Jump to content

HAS aprīļa spēle  

36 members have voted

  1. 1. Labprāt aprīlī uzspēlētu:Recommended Posts

Ahoj! Pamatojoties uz "HAS mēneša spēle" tēmu, kuru būtu jauki izlasīt, ja tas vēl nav izdarīts, lai saprastu idejas būtību, tad šobrīd piedāvāju balsojumam "HAS aprīļa spēles" izvēli, kur balsojumā tiks ņemta vērā, galvenokārt, ilgstošu un uzticamu biedru izvēle. Jāņem vērā būtisks faktors, ka šobrīd tiek piedāvāta tikai spēles izvēle, bet datums un laiks tiks kopīgi izvēlēts vēlāk laika gaitā, kas nozīmē, ka ne visi spēlēt gribētāji varēs vienmēr pielāgoties, bet cienīsim viens otra izvēli. No balsojuma ir izņemtas dažas spēles tehnisku un diktatūras kārtā izteiktu iemeslu dēļ.

Pievienoju papildus balsi par to, lai var izvēlēties opciju "nespēlēšu", demonstrējot to, ka nekas no piedāvātā nepatīk, vai arī aprīlis nebūs īstais mēnesis.

Balsojumi tiks pieņemti līdz 1. aprīlim, sākot ar 1. aprīli atzīmētie balsojumi netiks ņemti vērā, ja tēma būs palikusi vaļā diskusiju turpināšanai.

Uzreiz varu piebilst, ka var būt spēles, kurām serveris no HAS puses netiks nodrošināts, tāpēc joprojām pastāv aktuāls punkts par to, ka spēļu ieteicēji ir kompetenti instruēt par to, kā uzinstalēt un palaist spēli, kā to spēlēt daudzspēlētāju režīmā tiešsaistē. 

Spoiler

 

Kāpēc reizi mēnesī? - nav ko pārforsēt - labāk ar kvalitāti, nekā sliktas kvalitātes kvantitāti. Balsojumā var izvēlēties vairākus variantus. Noslēgumā spēļu pārzinātāju atbalsts vienotas instrukcijas izveidē ir sava veida balsts, lai izdotos šo ideju uzturēt ik mēnesi.

Jāpiebilst, ka katru mēnesi tiek piedāvāta citas spēles izvēle, līdz ar ko vienmēr var uzspēlēt to, ko varbūt pat vēl nav sanācis ne reizi spēlēt, izmantosim iespēju.

Neliels atskats par to, ka šomēnes - februārī šāvām pirmo mēneša spēli, kura bija Counter-Strike 1.6, toties martā turpinājām ar Team Fortress 2.

Balsojumā ir pieejama vairāku izvēļu iespēja - respektīvi var atzīmēt visas spēles, kuras sirdij tuvākas..

Domāju, ka aprīlī balsojot par maija mēnesi ņemšu ārā tās spēles, par kurām vien retais nobalso, iztiekot bez tiekšanās līdz pēdējai balsij, lai trijatā uzspēlētu kādu novārtā pamestu spēli, tāpēc lūgtum, izsakāmies par jaunām spēlēm, kuras padzenāt, to ka gandrīz visi jau dzenā mc, pugb, cs:go, fortnite, lol mēs jau zinām.

Nerakstiet "kāpēc nav tā un tā spēle balsojumā", jo ieteikumi par spēlēm ir šeit:

Spoiler

 

Edited by Korijs

Share this post


Link to post
Share on other sites

balsojumu pieņemšana noslēdzas 1. aprīļa svētdienā, toties izvēles opcijās par labu kādai spēlei + vienlaicīgi atzīmēta opcija "nespēlēšu" rezultējas tajā, ka balsojums par konkrēto spēli viennozīmīgi netiek pieņemts - ja nespēlē, tad nespēlē

pagaidām ir izteikti līderi balsojumā, redzēsim kā tas mainīsies tuvākajās dienās

redzu arī kādu spēli, kuru turpmākajos balsojumos neredzēsim sakarā ar mazo atsaucību

tikmēr var turpināt izvirzīt priekšlikumus ar papildus spēlēm esošo spēļu konkurences radīšanai:

jāpiebilst, ka viena cilvēka ieteiktu spēli visticamāk nepievienošu balsojumam, kamēr nebūs redzams, ka to pašu ideju atbalsta vēl kāds

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labvakar 1. aprīlī! Šoreiz bez jokiem, bet pēc aprēķina, kurā no kopējā balsojuma līderos ir Half-life, Pro Pilkki 2, Unreal Tournament atņemam nost tos, kas balsojuši par spēli + "nespēlēšu", kā arī tos, kas nesen ir reģistrējušies, bet paguvuši jau uzspiest kādu balsojuma opciju, tad aprīlī spēlēsim Pro Pilkki 2!

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.