Jump to content
Sign in to follow this  
internet

Samsung galaxy s6 edge plus

Recommended Posts

Čau gaziet, problēma tāda, ka es kādu mazu laiciņu atpakaļ atradu samsung galaxy s6 edge plus, BET viņš ir ar vecā īpašnieka google kontu un es nekādīgi nevaru tikt iekšā dēļ tā FRP figņas xD Centos izmantot odiin un downgrade android no 7.0 uz 6.0.1, bet met FAIL, vēlāk visādus realterm esmu izmēģinājis, talkback settings never vaļā, bet uzrāda tikai, ka talkback ir ieslēgts un runā, zvanot internetu nevar atvērt utml.

Esmu izmēģinājis vairākus paņēmienus ar yt un google, bet pagaidām nekā tāpēc jums ir sava pieredze un ir kāds, kas var palīdzēt atbloķēt frp? 

Android 7.0

Edited by internet

Nekā personīga, bet labāk atgriez atpakaļ telefonu tā īpašniekam, it sev labums, gan viņam - karma. 

• Upvote 3

2 minutes ago, Lade said:

Nekā personīga, bet labāk atgriez atpakaļ telefonu tā īpašniekam, it sev labums, gan viņam - karma. 

Lieta tāda, ka es nezinu kam tas telefons pieder, jo es viņu atradu kādu laiciņu atpakaļ un takā neviens nav devies ne zinis ne internetā, ne kur citur, nolēmu atbloķēt varbūt un izmantot.

• Upvote 2

30 minutes ago, internet said:

Lieta tāda, ka es nezinu kam tas telefons pieder, jo es viņu atradu kādu laiciņu atpakaļ un takā neviens nav devies ne zinis ne internetā, ne kur citur, nolēmu atbloķēt varbūt un izmantot.

54 minutes ago, internet said:

ar vecā īpašnieka google kontu

tev ēpastu tur nerāda? 

• Upvote 2

Pirmam kartam ipasnieku ir viegli atrast aizejot pie operatora kur telefons ticis iegadats. Un apiet gmail ir loti elementari bet zinot ka telefons nav tavs neatklasu ka to izdarit. Ieteiktu izstaigat pie visiem operatoriem un atdot telefonu ipasniekam.

karma is a bitch, un viss ar laiku nāk atpakaļ dubultā, ieliec netā ka esi atradis telefonu un atgriez īpašniekam, tā būs labāk

• Upvote 2

Pierunājāt jā, nebiju aizdomājies iet uz operātoru un sim karte iekšā bija takā nogādāšu to pirmdien ar visu sim un tālāk lai jau sazinās paši.:)

T.C.

• Upvote 2
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.