Jump to content
Sign in to follow this  
desTroY`

crewz krāpnieks

Recommended Posts

Divi mīnusu karaļi, cik paredzams iznākums. :kappa:

• Upvote 2
  • Downvote 4

3 minutes ago, Guru said:

man kaut kā vienalga uz tiem mīnusiem , esmu veicis darijumus , gājis pirmais , ir cilvēki kuri var mani rekomendēt , kāds te sakars vispār mīnusiem? te tev par katru komentāru mīnusus met , kkā pie dirsas. Uzrakstiju topiku lai cilvēki zin kad ar viņu nevar taisīt darijumus.

Edited by badTRIP-
  • Upvote 3
  • Downvote 1

35 minutes ago, Guru said:

Papeti badTrip vēsturi. Vins vislaik ir gājis pirmais un veicis darijumus. crewz toreiz likās divains, ka piedavaju pirkt acc. Vins neatbildeja so yaa.

• Upvote 3

45 minutes ago, badTRIP- said:

man kaut kā vienalga uz tiem mīnusiem , esmu veicis darijumus , gājis pirmais , ir cilvēki kuri var mani rekomendēt , kāds te sakars vispār mīnusiem? te tev par katru komentāru mīnusus met , kkā pie dirsas. Uzrakstiju topiku lai cilvēki zin kad ar viņu nevar taisīt darijumus.

Nu gan tu aizsfīlies, ja jau tev ir tik vienalga kāpēc tu tā nervozē un neignorē komentāru? xD nvm, paldies jau par to pašu ;)

• Downvote 6

jū @internet viņš AIZSFĪLĀS

Paldies, par informēšanu. Nākotnē noteikti daudziem cilvēkiem šī informācija noder/ēs.

Edited by Cilvēks.

9 hours ago, Tumshupnieks said:

Papeti badTrip vēsturi. Vins vislaik ir gājis pirmais un veicis darijumus. crewz toreiz likās divains, ka piedavaju pirkt acc. Vins neatbildeja so yaa.

Nē paldies, man tāpat ir labi. Tas, ka viens mīnusu karalis ir sakarīgāks par citu, neko daudz neizsaka. Ja viņam visi darījumi bijuši veiksmīgi - apsveicu, bet šeit arī parādas problēma. Esmu pārliecināts, ka cilvēki, kam ir (nu piemēram) 100+ reputācija neielaidīsies darījumos ar kaut kādu crewz vai citiem dīvaiņiem un netiks apčakarēti.

Edited by Guru
  • Upvote 4

Ja viņš vēlējās mainīt, tad viņam pirmajam bija jāiet. Kā nekā veikalā arī samaksā vispirms lai saņemtu izvēlēto preci. :)

• Upvote 2

Nebūs man pierādījumi, bet crewz man ir palicis atmiņā. Pirms kaut kur 2 gadiem, mainīju sava mazā bračka minecraft premium pret steam ar csgo. :D Pēc divām dienām netiku vairs iekšā steam, nepreiza parole. Caur mojang support paņēmu atpakaļ minecraft premium. Pēc tam sāka līst dirsā un mēģināja iestāstīt, ka es esot pirmais panēmis profilu atpakaļ.. Haha :D

• Upvote 1

3 minutes ago, inadatequate said:

viņš jau te arī iepriekš ir uzrauts par šādām tēmām, tik tagad vāc virtuālo karmu par veiksmīgiem darījumiem, tik redz kā, skillzā tēma no 14. marta, nav pārāk sen, tā kā laiks dažiem apdomāties

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.