Jump to content
ricco

Spēļu projekts jauniešiem

kada tipa projektu  

32 members have voted

1. 1. kada tipa projektu

• 1.6
      8
    • mc
      6
    • dayz
      3
    • csgo
      15

Recommended Posts

čau.

vēlos lai jūs man palīdzētu un mēs kopā varētu nospriest kādu spēļu komūnu labāk vērt vaļā.

vai tas ir 1.6, vai tas ir mc, vai csgo?

es vēlētos lai katrs atbild, jo no šī atkarīgs vai latviešu cilvēkiem bus kur spēlēt.

protams butu labi ja iedotu kadas ideju nosaukumus ari. nauda ir un tas nav problemiskais.

un varbut ja ir informacija ka var uztaisit pubg serveri savu?

• Downvote 8

Tici man latviešu cilvēkiem ir kur spēlēt gan CSGO, gan mc, gan 1.6, tikai nezinu par dayz.. Labāk pataupi naudu un netaisi nekādu šobrīd :)

• Upvote 11

jāpiemin tik tas, ka tavu tēmu nosaukumi ir trāpīgi un skaļi, bet nekas nerezultējas

tad tu meklē, kur pašaut 1.6, tad cs:go, beigās izrādās pašam vac norauts, tad jau komūnu bliezīsi vaļā, lai gan iepriekš klaigāji uz citām komūnām

vēl kuriozu momentu sagādāja uzpeldēšana citās komūnās ar steidzīgiem acc pieteikumiem

+ atceramies par šo interesanto tēmu:

nav jau slikti, ka ir vēlme ko darīt, bet būtu jauki, ja radītu pats sev izpratni par to visu kopumā un arī kaut ko reālu sāktu darīt

nedomāju, ka LV kontekstā vairs vispār ir nepieciešami jauni 1.6, mc un go komūni, dayz arī kāds retais pabaksta, bet vai vajag..

te tomēr vairāk izskatās, ka dominē doma par to, ka "man ir savs projekts un esmu foršs"

• Upvote 4

Es domāju, ka cilvēkam, kurš taisa, piemēram, mc projektu, ir jābūt saprašanai kādas ir jaunākas tendences un kā iegūt tautu. Nav jēgas uztaisīt kārtējo factions sudu un gaidīt spēlētājus un €

• Upvote 2

lollka pārdod burst.lv domeinu, ieteiktu nopirkt un bliezt vaļā csgo projektu!!!! 

• Upvote 5

Visas tās spēles ir DEAD, sorry, CS:GO mošs vari uztaisīt ja reāli ieguldi tajā naudu, kas Tev varētu likties pārāk liela. MC ja Tev ir draugi kas igrā vēl tad pamēģini. 

Par PUBG serveri vari aizmirst.

Ja Tev nav laiks katru dienu kko darīt/meklēt un iespējas sazināties ar sakarīgiem cilvēkiem tad labāk ietaupi nervus un izdomā ko citu.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Visās nosauktajām spēlēm jau ir Latviešu projekti, tēmē un skaties vairāk uz nākotni... kā piemēram GTA V Roleplay, nākotnē varētu lielu naudu vilkt ārā.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Netaisi nevienu. Ja tev nav idejas kāpēc Tu to dari, un tu to vēlies kaut ko taisīt tikai dēļ tā, ka cilvēkiem tas patīk, nekas labs tur nesanāks galā. Es tieši labprātāk redzētu parastu forumu, kur tiešām jaunieši varētu savākties, līdzīgi kā HAS, tikai.. dažādāki. Tādi kas var parunāt par sportu, tie kas var palīdzēt PC salabot, vēl tur čuvaki kas saprot mašīnas, cilvēki kas grib izpausties blogos vai kaut kādās tēmās sīkāk, to būtu interesanti palasīt. Diemžēl nekas tāds nav, cik redzēts. Vai arī vienkārši nevienam jaunietim neinteresē izpaust savu pieredzi un stāstus.

• Upvote 3
  • Downvote 1

Manuprāt tikai pēc tā, kā pubg darbojas, vajadzētu saprast, ka PUBG serverus nevar uztaisīt, tie darbojas uz matchmaking mačiem un custom.. Par tiem projektiem, vecīt.. Ja Tev tiešam nav kur likt naudu, droši taisi tā ir papildus pieredze un viss ir cool, bet mans ieteikums - nav jēgas, jo piem cs 1.6 Tu pat tuvu netiksi kautkādai matricai, vai kickam kuri leado jau gadus, vienkārši tīri izmetīsi piķi vējā.

kāda jēga no spēļu projekta 2k18, tādu ir 100, tie kas to uztaisīja īstajā laikā - jau izrāvās starp communtijiem. Tagad ko tādu taisīt būtu bezjēdzīgi, jo ja tu neesi pietiekams konkurents ar to pašu, piemēram, identy.

• Upvote 1

Iesaku pirms ko tādu uzsākt, skaidru galvu izvērtēt savu pacietību in iespējas. Kā arī līdzekļus un iespējamo gala iznākumu, kas 99% uz doto momentu būtu , bezjēdzīga naudas iegūldīšana bez rezultātiem.
Pietam,  Cilvēki ar rūgtu pieredzi jau cenšās pieturēties pārbaudītām vērtībām. Tāpēc cerēt,  ka tev tur viss plausk un zaļos, neieteiktu.
Bet ja tomēr, tad vismaz ķeries pie CS:GO , jo tas bus tuvāks variks, reāliem rezultātiem.

