Jump to content
Sign in to follow this  
FliidossY

Rūdolfs Kanaviņš appisējs!

Recommended Posts

ak jēzus tiešam kads vel uzķeras uz viņa trikiem takš viņš ir ritīgs apisejs apisa eteral owneri ar domeniem vel viņš zog mapingus no yumo striker un no samp foruma un tad vel šis cmon čali tak neuzķeraties uz vardu nekad rūdolfs knaviņš un mazā lauriņa tā ir ritīga apiseju banda skamo naudu un krāpjas cmon.Ja nemaldos ari apisa rpmp ipašnieku un samp uzdodas ka makot taisit samp serverus ņifiga nemāk tik māk sačakaret zinu man stastija pa šu bumbieri.

Edited by kamikadze

1 hour ago, kamikadze said:

ak jēzus tiešam kads vel uzķeras uz viņa trikiem takš viņš ir ritīgs apisejs apisa eteral owneri ar domeniem vel viņš zog mapingus no yumo striker un no samp foruma un tad vel šis cmon čali tak neuzķeraties uz vardu nekad rūdolfs knaviņš un mazā lauriņa tā ir ritīga apiseju banda skamo naudu un krāpjas cmon.Ja nemaldos ari apisa rpmp ipašnieku un samp uzdodas ka makot taisit samp serverus ņifiga nemāk tik māk sačakaret zinu man stastija pa šu bumbieri.

1. Ja mappings ir izlikts publiski tā nav, zagšana cmon!

2.eteral owneri bija savadak viņs vnk naudu nemaksāja :)

3.rpmp neappisu tur bija tā ka vnk ipāšnieks neko jaunu nevēlējas

4.Sakars kāds ar to ka es nemaku taisīt samp serveri? :D

5.Pirms kauttko raksti padoma tak ar galvu :)

6.appiseju grupa :D hmm daudzsološi bet kuram cilvēkam esmu naudu iskrāpis

7. Youtube acc viņš ņema atpakaļ vnk man bija mini pieejas no google supporta dabūtas :D un ar to palīdzību es isdzēsu kanālu :) sakara ar viņa attieksmi :D

• Downvote 2

1

2 hours ago, Dragons said:

1. Ja mappings ir izlikts publiski tā nav, zagšana cmon!

2.eteral owneri bija savadak viņs vnk naudu nemaksāja :)

3.rpmp neappisu tur bija tā ka vnk ipāšnieks neko jaunu nevēlējas

4.Sakars kāds ar to ka es nemaku taisīt samp serveri? :D

5.Pirms kauttko raksti padoma tak ar galvu :)

6.appiseju grupa :D hmm daudzsološi bet kuram cilvēkam esmu naudu iskrāpis

7. Youtube acc viņš ņema atpakaļ vnk man bija mini pieejas no google supporta dabūtas :D un ar to palīdzību es isdzēsu kanālu :) sakara ar viņa attieksmi :D

man stastija role.lv yumo ka tu paņemis esot mapingu un uzdevies ka tas ir tavs mapings otrkart eteral owneris maksaja toreiz tev viņš stastija man bet pohoj viss sakas ar to ka viņš gribeja strādat ar citu tehniķi ja nemaldos aferists un tu saki čakaret visas kordinacijas organizacijam datubaze un pats nogravi savu domenu pa ko maksāja eteral owneris treškart cik dzirdeju eteral owneris strada ar rpmp ipašnieku pie samp vice city rp projekta unikals skripts treškart rpmp ipašnieks cik man teica tu neko nemacēji ceturtais es saku ko uzinu no visiem šiem gajieniem interneta man stāsta visu discorda un skype piektais diemžel tā ir taisniba ka iespejams tur ir lieli skami ko jūs darat . un sestais tu nesi nekad bijis google suport sastava ja tu būtu tevi atlaistu no darba zinu dažus cilvekus google sastāva latvijā parunaju jau pa šito jautajumu šodien viņiem likās ta situācija visai  smieklīga viens pārdo kanālu viens atkal noskamo un pazistams lv skameris.Man nau vairs ko teikt.

Edited by kamikadze
  • Haha 1

Piedod es nessmu teicis ka esmu google support es teicu to ka caur viņiem rakstot epastu dabuju back to gmail

• Downvote 1

Žēl , ka kanāls down. Būtu gribējies redzēt par ko tāda raudāšana. 

Vajadzēja tev prasīt viņam bankas izrakstu, lai vsp var redzēt vai viņš var atļauties samaksāt tev tos 10$. Tas , ka viņam tur knapi 10$ apgrozās 2vus gadus jau vien būtu rādītājs, ka nav tur ko ar viņu pat runāt.

• Upvote 2
  • Downvote 2

15 hours ago, Fetish said:

Žēl , ka kanāls down. Būtu gribējies redzēt par ko tāda raudāšana. 

Vajadzēja tev prasīt viņam bankas izrakstu, lai vsp var redzēt vai viņš var atļauties samaksāt tev tos 10$. Tas , ka viņam tur knapi 10$ apgrozās 2vus gadus jau vien būtu rādītājs, ka nav tur ko ar viņu pat runāt.

vienkarši ši situacija ir visa tik rēcīga parsmieties var čalis cenšas pardot kanalu un pekšni tiek apists no slavena latviešu apiseja kur var but kurš vispar pardod savus privatos datus kanalus un tā tālak bez tam youtube akontu.

Edited by kamikadze
  • Haha 2