Jump to content
Sign in to follow this  
nusun

Perm Warn point? Really?

Recommended Posts

Srsly ppl? Kopš kura lika te kādām warnus liek? Citi var lamāties te gadiem un visiem pofig. Es nepaskatījos tēmas izveides datumu un iekomentēju JAUNĀKAJĀ TĒMĀ tajā foruma sadaļā. Un par to perm warn point? Wtf? Itkā es tēmu no 2012 būtu izcēlis.

Man tikai ir viens lūgums, ja esmu tiešām pelnījis šo warnu, tad attiecīgi pomelo 2 warn vajag. Vienu par to pašu par ko man un otru postu krāsānu. Tā tak arī nedrīkst vai ne?

Tas koments tajā tēma bija ta tēmu, jo tas kas veidoja tēmu, teica, ka dizains nekad nav tikts izmantots. Es tikai velējos pielabot, ka tika izmantots gan.
Tā tēma nebija nemaz tik veca. Pēdējais posts pirms 20dienām.

Man vēl jo projām nav sajēgas, nafig perma warn?

Smieklīgi, esmu šeit lamājies pāris reizes. Citi te dod diskā vēl trakāk kā es un pofig. A te pēkšņi par kkādu huiņu...

original.png

Edited by nusun
  • Sad 2

Ja tas Tev liks justies labāk, man ir 7 warning points. :)

• Haha 1

Pie 10 nav bans??? Man sis ir pirmais warn. Lidz ar to esmu bik nesaprasana. Jo tema nebija nemaz tik veca.

Edited by nusun

Ja brīdinājums ir par Minecraft lapas dizains komentāru, tad tas ir absurdi. Tēma ir vispārīgi par dizainu, kas nav tas pats, kas pacelt gadiem vecu "pērk/pārdod" tēmu, kā arī tā ir izveidota martā - iepriekšējā mēnesī. Brīdinājumiem jābūt, lai kontrolētu nekontrolētas situācijas, nevis sāktu pedantiski skatīties uz visu kā pārkāpumu.

Brīdina lietotājus te jau gadiem, vienkārši mirstīgie nevar redzēt, kurš par ko ir brīdināts, neviens arī zem brīdinātā ieraksta neparakstās.

Tikai šoreiz piekrītu, ka brīdinājums nevietā.

• Like 1

da tas hasā ir normāli.. mazu laiku atpakaļ otro reizi jau saņēmu par tēmas pacelšanu. Ienāku has ik pa laikam, bija ko pievienot tēmai, nebija pat bezsakars un lollka kā vienmēr uzliek man warn :D

abas reizes no viņa.. jūtos īpašs.

Pa lielam ir vienalga, bet varbūt moderātoram paliek labāk vai arī vajaga imitēt darbību. 

- bezjēdzīga tēmas celšana būtu jāsoda ar warn
- pāris mēnešu veca tēma jā.. 

P.S. es pacēlu 22 dienu vecu tēmu kur nebija runāts to ko minēju.. bet nu.. that's life :D

Edited by Dolce
  • Like 1

1 hour ago, nusun said:

Pie 10 nav bans??? Man sis ir pirmais warn. Lidz ar to esmu bik nesaprasana. Jo tema nebija nemaz tik veca.

Pie 10 warn ir 2weeks read only. Un tad par katru nākamo warn, šķiet, ka ir vēl viena vai divas nedēļas.

edit: @Dolce 2.6. Tēmu atļauts pacelt pēc pilnām septiņām dienām. OwO

Edited by 「pomelo.」

Izskatās ka lollka vairāk neko par warnu iedošanu neprot :D

Ja jau vecas tēmas nedrīkst celt augšā, tad @lollka dari savu darbu un vecās tēmas slēdz ciet?

• Upvote 1

7 hours ago, nusun said:

Srsly ppl? Kopš kura lika te kādām warnus liek? Citi var lamāties te gadiem un visiem pofig. Es nepaskatījos tēmas izveides datumu un iekomentēju JAUNĀKAJĀ TĒMĀ tajā foruma sadaļā. Un par to perm warn point? Wtf? Itkā es tēmu no 2012 būtu izcēlis.

Man tikai ir viens lūgums, ja esmu tiešām pelnījis šo warnu, tad attiecīgi pomelo 2 warn vajag. Vienu par to pašu par ko man un otru postu krāsānu. Tā tak arī nedrīkst vai ne?

