Jump to content

HAS marta spēle  

61 members have voted

1. 1. Labprāt martā uzspēlētu:

Recommended Posts

Ahoj! Pamatojoties uz "HAS mēneša spēle" tēmu, kuru būtu jauki izlasīt, ja tas vēl nav izdarīts, lai saprastu idejas būtību, tad šobrīd piedāvāju balsojumam "HAS marta spēles" izvēli, kur balsojumā tiks ņemta vērā, galvenokārt, ilgstošu un uzticamu biedru izvēle. Jāņem vērā būtisks faktors, ka šobrīd tiek piedāvāta tikai spēles izvēle, bet datums un laiks tiks kopīgi izvēlēts vēlāk laika gaitā, kas nozīmē, ka ne visi spēlēt gribētāji varēs vienmēr pielāgoties, bet cienīsim viens otra izvēli.

Uzreiz varu piebilst, ka var būt spēles, kurām serveris no HAS puses netiks nodrošināts, tāpēc joprojām pastāv aktuāls punkts par to, ka spēļu ieteicēji ir kompetenti instruēt par to, kā uzinstalēt un palaist spēli, kā to spēlēt daudzspēlētāju režīmā tiešsaistē. 

Spoiler

Kāpēc reizi mēnesī? - nav ko pārforsēt - labāk ar kvalitāti, nekā sliktas kvalitātes kvantitāti. Balsojumā var izvēlēties vairākus variantus. Noslēgumā spēļu pārzinātāju atbalsts vienotas instrukcijas izveidē ir sava veida balsts, lai izdotos šo ideju uzturēt ik mēnesi.

Jāpiebilst, ka katru mēnesi tiek piedāvāta citas spēles izvēle, līdz ar ko vienmēr var uzspēlēt to, ko varbūt pat vēl nav sanācis ne reizi spēlēt, izmantosim iespēju.

Neliels atskats par to, ka šomēnes - februārī šāvām pirmo mēneša spēli, kura bija Counter-Strike 1.6:

Balsojumā ir pieejama vairāku izvēļu iespēja - respektīvi var atzīmēt visas spēles, kuras sirdij tuvākas..

Nerakstiet "kāpēc nav tā un tā spēle balsojumā", jo ieteikumi par spēlēm ir šeit:

Spoiler

• Upvote 1

Es doma vienozimigi ProPilki vajag.  

Gan sezonai atbilstoši , gan kaut kas jauns. 

Go Go Zemledus Copite

• Upvote 2

1 minute ago, guntarz said:

Es doma vienozimigi ProPilki vajag.  

Gan sezonai atbilstoši , gan kaut kas jauns. 

Go Go Zemledus Copite

un tajā pašā laikā nobalso par minecraft

lieki piebilst, ka balsojumam ir vairāku izvēļu opcija vienlaikus

• Upvote 1

49 minutes ago, Korijs said:

un tajā pašā laikā nobalso par minecraft

lieki piebilst, ka balsojumam ir vairāku izvēļu opcija vienlaikus

Tas lai pakaitinatu Sliedi un parejos minecraft miletajus

Sanāca tik pa GTA nobalsot :D no tā saraksta man zinams ir ka 4 spēles bez lagiem velk :D 

• Upvote 2

Balsojumu varētu uzskatīt par noslēgtu, kurā uzvarētājs marta mēnesim būtu GTA: SAMP, BET mums ir nepieciešams tehniskais atbalsts - servera izstrāde un uzturēšana vienam privātajam vakaram, t.sk. instrukcijas izstrāde visiem interesentiem, @PaMcuK, @ReinisB.

Varbūt šajā sakarā @navesengelis varam ko sadomāt?

katrā ziņā nepieciešams tehniskais atbalsts

50 minutes ago, Korijs said:

Balsojumu varētu uzskatīt par noslēgtu, kurā uzvarētājs marta mēnesim būtu GTA: SAMP, BET mums ir nepieciešams tehniskais atbalsts - servera izstrāde un uzturēšana vienam privātajam vakaram, t.sk. instrukcijas izstrāde visiem interesentiem, @PaMcuK, @ReinisB.

