Jump to content
Sign in to follow this  
ReinissB

[HELP] SkyFactor 3 serveris!

Recommended Posts

Sveiki, mēs ar draugiem šodien izdomājām uzspēlēt SkyFactory 3 iekš mc. Mums visiem ir premium, tāpēc ar to problēmām nevajadzētu būt.

Draugs taisija serveri izmantojot Hamachi, IP adresi mēģināja gan savu, gan hamachi,  taču mēs nezinām kā lai atrod portu, kuru lietot, lai citi tiktu iekšā. Viņš pats serverī tiek, bet mēs nevaram. Ejot serverī rāda connecting to the server un tas arī viss. Draugs, kurš serveri taisīja, serverī iet ar localhost un tā viņam viss iet. Kāds nezina, ko darīt, lai varētu for fun uzspēlēt MC?

Neko nezinu par mc bet izklausās ka porti jāatver. Un visticamāk tas ports kuru tu meklē ir default, tas nozime ejot serverī iemetot tava drauga IP tu tiksi iekšā nemainot/neievadot portu. 

Noderīgs links: 

Kā atvērt portus (pirmais kas googlē izmetās): 

Neko nezinu par mc, bet citās spēlēs ir tieši tas pats.

Edited by ffs

3 minutes ago, ffs said:

Neko nezinu par mc bet izklausās ka porti jāatver. Un visticamāk tas ports kuru tu meklē ir default, tas nozime ejot serverī iemetot tava drauga IP tu tiksi iekšā nemainot/neievadot portu. 

Noderīgs links: 

Kā atvērt portus (pirmais kas googlē izmetās): 

Neko nezinu par mc, bet citās spēlēs ir tieši tas pats.

Esam izvmēģinājuši visus iespējamos IP veidus ar default un bez default portiem. Nekas nemainās.

• Upvote 1

Server properties atstāj 25565 portu. Pie IP liec hamachi IPV4 Adressi, jeb hamachi ip. Ar to ip ejat arī iekšā. Es domāju, ka hamachi networkā arī jūs esat visi grupā. Vēl var būt problēma, ka tas kurš hostē ir ieslēgts firewall. Firewall bieži vien bloķē un tad vienkārši nevar pieconnectēties. Pats esmu ar to saskāries.

• Upvote 1

1 hour ago, ReinissB said:

Sveiki, mēs ar draugiem šodien izdomājām uzspēlēt SkyFactory 3 iekš mc. Mums visiem ir premium, tāpēc ar to problēmām nevajadzētu būt.

Draugs taisija serveri izmantojot Hamachi, IP adresi mēģināja gan savu, gan hamachi,  taču mēs nezinām kā lai atrod portu, kuru lietot, lai citi tiktu iekšā. Viņš pats serverī tiek, bet mēs nevaram. Ejot serverī rāda connecting to the server un tas arī viss. Draugs, kurš serveri taisīja, serverī iet ar localhost un tā viņam viss iet. Kāds nezina, ko darīt, lai varētu for fun uzspēlēt MC?

Es, piemēram, ja spēlēju, tad ņemu free serveri te (uzspied šeit). Galvenais, lai tik sloti cik paņemti ir spēlēšanai ir aizpildīti. Ļoti viegli visu salikt +ļoti liels klāsts modpakām, tai skaitā skyfactory

42 minutes ago, Geo said:

Server properties atstāj 25565 portu. Pie IP liec hamachi IPV4 Adressi, jeb hamachi ip. Ar to ip ejat arī iekšā. Es domāju, ka hamachi networkā arī jūs esat visi grupā. Vēl var būt problēma, ka tas kurš hostē ir ieslēgts firewall. Firewall bieži vien bloķē un tad vienkārši nevar pieconnectēties. Pats esmu ar to saskāries.

Paldies, izslēdza Firewall un aizgāja. TC!

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.