Tas koments tajā tēma bija ta tēmu, jo tas kas veidoja tēmu, teica, ka dizains nekad nav tikts izmantots. Es tikai velējos pielabot, ka tika izmantots gan.

Smieklīgi, esmu šeit lamājies pāris reizes. Citi te dod diskā vēl trakāk kā es un pofig. A te pēkšņi par kkādu huiņu...

Warn tiek likti visu laiku, tu neredzi vai es un kāds cits tos liek citiem cilvēkiem, jo tu redzi tikai savējos. Ja cilvēks dažus lamu vārdus ievieto savā dekonstruktīvajā viedoklī - tas ir vēl piedodami, bet ja viņš konkrēti aizvaino kādu lietotāju vai arī visu forumu, tas ir pret noteikumiem un cilvēks tiek warnots. Es nevaru izkontrolēt pilnīgi visus jaunos postus, tāpēc tu un citi ši foruma lietotāji ir droši aicināti izmantot forumā iebūvēto Report funkciju zem posta.

Šādā tipa topikā, kur cilvēks vienkārši iedod lejupielādes linku uz sevis veidotu darbu, vispār nevajadzētu veidot ierakstu, jo ja tev patīk darbs tu šim topikam vari uzspiest like, ja nepatīk - dislike. Cilvēkus īsti neinteresē vai tu savā projektā esi izmantojis šo dizainu vai nē.

Tēmu pacelt pēc manām domām vajag tikai tad, ja ir kāds nopietns iemesls. 23 dienas ir jau diezgan ilgs laiks, tādēļ iedevu tev šo warn par Tēmas pacelšanu.

6 hours ago, Korijs said:

Ja brīdinājums ir par Minecraft lapas dizains komentāru, tad tas ir absurdi. Tēma ir vispārīgi par dizainu, kas nav tas pats, kas pacelt gadiem vecu "pērk/pārdod" tēmu, kā arī tā ir izveidota martā - iepriekšējā mēnesī. Brīdinājumiem jābūt, lai kontrolētu nekontrolētas situācijas, nevis sāktu pedantiski skatīties uz visu kā pārkāpumu.

Brīdina lietotājus te jau gadiem, vienkārši mirstīgie nevar redzēt, kurš par ko ir brīdināts, neviens arī zem brīdinātā ieraksta neparakstās.

Tikai šoreiz piekrītu, ka brīdinājums nevietā.

Ja darbs ir ievietots bez lietotāja atļaujas (kur šajā postā pat nedeva nekādus pierādījumus vai ko), cilvēks ir aicināts pieprasīt darbu izņemt, vai arī sarunāt kaut ko ar tēmas autoru. Ja viņš to nevēlas darīt, un vēlas tikai pateikt, ka viņam tāds dizains jau ir, tad kāda ir jēga? Es saprastu, ja viņš sniegtu vēl kādu papildus informāciju, nevis vienu teikumu, ka redz tas ir viņa projekta dizains.

5 hours ago, 「pomelo.」 said:

Pie 10 warn ir 2weeks read only. Un tad par katru nākamo warn, šķiet, ka ir vēl viena vai divas nedēļas.

edit: @Dolce 2.6. Tēmu atļauts pacelt pēc pilnām septiņām dienām. OwO

2.6. Noteikums attiecas uz tādiem topikiem, kur tu vēl neesi saņēmis vēlamo atbildi, vai arī vēlies pacelt savu pārdošanas topiku.

3 hours ago, chaot1x said:

Izskatās ka lollka vairāk neko par warnu iedošanu neprot :D

Ja jau vecas tēmas nedrīkst celt augšā, tad @lollka dari savu darbu un vecās tēmas slēdz ciet?

Es nespēju izstaigāt simtiem neaizslēgtu topiku. Tāpēc cilvēki ir aicināti paši aizslēgt savus topikus, kad vēlamā atbilde ir saņemta, un lai arī neradītu lieku bazāru. Protams, kad es nonāku kāda vecā, neaizslēgtā topikā, pēc tā lasīšanas es viņu aizslēdzu.

