Jump to content
Sign in to follow this  
FliidossY

IPHONE 4 ZAUDĒTAS ICLOUD PIEEJAS

Recommended Posts

Sveiki, vajadzīgs cilvēks kurš palīdzes pilnībā resetot iphone 4, tā lai tiktu nodzēsti visi vecie Icloud..

Samaksāšu.

10 minutes ago, nightox said:

Met ārā, icloud atbloķēt nav iespējams, ja jau ir bloķēts.

nav bloķets, vienkārši nav pieejas pie esošā icloud profila, meiģināju taisit pilno reset, tpt pieprasa pieeju vēlāk.

1 hour ago, MλZE said:

60e salabošu :trollface: 

tas telefons nemaksā dārgāk par 60e

2 minutes ago, Seathin said:

tas telefons nemaksā dārgāk par 60e

Bizness, 20eur par starpniecību :D

15 minutes ago, st3af said:

nav bloķets, vienkārši nav pieejas pie esošā icloud profila, meiģināju taisit pilno reset, tpt pieprasa pieeju vēlāk.

Tas nozīmē kad viņš ir bloķēts :facepalm:

18 minutes ago, st3af said:

Tad tas telefons ir nederīgs, ja nu vienīgi kāda detaļa, ja icloudu nezini, tad neko nevari izdarīt vairs- bloķēts.

7 minutes ago, st3af said:

bļa, nu jocīgi gan, ka to visu nekādīgi nevar apiet..

Kas tur jocīgs? Tas ir Apple, un apple ļoti daudz strāda pie security

• Like 1

46 minutes ago, st3af said:

bļa, nu jocīgi gan, ka to visu nekādīgi nevar apiet..

nu bļin var, jailbreik'o telefonu, vienīgi pēc tam nevarēsi updeitot uz jaunāku sistēmas versiju.

palasi par jailbreak iphone googlē gan jau pats sapratīsi, kas un kā tālāk darāms.

Edited by Gold digger

1 hour ago, Gold digger said:

nu bļin var, jailbreik'o telefonu, vienīgi pēc tam nevarēsi updeitot uz jaunāku sistēmas versiju.

palasi par jailbreak iphone googlē gan jau pats sapratīsi, kas un kā tālāk darāms.

Paskaidro kā tu jailbreakosi, ja tev telefons ir bloķēts un vienīgais ko vari izdarīt ir ielogoties savā icloud profilā, lai to atbloķētu...

Lejupielāde ‘Apple iTunes’ - https://www.apple.com/lae/itunes/

Pieslēdz iPhone ar vadu pie datora. > Gaidi kamēr iTunes atpazīst telefonu. > Turi ieslēgšanas pogu kopā ar bloķēšanas pogu kamēr iedegas iTunes logo. > iTunes parādīses iespēja pilnībā ‘resetot’ telefonu. 

Tā ir tikai viena no iespējām, ko zinu. Pirms kāda laika māsai atsūtija to indiešu ķeburu un telefons pilnībā ‘brikots’.

• Downvote 1

49 minutes ago, Berisko said:

Lejupielāde ‘Apple iTunes’ - https://www.apple.com/lae/itunes/

Pieslēdz iPhone ar vadu pie datora. > Gaidi kamēr iTunes atpazīst telefonu. > Turi ieslēgšanas pogu kopā ar bloķēšanas pogu kamēr iedegas iTunes logo. > iTunes parādīses iespēja pilnībā ‘resetot’ telefonu. 

Tā ir tikai viena no iespējām, ko zinu. Pirms kāda laika māsai atsūtija to indiešu ķeburu un telefons pilnībā ‘brikots’.

Factory reset nav tas pats kas icloud unlock, icloud atlokot nav iespējams, vienīgi ktkādus čipus pārlodējot, kur lielākoties nevienam nebūtu zināšanas, pats esmu saskaries - un ko es dariju, pārdevuši detaļām lai vismaz kāda profils 😉

jap, pašam ir bijis 6 iphone, ja tu icloud netiec iekšā, tad vari to telefonu mest miskastē, ir cilvēki, kas laikam nesaprot, ka iOS un Android nav same shit, tu nemaz iOS nevari ieslēgt kamēr nezini paroli, tā tikai androidam ar factory reset var tikt cauri. Un ja viņš vēl ir bloķēts caur settingiem (parasti to dara, ja telefonu pazaudē), tad ir vēl lielāks pisaks pieļauju. Es savu nobloķēju, kas ar viņu ir noticis hz, gan jau detaļās tika pārdots, jo darbā ārzemnieki nozaga, diemžēl. :)

1 hour ago, st3af said:

nopirku par 20eur :D

takā nav icloud pa 5 njemu :D

Tak saglabā kā suvenīru, iPhone 4 bija stilīgs klucis savā laikā. Otra opcija, pārdod un nākamreiz padomā labāk(google arī pastāv).

On 5/2/2018 at 7:19 PM, MλZE said:

Es solu 7

Es dodu mīksto česterfildu :D

Just now, Delma said:

Es dodu mīksto česterfildu :D

Tad jau jāiesaistas izsolē.

Es solu 7.20€

• Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.