Jump to content

Kuru operētājsistēmu izmanto?  

75 members have voted

1. 1. Kuru operētājsistēmu izmanto?

Recommended Posts

Sveiki. Pavisam neliela aptauja ar pāris variantiem. Neinteresē diskutēt, cik korekti esmu to izveidojis un kura ir labāka. Aptauja ir saistībā ar HAS ikmēneša spēlēm, jo atsevišķas spēļu versijas tiek atbalstītas konkrētā OS, tāpēc aptuveni gribu redzēt, kādi vēži te ziemo. Nav arī vajadzība diskutēt, kura OS ir labāka spēlēm un populārākā u.tml. Ir sava vajadzība, vajag atbildes. Paldies.

Edited by Korijs

Ja nav noslēpums, kas ir tas, kas uz kādas OS neiet?

Win 8.1 Jo win 8 nav tas pats, kas win 8.1

40 minutes ago, sLIDe said:

Ar pāris vecākām spēlēm ir problēmas uz OS sākot ar 8. 

Edited by DJkikisa
  • Upvote 1

21 hours ago, sLIDe said:

es skatījos tas pro pilkki tagad laikam ejot uz priekšu, iedalīts versijās win xp/7/8 un win10, bet vēl nepaguvu notestēt  -varbūt ir arī apvienotā versija, bet varbūt tas nemaz netraucē būvēt serveri un pieslēgties no dažādām OS; cik atceros savulaik taisījām turnīrus, bet ne kurš katrs varēja hostēt, lai pieslēgtos citi.

• Upvote 1

On 2018.04.2. at 9:06 AM, Korijs said:

es skatījos tas pro pilkki tagad laikam ejot uz priekšu, iedalīts versijās win xp/7/8 un win10, bet vēl nepaguvu notestēt  -varbūt ir arī apvienotā versija, bet varbūt tas nemaz netraucē būvēt serveri un pieslēgties no dažādām OS; cik atceros savulaik taisījām turnīrus, bet ne kurš katrs varēja hostēt, lai pieslēgtos citi.

Tur jau rūtera konfigurācija vainīga , nevis OS!

8 hours ago, XeNoN said:

Tur jau rūtera konfigurācija vainīga , nevis OS!

tolaik jā, bet tagad vairāki gadi riņķī, un jāizlemj konkrētas versijas, lai vispār spēli palaistu

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.