Varbūt šajā sakarā @navesengelis varam ko sadomāt?

katrā ziņā nepieciešams tehniskais atbalsts

Ar dzelžiem varu nodrošināt bet par uzstādīšanu jārunā @DJkikisa

Kas ir GTA SAMP ? Free game ? 

Dajoš link kur skačatj. 

varēji pielikt Sven Co-op arī pie lista, tas ir tas pats half-life vnk mods skaitās. Viņam daudz kartes ir kuras ir takā campaign.

9 hours ago, kaasis said:

varēji pielikt Sven Co-op arī pie lista, tas ir tas pats half-life vnk mods skaitās. Viņam daudz kartes ir kuras ir takā campaign.

pielikt pie lista var virkni spēļu un to modifikāciju, bet neredzu ieteikumos galvenajā tēmā, ne arī vajadzību pēc katra moda, par kuru var vienoties pēc balsojuma noslēgšanas

šobrīd jātiek galā ar GTA, par ko ir lielākais atbalsts, tā kā skatīsimies tehniskos risinājumus

Labvakar. Lūgums tiem, kuri plāno piedalīties marta spēlē - GTA SAMP izvirzīt priekšlikumus spēles modifikācijai.

Atkārtoti arī atgādinu, ka kādam būs jāuzņemas instrukcijas izstrāde par to, kā nonākt serverī, un ko tur labu varēs sadarīt.
Par to varēs pie manis privāti pierakstīties pastkastītē, kur visu izrunāsim. Ja atsaucības nebūs, tad spēles arī nebūs.

57 minutes ago, Korijs said:

Lūgums tiem, kuri plāno piedalīties marta spēlē - GTA SAMP izvirzīt priekšlikumus spēles modifikācijai.

Grūti iedomāties, ko varētu sadarīt. Iespējams gang wars vai team wars.

• Upvote 1

GTA vispār ir nederīga spēle šādam 1 dienas pasākumam 

• Upvote 8
  • Downvote 1

sauciet vēl kādus modus vēlētos redzēt, ar klusēšanu nekas nenotiks

ko iebalsojām, par to arī atbildam

ir rasta iespēja savam privātajam serverim, jāizlemj tā saturs

pāris dienas pagaidīšu, ja turpināsies klusēšana, tad spēle martā būs cita

Edited by Korijs
  • Upvote 1

Cilvēki, kas nobalsoja par GTA:SA varētu pastāstīt, ko vienu vakaru tur varētu darīt.

• Upvote 4

16 hours ago, Korijs said:

sauciet vēl kādus modus vēlētos redzēt, ar klusēšanu nekas nenotiks

ko iebalsojām, par to arī atbildam

ir rasta iespēja savam privātajam serverim, jāizlemj tā saturs

pāris dienas pagaidīšu, ja turpināsies klusēšana, tad spēle martā būs cita

Es domāju, ka varētu kaut kādu mini games/mini missions, kas sevī iekļauj piem:

1. randomā izlozē komandas, un notiek šaušanās.

2. līdzīgi pirmajam, taču katrs par sevi ar last man standing.

p.s. par šaušanu, lai interesantāk un nav jāskraida un jāber ar automātu kā debīlam, var uzlikt 1 bullet to kill. (tad cilvēki būtu piesardzīgāki lai izdzīvotu)

3. Auto/lidaparātu/laivu sacensības, no punkta A līdz punktam B.

4. Auto derbijs utml.

5. esmu redzējis, ka debesīs ir stikli un visi ir virs stikliem, un ik pa laikam stīkli plīst, līdz ar to uzvarētājs paliek pēdējais, kas noturas uz stikliem. (nezinu kā šo sauc, taču varētu būt fun) https://www.youtube.com/watch?v=Zm9SLPS2Ndg

6. Skriešana ar kājām(pa šķēršļiem vai cauri pilsētai no punkta A uz punktu B), kur visi barā sāk un uzvar tas, kurš galā ir pirmais.

EDIT: Vēl varētu komanda pret komandu vai solo, uzmappotas vienādas ēkas, kuras ir liesmās un komandai ir jādzēš ar ugunsdzēšamo aparāto, lai tiktu no punkta a līdz punktam b.

Tas tā uz ātro, internetā var smelties arī citas mini games idejas. Ja reiz spēle GTA, tad jāizmanto tā visā krāšņumā.

