Jump to content
Sign in to follow this  
QuestiomXD

Kā noņemt (vīrusu), ka telefonā lec ķīnoešu reklāmas.

Recommended Posts

Sveiki!

Mans draugs ir noķēris vīrusu, ka uz ekrāna lec ķīnoešu reklāmas un, ka notifikeišan centrā, kur rāda paziņojumus.

Kāds nevar teikt, kur var izdzēst, kādu programmu ieinstelēt utt?!!..

Būšu ļoti patteicīgs!

12 minutes ago, QuestiomXD said:

Sveiki!

Mans draugs ir noķēris vīrusu, ka uz ekrāna lec ķīnoešu reklāmas un, ka notifikeišan centrā, kur rāda paziņojumus.

Kāds nevar teikt, kur var izdzēst, kādu programmu ieinstelēt utt?!!..

Būšu ļoti patteicīgs!

Nu drošvien izdzēšot to speli, par kuru negribēja maksāt playstorā.

Nu ej tur kur ir visas instalētās programmas un meklē lieko (nav nosaukums, vai ir tie ķīniešu burti vai kas aizdomīgs), vai arī ieliec tīru OS, ja vien ir android. Ja iphone tad vnk lai nes uz garantij es hvz pa iphone :D

iphone tāpat kā android var resetot uz factory settingiem, kas būs arī visvieglākais veids kā safixot poļubom. Es šaubos, ka izdzēšot random appu, pazudīs arī tas spams, gan jau tie veidotāji nebija tik tizli.

Edited by Haijfaiv

17 hours ago, Haijfaiv said:

iphone tāpat kā android var resetot uz factory settingiem, kas būs arī visvieglākais veids kā safixot poļubom. Es šaubos, ka izdzēšot random appu, pazudīs arī tas spams, gan jau tie veidotāji nebija tik tizli.

Uztaisot factory reset neko nelīdzēs saistībā ar šo, jo OS jau ir sapisies līdz ar to.

• Upvote 1

On 3/24/2018 at 2:28 PM, QuestiomXD said:

Mans draugs

tas draugs gadījumā neesi tu? :kappa:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.