Jump to content
Sign in to follow this  
nusun

Nebooto instalāciju

Recommended Posts

Sveiki. Esmu windowsus 1000x instalējis. Ir bijis visādi un parasti google palīdz. Šoreiz esmu nedaudz uzkāries.

Nopirku jaunas detaļas sev, B360M Aorus Gaming 3 Mātesplate. Kodu tagad nepateikšu.
Ar veco windu cieto uzbooto win7. Parādās ievadies paroli... Caps lock, num lock, scroll lock var ieslēgt izslēgt, taču neviena cita poga uz klaviatūras neko nedara.
Kamēr atrodoties bios, darbojas viss kā vajag.

Mēģināju caur flash un caur cdrom bootot windows 7. Vienreiz caur flash aizgāja, taču atkal klava un pele atsaka.
Mēģināju win10 caur flash, parādās tas konsoles logs, parasti ir press any key to boot from device vai kaut kas tāds. Bet šoreiz ir break line un viss, tas kursors tikai mirgo.
Šis pats flash uz MSI Kreit Gaming uzbootoja win10 instalāciju.

Vēl kas likās interesanti, pieliekot hdd viņu tā uzreiz nemaz nepalaida. Man vajadzēja enable viņu pie perifērijām.

Edited by nusun

Ja biosā klava/pele strādā vari mēģināt atslēgt "Legacy"
Vēl viens variants ir mēģināt uzinstalēt chipset draiveri, bija līdzīga problēma pēc hdd nomaiņas uz ssd porķikam ka puse no klaviatūras pogām nestrādāja, chipset draivera instalācija visu salaboja.

12 minutes ago, chaot1x said:

Ja biosā klava/pele strādā vari mēģināt atslēgt "Legacy"
Vēl viens variants ir mēģināt uzinstalēt chipset draiveri, bija līdzīga problēma pēc hdd nomaiņas uz ssd porķikam ka puse no klaviatūras pogām nestrādāja, chipset draivera instalācija visu salaboja.

Neko nemaina.
Vienīgais kas uz legacy stāvēja bija kaut kads storage... Bet to pamainīju uz UEFI un nekādas starpības.

Kā es varu uzinstalēt chipseta driveri ja es nevaru sev winda pat paroli ievadīt?

Esi mēģinājis citu klaviatūru ? Man ir bijis gadījums, ka uz Mac OS nepavilka gaming klaviatūru, piespraužot kaut kādu parasto, viss aiziet.