Jump to content
Sign in to follow this  
Chilliitis

Meklēju MC tehniķi

Recommended Posts

Sveicināti! Nāku ar jaunu topiku, jo tiek meklēts MC tehniķis.. Sataisīsim serveri, 10% pirmie ienākumi tiks maksāti.. Cerams, ka būs kāds atsaucīgs.. Nu cerams, ka varēs palīdzēt ar SAMP un WEB pilnveidi.. 

Atsaucīgākie raksta uz skype : chilligamerlv

• Haha 2
  • Sad 1

Ir paredzami aptuvenie ienākumi? ja tie teiksim ir 10 eiro mēnesī, tad mana peļņa par darbu kā 10% būtu 1 eiro. Par maģisko samaksu tiek meklēts tehniķis, bet papildus ārpus apmaksas ir iespēja uztaisīt SAMP serveri un uzlabot portālu. Tāds riskants variants.

• Thanks 1

5 hours ago, Korijs said:

Ir paredzami aptuvenie ienākumi? ja tie teiksim ir 10 eiro mēnesī, tad mana peļņa par darbu kā 10% būtu 1 eiro. Par maģisko samaksu tiek meklēts tehniķis, bet papildus ārpus apmaksas ir iespēja uztaisīt SAMP serveri un uzlabot portālu. Tāds riskants variants.

Nu ja labo vēl visu uz priekšu, tad protams, ka samaksa būs lielāka. Pirmo samaksu dodam 5e.

• Haha 5
  • Sad 1

tātad tu vēlies, lai cilvēks tev izveido mc, samp serveri, kā arī webu pa 5eur? Vēlu veiksmi mūžīgajos meklējumos, jo neviens GODĪGS cilvēks tiešām neatsauksies.

Es domāju par 5€ tu neko neatradīsi, labāk apr to piecīti pameklē gatavu serveri googlē, un paņem. Vai arī nopērc ganjau kautkas atradīsies.

5 hours ago, Chilliitis said:

Nu ja labo vēl visu uz priekšu, tad protams, ka samaksa būs lielāka. Pirmo samaksu dodam 5e.

Sanāk tu prasi cilvēkam uztaisīt visu no kā peļņa nāks un tu par to izveidi maksā 5 eur? Vēl lielāku klaunu neesmu sastapis.

• Haha 2

On 6/6/2018 at 10:41 AM, Chilliitis said:

Sataisīsim serveri, 10% pirmie ienākumi tiks maksāti..

patīk tas optimisms

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.