Perfekts raksts, prieks kāds beidzot grib vērt kko nopietnu, itsevišķi mani aizskāra tas ka "tikai ja mēs izteiksimies ka mums visiem būs kur spēlēt Latvijā"

Prieks ka ir tādi īsti un pieredzējuši patrioti, bet kāpēc tu gribi vērt tikai vienu no šiem serveriem? No tā taču ir atkarīgs viss valsts liktenis, tas ir nopietni! Vai tas ir godīgi ka ja tu atvērsi vislabāko mc serveri ka mums nebūs kur cs 1.6 spēlēt?

16 hours ago, Haijfaiv said:

Netaisi nevienu. Ja tev nav idejas kāpēc Tu to dari, un tu to vēlies kaut ko taisīt tikai dēļ tā, ka cilvēkiem tas patīk, nekas labs tur nesanāks galā. Es tieši labprātāk redzētu parastu forumu, kur tiešām jaunieši varētu savākties, līdzīgi kā HAS, tikai.. dažādāki. Tādi kas var parunāt par sportu, tie kas var palīdzēt PC salabot, vēl tur čuvaki kas saprot mašīnas, cilvēki kas grib izpausties blogos vai kaut kādās tēmās sīkāk, to būtu interesanti palasīt. Diemžēl nekas tāds nav, cik redzēts. Vai arī vienkārši nevienam jaunietim neinteresē izpaust savu pieredzi un stāstus.

ja vien būtu kāds forums, kur to visu varētu darīt...

parunāt par sportu - https://has.lv/forum/42-real-life/
PC salabot - https://has.lv/forum/99-dzelži/
čuvaki kas saprot mašīnas - https://has.lv/forum/410-automašīnas/
izpausties blogos - https://has.lv/forum/47-blogi/

• Upvote 12

On 2018.04.4. at 3:41 PM, LoyC said:

ja vien būtu kāds forums, kur to visu varētu darīt...

parunāt par sportu - https://has.lv/forum/42-real-life/
PC salabot - https://has.lv/forum/99-dzelži/
čuvaki kas saprot mašīnas - https://has.lv/forum/410-automašīnas/
izpausties blogos - https://has.lv/forum/47-blogi/

aha, uzraksti hasā blogu ar savu viedokli par kādu tēmu, katrs otrais tevi nosauks par dauni, vēl tur kāds pateiks, ka tu vispār nesaproti par ko runā, parītim patiks, bet būs kauns to izpaust, jo to arī sāks heitot. :D Man liekas, ka šeit nevienam nav jaunums, ka te kaut ko jaunu cept ir diez gan risky, jo tevi visticamāk heitos un trakie has oldschooli taisīs nenormāli rēcīgos meemus. Protams, runa nav par visiem, ir te arī pa atvērtākam cilvēkam, bet mainly te ir cilvēki, kas ir ar interesi datoros un nav atvērti nekam jaunam, tu drīksti šeit taisīt kaut ko savam priekam tikai, ja esi Korijs vai līdzīga līmeņa lietotājs. Es pats to ievēroju kad sākumā šeit atnācu, kamēr tev nav noteikta reputācija, visi tevi uztver kā pilnīgu cirvi, tik līdz ieskrienies līdz kādam noteiktam slieksnim, tevi tikai sāk kaut cik respektēt un ieklausīties. 

BET NU ŠIS GALĪGI OFFTOPICĀ AIZIET, ja gribat turpināt diskusiju, rakstat PM vai čatā. 

Kā kāda viedoklis par tēmu var būt sūds? Sūds var būt dziesma vai filma, nevis viedoklis. 

Edited by Haijfaiv
  • Upvote 2
  • Downvote 2

1.6 atkrīt jo ir jau Latvijā heal un kaut kas vēl bija.

mc atkrīt jo ir side gda craft utt...

csgo atkrīt jo pārsvarā visi spēle citu valstu serveros jo latviešos nav aktivitāte utt...

dayz taisi jo neko nezinu :D

• Downvote 1

On 4/4/2018 at 8:25 PM, Delma said:

1.6 atkrīt jo ir jau Latvijā heal un kaut kas vēl bija.

mc atkrīt jo ir side gda craft utt...

csgo atkrīt jo pārsvarā visi spēle citu valstu serveros jo latviešos nav aktivitāte utt...

dayz taisi jo neko nezinu :D

aizmirsi vēl par SA-MP...

On 2018.04.4. at 6:15 PM, Haijfaiv said:

aha, uzraksti hasā blogu ar savu viedokli par kādu tēmu, katrs otrais tevi nosauks par dauni, vēl tur kāds pateiks, ka tu vispār nesaproti par ko runā, parītim patiks, bet būs kauns to izpaust, jo to arī sāks heitot. :D Man liekas, ka šeit nevienam nav jaunums, ka te kaut ko jaunu cept ir diez gan risky, jo tevi visticamāk heitos un trakie has oldschooli taisīs nenormāli rēcīgos meemus. Protams, runa nav par visiem, ir te arī pa atvērtākam cilvēkam, bet mainly te ir cilvēki, kas ir ar interesi datoros un nav atvērti nekam jaunam, tu drīksti šeit taisīt kaut ko savam priekam tikai, ja esi Korijs vai līdzīga līmeņa lietotājs. Es pats to ievēroju kad sākumā šeit atnācu, kamēr tev nav noteikta reputācija, visi tevi uztver kā pilnīgu cirvi, tik līdz ieskrienies līdz kādam noteiktam slieksnim, tevi tikai sāk kaut cik respektēt un ieklausīties. 

BET NU ŠIS GALĪGI OFFTOPICĀ AIZIET, ja gribat turpināt diskusiju, rakstat PM vai čatā. 

Kā kāda viedoklis par tēmu var būt sūds? Sūds var būt dziesma vai filma, nevis viedoklis. 

tādu penteri rakstīji, bet manuprāt viņš ir paroli forumā aizmirsis, nebij verc

• Downvote 1