Jump to content
Sign in to follow this  
wolfeens

[MTA:DAYZ] Buy/Sell shop

Recommended Posts

Sveiki kautkad pasen biju atradis netā dayz shopu, cilvēkam vajadzēja.. Nu un papētīju kodu, kārtīgi pārveidoju shopā var gan pirkt gan pārdot savus itemus (ieročus vairāk) Ja kko nesaproti vnk ielukojies skriptā sarakstīju īsas guidelines..

https://failiem.lv/u/nvys86v3

• Upvote 1
  • Downvote 4

Paņem cita cilvēka rakstītu skriptu -> uztaisi edit uz pāris rindiņām -> made by wolfeens.

Nice meme, lmao.

• Upvote 7
  • Downvote 1

21 hours ago, wolfeens said:

Sveiki kautkad pasen biju atradis netā dayz shopu, cilvēkam vajadzēja.. Nu un papētīju kodu, kārtīgi pārveidoju shopā var gan pirkt gan pārdot savus itemus (ieročus vairāk) Ja kko nesaproti vnk ielukojies skriptā sarakstīju īsas guidelines..

@Alex's Tagad izlasi vēlreiz :D 

:D eu šitas tak čigāns no jelgavas, 14 gadi un sola visiem RP komūnos pajebalu.

atkal paņēmi no kāda projekta skriptu un tagad publicē kā savu.

• Upvote 1
  • Downvote 3

Es tikai piedāvāju citiem skriptu, nevienu reizi neesmu teicis, ka tas ir mans. Jūs visi pamatskolu neesat beiguši ka lasīt nemākat?

Izlasat vēlreiz, deģenerāti!

Edited by wolfeens
  • Downvote 1

1 hour ago, wolfeens said:

Es tikai piedāvāju citiem skriptu, nevienu reizi neesmu teicis, ka tas ir mans. Jūs visi pamatskolu neesat beiguši ka lasīt nemākat?

Izlasat vēlreiz, deģenerāti!

Tu deģenerāt skriptā pats esi ierakstijis shop /by wolfeens. Tāpēc labāk negudrojies, ja pats nejēdz ko tu esi darījis vai neesi. 

• Upvote 2
  • Downvote 2

On 04/04/2018 at 0:40 AM, wolfeens said:

Nu un papētīju kodu, kārtīgi pārveidoju

Galvenais čigān puišels pateica kārtīgi pārveidoja :D un saka kad nav viņa :D ... tā ir ka pizģi un nemāk godīgi pateikt, nomainīt skriptā by wolfēns? es arī varu tā izdarīt :D kaut nejēdzu ne huiņa no skriptie. IPB 3.4 Dizain by Pacaņčiks vsjo mammu savāc kameru, tas ir mans dizains.. Izaudz ;)

• Upvote 2
  • Downvote 2

Pārtulkoji dažus sūdus un ieliki 5 rindiņas ar huiņu. Un uzreiz

<info name="Veikals" type="script" author="wolfeens" version="1.0.2" description="" />

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.