Jump to content
Alex

Vai kāds vēl piedāvā paypal withdrawa pakalpojumus ?

Recommended Posts

Vai kāds vel hasā piedāvā paypal withdrawu pakalpojumus ?Aceros , ka Haribo laikam piedāvājā tādus pakalpojumus labu laiku atpakaļ.

Ja ir kāds ,kas vēl ar to nodabojas,būtu ļoti jauki ja varētu nošeirot konaktus. :) \

:peace:

4 minutes ago, Lade said:

Atšķirībā kāda summa.

Nu,cik aceros process bija tāds,mana paypal nauda tika aizsūtīta uz citu paypal kontu,viņs to naudu withdrawo uz savu banku,un pēc tam pārskaita man noņemot norunātos procentus.

Runa iet pat EUR 500 menesī!

2 minutes ago, Alex said:

Nu,cik aceros process bija tāds,mana paypal nauda tika aizsūtīta uz citu paypal kontu,viņs to naudu withdrawo uz savu banku,un pēc tam pārskaita man noņemot norunātos procentus.

Runa iet pat EUR 500 menesī!

Ja tā nauda ir legit iegūta, tad varam privāti sarunāt.

Just now, Lade said:

Ja tā nauda ir legit iegūta, tad varam privāti sarunāt.

Protams!Nosūti skype id pa pm.

Tagad taču jebkurš var izņemt, vairāk nevajag ne VISA, neko tādu. Paiet 2, līdz 3 dienas, kamēr atnāk nauda, pāris reizes ņēmu. Vienīgais, kas Tev ir jāizdara ir, paypal accountā pie bank accounts, vai kur tur, jāpievieno IBAN, tas ir tavs LV##HABA################# .

49 minutes ago, kapteinis said:

Kāpēc tu pats nevari izņemt uz kontu? Pārāk ilgi jāgaida?

46 minutes ago, inadatequate said:

Tagad taču jebkurš var izņemt, vairāk nevajag ne VISA, neko tādu. Paiet 2, līdz 3 dienas, kamēr atnāk nauda, pāris reizes ņēmu. Vienīgais, kas Tev ir jāizdara ir, paypal accountā pie bank accounts, vai kur tur, jāpievieno IBAN, tas ir tavs LV##HABA################# .

Tur jau tā lieta,kad man neatbalsta to iban meiģināju 4 bankas swed ,dnb ,pirvatebank un seb,nevienu neņēma pretī,pēc tam kad gāju uz banku teica,lai zvanot paypalam,kad zvaniju paypalam teica lai ejot uz banku...

Tā arī līdz šij balt dienai,paypal naudu mainu uz bitcoin un caur blockchain withdrawoju naudu,bet šādi būtu nedaudz ātrāk.

Edited by Alex

Visticamāk, ka kaut ko dari nepareizi, ja vēl 1 banka neietu, labi, bet ja visas 4, tad nu gan nē. Kādu error tev met? Konts uz īstā vārda, uzvārda? Atrašānās vieta dzīvošanai ir latvija?

• Upvote 1

21 hours ago, Alex said:

Tur jau tā lieta,kad man neatbalsta to iban meiģināju 4 bankas swed ,dnb ,pirvatebank un seb,nevienu neņēma pretī,pēc tam kad gāju uz banku teica,lai zvanot paypalam,kad zvaniju paypalam teica lai ejot uz banku...

Tā arī līdz šij balt dienai,paypal naudu mainu uz bitcoin un caur blockchain withdrawoju naudu,bet šādi būtu nedaudz ātrāk.

Tev ir Mastercard jeb arī Maestro? Jo personīgi man aizgāja ar SEB Mastercard, problēmas nav.

17 hours ago, Nighterance said:

Visticamāk, ka kaut ko dari nepareizi, ja vēl 1 banka neietu, labi, bet ja visas 4, tad nu gan nē. Kādu error tev met? Konts uz īstā vārda, uzvārda? Atrašānās vieta dzīvošanai ir latvija?

Vēlāk updaitošu ar bildēm,bet paypals saka,lai withdrawoju uz vecā kkāda templata tiklīdz tur uzklikšķinu un ievadu visu,nekas nenotiek.

Vārds uzvārds viss ir pareizi.

Īsāk sakot atradu pagaidām cilvēku uz kuru var paļauties,takā ja nu būs vajadzīga vēl palīzība došu ziņu,pirmā nauda ir pārskaitīta,un gaidu tiklīdz ta nauda nonāks uz viņa kontu!

Pagaidām varam TC šito,lai nejiet offtopic.

Ieteiktu uzmanīties no šī cilvēka, jo stāsta, ka mani pazīstot, lai gan pēc dotajiem datiem pirmo reizi dzirdu par šādu cilvēku.

• Upvote 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.