• Sad 1
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Es tāpat domāju, ka daudz ir par daudz, jēga vai ne jēga, bet tas jau paliek pedantiski, pārspīlēti un nevajadzīgi spriest, vai ir noilgums paceltai tēmai 7 dienas vai nedaudz pāri 20, vai cilvēks ierakstīja ar jēgu vai nē; te puse lietotāju huiņu raksta, un ja man pajautātu izvērtēt satura jēgu, tad vēl mazāk kā puses puse būtu uzskatāmi ierakstījuši ko ar jēgu.. tas ir forums, nevajag jau tā uz siltās sezonas zemo aktivitāti to samazināt vēl vairāk. Kādreiz te vēl saimnieks pat teica, lai stulbeņus neaiztiekot, viņi pat ar stulbu saturu radot aktivitāti; te, protams, nevajag burtiski uztvert - visam ir savas robežas. Ja esi aktīvs, un, manuprāt, vismaz iepriekš priekšzīmīgs moderators, tad būtu jauki, ja esošie foruma noteikumi tiktu pārskatīti un pārstrādāti, ja tā ir patiesība par 7 dienu noilgumu, kur nedrīkstot vairs neko papildināt. 23 dienu vecas tēmas pacelšana ir smieklīgi, te jau tā aktivitāte ir samazinājusies, un to "veco-pacelto" tēmu pat nebiju pamanījis, tagad tieši ieraudzīju, izlasīju, man personīgi gabals nenokrita un sirds nesāp par it kā "bez jēgas" paceltu tēmu - izlasīju, dodos tālāk. Papildus problēma, atbildot uz jautājumu lietotājiem, kuri izsakās "vai nav vienalga par brīdinājumiem", jāteic, ka hasā vairs neviens nedzēš vecus brīdinājumus, līdz ar to agrāk vai vēlāk saņemsi sankcijas, un forums paliks vēl klusāks. Agrāk bija ierobežojumi jauniem gurķiem rakstīt tirgus tēmas, tagad tā vien redzi tikko reģistrējušies grūž nost sazagtus spēļu profilus, kur paliek kontrole? Lai vai kā, īsti arī nerūp tēmas autora nākotne - vai viņam tur viens vai desmit brīdinājumi, bet šī situācija šķiet aplama.

• Thanks 1
  • Upvote 3

8 hours ago, nusun said:

original.png

tā vietā lai taisītu savu cry topiku būtu labāk pašam mod'am uzrakstijis, ko tu ganjau 100% neesi izdarījis vai arī kādam no adminiem. Un kam tie warni vispār kko maina? Ceri uz priekšzīmīgākā lietotāja titulu or what? 

4 minutes ago, Korijs said:

Kādreiz te vēl saimnieks pat teica, lai stulbeņus neaiztiekot, viņi pat ar stulbu saturu radot aktivitāti; te, protams, nevajag burtiski uztvert - visam ir savas robežas. 

dēļ tiem stulbeņiem arī normāli cilvēki neuzturas vairāk, ienāk - paskatās 1 topiks par MC otrs par SAMP trešais ar virsrakstu "paliga", "need help" "Another MU shit" utt. un vienkārši aiziet.

• Haha 1
  • Sad 1

27 minutes ago, eclipzh said:

dēļ tiem stulbeņiem arī normāli cilvēki neuzturas vairāk, ienāk - paskatās 1 topiks par MC otrs par SAMP trešais ar virsrakstu "paliga", "need help" "Another MU shit" utt. un vienkārši aiziet.

Neuzturas tāpēc, ka te ir tādi gudrinieki, kas nodirsīs lidz matu galiņiem par jebkādu lietu ko paprasīsi. Retos gadījumos, viss ir normāli, bez nodiršanas.

• Like 1

5 hours ago, Alex's said:

Neuzturas tāpēc, ka te ir tādi gudrinieki, kas nodirsīs lidz matu galiņiem par jebkādu lietu ko paprasīsi. Retos gadījumos, viss ir normāli, bez nodiršanas.

Tā nu gan nav taisnība.

Apskati tādas tēmas, kurās OP tiek dirsts virsū un kurās OP jautājums tika normāli atrisināts. Salīdzini un izdari secinājumus.

• Confused 1
  • Upvote 1

On 4/24/2018 at 7:18 PM, Alex's said:

nu loģiski ja uztaisa kkādu pretīgu samp topiku kur Googlē ir 100x atbildes tad loģiski, ka tas topiks ir jānodirš. Uz kkādiem programming vai PC building shitiem gandrīz vienmēr kāds kko sakarīgi atbild.