Edited by Reķis
  • Upvote 4

Es labprat uzstuntotu. Agrak kad siks biju daudz sampa stuntoju ar nrg500 defaulta karte. Domaju ka vel dazus spotus atceros. Ja jus stuntotu es pievienotos.

Reķi, prieks par bagātīgiem ieteikumiem, bet radās jautājums - vai virkne mini-spēļu būs saprotama no organizatoriskā viedokļa un ikvienam dalībniekam? es, piemēram, zinu, kas ir GTA SA, bet MP neesmu spēlējis, pat nav nojausma, tik cik zinu, ka var iet un hujārīties visapkārt, bet kad sākšu spēlēt mini-spēles, vai es tur ar savu neizpratni tur visu nesačakarēšu?

te viss gaz praktiski 40% ir kkadi samperi, mta playeri, tapec loti saubos ka vini nobalsoja subjektivi. Par cik Pro Pilkki 2 ir otrajaa vietaa, varetu tomer labak Pro Pilkki paspelet par cik tur nekada chakara nav, vienkarsi jauztaisa custom serveris un viss. Aidaa. Un mana skatijuma daudz interesantaka spele viennozimigi par to pasu SAMP. 

Pieturesos pie sada viedokla, ja vien kads tiesam neizdomas kko nice sakara ar GTA

• Upvote 5

13 hours ago, Korijs said:

Reķi, prieks par bagātīgiem ieteikumiem, bet radās jautājums - vai virkne mini-spēļu būs saprotama no organizatoriskā viedokļa un ikvienam dalībniekam? es, piemēram, zinu, kas ir GTA SA, bet MP neesmu spēlējis, pat nav nojausma, tik cik zinu, ka var iet un hujārīties visapkārt, bet kad sākšu spēlēt mini-spēles, vai es tur ar savu neizpratni tur visu nesačakarēšu?

Principā uz ekrāna jau var uzlikt lai metas milzīgs teksts, kas par spēli pašreiz būs. Un iepriekš visām spēlēm var sarakstīt nelielu aprakstu, kas tur jādara un ielikt te pat forumā.

Vienīgi es domāju, vai būs baigā jēga priekš vienas dienas pasākuma ko tādu programmēt.

Labākais risinājums būtu ieiet forum.sa-mp.com un paņemt kādu jau no gatavajiem serveriem priekš šādas, vienas dienas pašaušanas, ko dod lietotāji, tur var atrast daudz dažādus un labus serverus šad tad.

18 minutes ago, Reķis said:

Principā uz ekrāna jau var uzlikt lai metas milzīgs teksts, kas par spēli pašreiz būs. Un iepriekš visām spēlēm var sarakstīt nelielu aprakstu, kas tur jādara un ielikt te pat forumā.

Vienīgi es domāju, vai būs baigā jēga priekš vienas dienas pasākuma ko tādu programmēt.

Labākais risinājums būtu ieiet forum.sa-mp.com un paņemt kādu jau no gatavajiem serveriem priekš šādas, vienas dienas pašaušanas, ko dod lietotāji, tur var atrast daudz dažādus un labus serverus šad tad.

tāda doma arī ir, ka vēlamies dzirdēt ko konkrētu, lai var paķert uz uzlikt virsū attiecīgo modu, neviens ņeņemsies neko lieki kodēt

un otrs ir tas, ka pēc konkrētiem ieteikumiem kādam ir jāuzņemas uztaisīt aprakstu par spēli un attiecīgo modu

pagaidām manām ausīm pietika dzirdēt vārdus "gang wars", skatos ir kas tāds konkrēts, mini-spēļu ieteikumi man patīk, bet tas jau šķiet advancētāk no servera izstrādātāja puses un spēlētājiem tāpat

p.s. variet nespriest, kura spēle būs cita, ja būs, tas jau ir skaidrs, ņemot vērā, ka netiks ieskaitīti pēdējā laika balsojumi, jo tēma bijusi vaļā tikai lai precizētu GTA tēmu.

LŪGUMS UZ RĪTDIENU SAGATAVOT KONKRĒTU MODU PIEMĒRUS, LAI VARAM IZPĒTĪT UN SĀKT DARBOTIES!

Edited by Korijs