu latvieši no tā izvairas un skrien tik pēc - tautas, tāpēc RP tur nekādu nesagaidīt. Bet nu ja nav aplikācijas rakstīšana, tad nu diezgan švaki būtu manuprāt. 

Reģistrējoties iekš spēles bija jāaizpilda aplikācija, kuru pēctam izskatīja. Šī funkcija bija iespējota, kad serveris atvērās, bet pašlaik, kamēr nav novākta pietiekoša spēlētāju bāze aplikācijas iespēja ir atspējota. 

Administrācijas komanda ir pietiekoši aktīva un zinoša, lai varētu apmācīt jaunos spēlētājus.

Edited by nounce

4 hours ago, nounce said:

Reģistrējoties iekš spēles bija jāaizpilda aplikācija, kuru pēctam izskatīja. Šī funkcija bija iespējota, kad serveris atvērās, bet pašlaik, kamēr nav novākta pietiekoša spēlētāju bāze aplikācijas iespēja ir atspējota. 

Administrācijas komanda ir pietiekoši aktīva un zinoša, lai varētu apmācīt jaunos spēlētājus.

tur admini nav aktīvi , šodien no rīta ap 11:00 biju iegājis un mani apmācija parasts spēlētājs nevis administrācija...

12 minutes ago, JustQ said:

tur admini nav aktīvi , šodien no rīta ap 11:00 biju iegājis un mani apmācija parasts spēlētājs nevis administrācija...

Labs spēlētājs :D

4 hours ago, nounce said:

Administrācija ne vienmēr visu redz, bet nu ko zina, varbūt tādā mazā serverī arī redz. LS-RP par cik gadiem jau spēleju personīgi, administrācijai ļoti grūti tikt galā, lai arī cik zinoša viņa ir. Bet nu tikai vienīgi veiksmi, pats personīgi noteikti uzspēlēšu, kad zināšu, ka tiešām viss ir labi un kvalitatīvi. 

• Like 1

16 hours ago, JustQ said:

viņiem tur 24/7 jāsēž?

On 7/8/2018 at 5:18 PM, nounce said:

Servera skripteris pats ir programmētājs un, manuprāt, jaudīgākais MTA skripteris Latvijā.

Nav ne jaudīgākais ne labākais... Bet viens no jaudīgakajiem un labākajiem ir ;) 

Cik zinu parasti UP atveras un pēc pus mēneša aizeras dēļ tautas trūkuma... Latviešiem patīk vienkāršas nevis sarežģītas lietas, jo vienkāršāk visu iegūt jo vairāk cilvēki arī serveri spēles... saku no pieredzes :o 

• Upvote 1

8 hours ago, Haijfaiv said:

viņiem tur 24/7 jāsēž?

laikam ka nē, skatoties uz viņa rakstu, ka administrācija "ir aktīva".

• Confused 1

14 hours ago, JustQ said:

Tu laikam nesaproti vārda būtību "Aktīva".

Cilvēki itkā arī guļ, dara savas lietas nevis pavada laiku tikkai noteiktā lietā dienu dienā, tas nozīme ja Admins ir serverī, tad viņš būs aktīvs ja tev viņu vajadzēs.

• Thanks 1

19 hours ago, JustQ said:

Protams, 24/7 administrācija tev nebūs pieejama iekš servera. Personīgi, es esmu pieejams iekš servera pēc darba, tas ir pēc 17:00. 

On 7/10/2018 at 6:55 PM, FLUXHYA said:

Nav ne jaudīgākais ne labākais... Bet viens no jaudīgakajiem un labākajiem ir ;) 

Cik zinu parasti UP atveras un pēc pus mēneša aizeras dēļ tautas trūkuma... Latviešiem patīk vienkāršas nevis sarežģītas lietas, jo vienkāršāk visu iegūt jo vairāk cilvēki arī serveri spēles... saku no pieredzes :o 

Kā jau rakstīju "manuprāt" jaudīgākais. Protams, ir vēl daudz labu skripteru, bet manā uztverē viņš ir labākais.

Vienkāršība piesaista 'nonRPerus', kurus šim projektam nevajadzētu. Nav jau tik grūti tur kaut ko dabūt, ir tikai jādara. Tautu cenšamies piesaistīt ar dažādiem IC pasākumiem.

Ja jums ir vēl kādas idejas, droši rakstat, realizēsim.

Edited by nounce

3 hours ago, nounce said:

Ja jums ir vēl kādas idejas, droši rakstat, realizēsim

Kapēc lai kādam būtu interese tev izteikt jebkādas unikālas idejas, vai ko tādu. Ko var realizēt paši u.t.t

• Sad 1

18 hours ago, exodusyka said:

Kapēc lai kādam būtu interese tev izteikt jebkādas unikālas idejas, vai ko tādu. Ko var realizēt paši u.t.t

Ārkārtīgi atvainojos jaunais cilvēk, ka palūdzu izteikt kādam idejas, kā attīstīt projektu. Tas ir visu interesēs. Cilvēki pasaka ko vēlas, mēs to realizējam, tādejādi piesaistot šos cilvēkus. Es nevienu nespiežu to darīt. 👐

Ja viņi to var izdarīt paši, tad parādi man kaut vienu labu latviešu lomu spēles serveri...

Edited by nounce
  • Like 1
  • Haha 1

5 hours ago, nounce said:

Ārkārtīgi atvainojos jaunais cilvēk, ka palūdzu izteikt kādam idejas, kā attīstīt projektu. Tas ir visu interesēs. Cilvēki pasaka ko vēlas, mēs to realizējam, tādejādi piesaistot šos cilvēkus. Es nevienu nespiežu to darīt. 👐

Ja viņi to var izdarīt paši, tad parādi man kaut vienu labu latviešu lomu spēles serveri...

Ieej kikā redzēsi kas tur piesaista tautu un ērperus... Tur ērpo ļoti daudz oldschool mta erperi... ;) 

Pirmā lieta bija tikai tā kas ir jauns... Par mašinas atslegšanas animāciju, tas jau ir kikā ;) 

2 hours ago, FLUXHYA said:

Pirmā lieta bija tikai tā kas ir jauns... Par mašinas atslegšanas animāciju, tas jau ir kikā ;) 

visiem poh par tavu kiku.

• Thanks 3

3 hours ago, - Gatiņš. said:

visiem poh par tavu kiku.

Par manu? Ne mans projekts ne tur spēlēju... Vnk sekoju daudziem MTA LV projektiem thats all ja nedaleca...