Man arī ir 5 vārnas, mani tas pilnībā nepiss.

Bet es ari jutos ipašs, visas no lollkas. :)

• Haha 1

Tie wari tev jau neko dižu nemaina, tik parādīts ka esi kaut ko pārkāpis. Visi jau skatās upvote nevis warnus kad kaut ko pārdod vai pērc. Man ar saviem 10 warniem nekas slikts vēl nav noticis.

Nu mani piemēram nepis tas brīdinājumu skaits, bet man tāpat pirmajā momentā ir bieži tāds šoks par ko, jo man interesē, ko es esmu tādu izdarījis, ka man pēkšņi tiek uzlikts warns. Un ir gadījumi, kad es arī uzskatu, ka viņus saliek daudz par striktu, ka tev jau jaizvērtē gandrīz katrs topiks, ir jēga iesaistīties diskusijā vai nē, jo nekad nezini kad dabūsi warnu. Es no savas pieredzes warnus liktu tad, ja diskusija jau aiziet pārāk tālu un cilvēki nesaprot, ka tas vairs galīgi nesaistās ar neko tajā tēmā, bet ja tu iemet vienu postu, kas kaut kādā ziņā tāpat attiecas uz to diskusiju un tu par to norauj vēl warnu, tad bik jocīgi ir. 

31 minutes ago, Haijfaiv said:

Nu mani piemēram nepis tas brīdinājumu skaits, bet man tāpat pirmajā momentā ir bieži tāds šoks par ko, jo man interesē, ko es esmu tādu izdarījis, ka man pēkšņi tiek uzlikts warns. Un ir gadījumi, kad es arī uzskatu, ka viņus saliek daudz par striktu, ka tev jau jaizvērtē gandrīz katrs topiks, ir jēga iesaistīties diskusijā vai nē, jo nekad nezini kad dabūsi warnu. Es no savas pieredzes warnus liktu tad, ja diskusija jau aiziet pārāk tālu un cilvēki nesaprot, ka tas vairs galīgi nesaistās ar neko tajā tēmā, bet ja tu iemet vienu postu, kas kaut kādā ziņā tāpat attiecas uz to diskusiju un tu par to norauj vēl warnu, tad bik jocīgi ir. 

Nu pārāk strikti ir, jo ar aktivitāti te pašvaki pēdējā laikā, bet oh well. Deal with it and move on.

Pacelt tēmu, lai to turpinātu ir pavisam normāli, ja nav nekā jaunāka. Paksatieties uz kaimiņa forumu piemēram, tiek paceltas pāris gadus vecas tēmas, lai nenāktos taisīt jaunas un viss būtu vienā vietā. Šeit tiek ar vārnām nomētāti. :D Labāk lai ceļ un komentē, vismaz varbūt te kāda aktivitāte parādīsies un leksika uzplauks. 

• Upvote 1

2 hours ago, Chewie said:

Pacelt tēmu, lai to turpinātu ir pavisam normāli, ja nav nekā jaunāka. Paksatieties uz kaimiņa forumu piemēram, tiek paceltas pāris gadus vecas tēmas, lai nenāktos taisīt jaunas un viss būtu vienā vietā. Šeit tiek ar vārnām nomētāti. :D Labāk lai ceļ un komentē, vismaz varbūt te kāda aktivitāte parādīsies un leksika uzplauks. 

Gandrīz trāpīgi teikts! Toties manā uztverē vienmēr moderatoru amats ir bijis ne tikai izpildīt savu iebliezto brīdinājumu normu, pieturoties pie viena noteikumu punkta, kuru katrs var interpretēt savā izpratnē savādāk, bet arī foruma aktivitāšu veicināšanu; savā ziņā var pat padiskutēt, kāpēc neviens kārtībnieks negrib redzēt pārējos foruma noteikuma punktus, kas palīdzības forumā, manuprāt, ir ļoti būtiski - punkts par tēmas nosaukumu atbilstību saturam. Uzturēt kārtību vajag vienmēr, bet reizēm daudz ir par daudz. Lai gan visā kopumā manā skatījumā attiecīgais moderators ir visu laiku labākais kārtībnieks šeit.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.