Jump to content
Sign in to follow this  
FliidossY

Pārdodu youtube kanālu, 679subs!

Recommended Posts

Sveicināti.

Pārdodu youtube kanālu, kanālā agrāk bija minecraft kontents.

Cena -- 10eur.

Aktivitāte katram video bija virs 500 skatijumiem.

rakstīt pm vai skype - fliidos

• Downvote 1

Skatoties ārzemju saitos kur aktīvi tirgojas tieši ar ACC tas ir labs cipars.

Šajā gadījumā būtu svarīgāks pārdevēja godprātīgums, vai jūs uzticaties un vēlaties no viņa pirkt, par reputāciju man nav ne jausmas.

Edited by BasicMan
  • Upvote 1

Nu es gan neieteiktu pirkt, pirmkārt, tie 600 subi ir mazie minecrafteri, ja tu nedomā turpināt likt minecraft, roblox vai tādu herņu, tad labāk izmet tos 10 euro miskastē uzreiz, jo kā beigsi likt mc, subi nokritīsies pa kādiem 100 un skatījumi labi arī ja 1/3 no visiem būs. Ja tu taisies postot kaut kādus trash video vai live, tad tos 600 subus tāpat bez efforta savāksi, tikai ielien dupsī pareizajiem. Latvijā trash saturu augstu vērtē.

Edited by Haijfaiv
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Lai neveidotu jaunu topiku. Pagaišo vasaru pa 1mēnesi dabūju savam kanālam ~900abonmentus, kas tika tīri tikai balstīts uz tiešraidēm, kādi labākajā gadijumā 3videoklipi tika izlikti vienkārši. Tiešraides skatījās +/- 40cilvēki. Vidējais tiešraides ilgums bija 3h un pa to laiku skatījumu skaits +/- 1000skatījumi, ja ilgāk, tad tas cipars nedaudz uzkāpa. Tīri kanāls tika balstīts uz CSGO, big gambling(no savas kabatas un lielās summās), pa retam PUBG un rust. Cik par šādu varētu? Kāds vēlās pirkt, varam sarunāt visu kko, pm.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Nu spriežot pēc has cenām, ja kanāls ar 500 sub iet par 10e, tad ar 900 sub būs 18e. Varu pa 20 paņemt.

• Haha 2
  • Upvote 1

es jums nespiežu pirkt tieši no manis, daudzi strīdās ka mēneša laikā var iegūt lielu skaitu abonamentu, tas ir tikai iespējams, ja tevi noreido kāds funfacetv vai uldonstv, vai arī tu tur twerko kameras priekšā...

Runājot par godprātīgumu, es personīgi varu iet pirmais ar visām pieejām, dodu visus email utt..

Kapēc man ir vairāki profili has.lv un kapēc man ir grupa appisējs? Es nezinu, es to visu varētu viegli apstrīdēt, tikai man nav ne laika ne velmes to darīt..

Pārdodu kanālu jo nav vairs laika ar to nodarboties, vasara nāk un došos strādāt..

Links uz kanālu - https://www.youtube.com/channel/UCP3Y1vpEPFmA7dwBQ8L1S6w

• Downvote 2

On 6/4/2018 at 4:17 PM, LoyC said:

Deals pat ir diezgan labs, 500 subus var nopirkt par 100$, bet šeit tie varbūt par ir reāli cilvēki, kas ir daudz vērtīgāk.
https://www.buyyoutubviews.com/youtube-subscribers.html

Subus var arī bezmaksas dabūt, bija saits, kur tu vienkārši regojies un abonē kādu citu cilvēku kanālus, un viņi tavu. Sub4sub. 500 subus var pa pāris stundām "uzkačāt". 

Atmet skrīnus, kas tevi ir abonējis, ja ir kkādi ķīnieši, krievi un vēl visādi brīnumi piesubojuši tad infa 100 tās ir uzkačāts acc.

• Upvote 1

4 minutes ago, eclipzh said:

Subus var arī bezmaksas dabūt, bija saits, kur tu vienkārši regojies un abonē kādu citu cilvēku kanālus, un viņi tavu. Sub4sub. 500 subus var pa pāris stundām "uzkačāt". 

Atmet skrīnus, kas tevi ir abonējis, ja ir kkādi ķīnieši, krievi un vēl visādi brīnumi piesubojuši tad infa 100 tās ir uzkačāts acc.

pārs screen -

http://prntscr.com/jr51dz

http://prntscr.com/jr51np

• Downvote 1

Just now, FliidossY said:

noscamoja man kanālu, var tc.

gāju pirmais un beigās paliku bez nekā. 

Topiks par appisēju būs?