Jump to content
ricco

popularitate 1.6 projektiem

Recommended Posts

Sveiki, kas notiek ar 1.6 serveriem latvijaa? kapec ir visadi dust2 un nekas cits un kapec?

kas notiek ar vecajiem un labajiem 1.6 projektiem ka stn revenge banzuke forffun matrica kapec viniem visiem ir kaut kadi tuksi 1.6 serveri? par kick nevelos runat jo tur ir parak pokemoniskas 10000 lietas...

ieeju banzuke skatos o ir 1.6 dd2, iegaju ieksa tukshums

ieeju heal skatos o ir 1.6 un atkal dd2

ieeju kso un tur vispar cilveki nav ja citreiz ir tad kaut kadi albani, gigns aizveris vispar serverus ..

kas notika ar revenge?

csgo ari dabuju vac banu, ko darit? kur kads normals projekts? kapec stn tagad atvera dd2 un ari tukss stav?

GRIBU 1.6 kapec ir projekti kur nekas nenotiek?

ieeju mox tur vispar cilveku nekad muza nav .. nafig tad projektu vajag

tu periodiski uzdod šo jautājumu, 1.6 jau ir noiets etaps, kur nu vēl Latvijā, un DD2 tāpēc, ka cieņā gadiem bijusi mape ar lielāku garantiju par lieku šāvēju.. tomēr šoreiz rodas pretjautājums - kāpēc pats netaisi vaļā savu projektu ar 1.6? var jau vēl kādam svešam serverim boostu uzsaukt par maksu, uz laiku būs šāvēji.

• Upvote 4

Pa dienu man vidēji 5 spēlētāji ir, bet nu tiešām  1.6 ir jau pamiris, protams arī brīžiem ir vairāk kā 5 spēlētāji :)

• Upvote 1

Heal visu laiku ir bijis dust2 par to tu vari nebrīnities un tas ir populārākais LV 1.6 serveris :D Tauta tik vakara pusē visur uzrodas

• Upvote 4

Nezinu,kas Tev liekas KICK'a DD2 pokemonisks,bet tur ir patīkami spēlēt. Nav nekādi pārbāzti plugini. JB pašam ir jābūt pokemoniskam,jo savādāk nav jēgas spēlet JB serveri,ja stāv ka matricā. Rekur šodien KICK'ā atvērsies classic BB serveris,bez nekadiem pok3 pluginiem.
War3 un csdm vārbūt ir pokemonisks,bet cilveki spēlē un viņiem ir patīkami.

Revenge gribēja pārtaisīt dizainu uz paškodētu. Kaut kas nogāja greizi un nebija laika viņiem ņemties ar to.Tāpēc arī aizvēra un neko neturpināja darīt.
Protams tagad jau arī nav nekāds 2009 gads,ka visi only cs 1.6 spēlē.

• Upvote 2

tapēc, ka visi jaunie projekti domā - atvēršu dd2 un viss būs bumbās., vai otrs variants, atvēršu piecus 1.6 serverus un 4 cz serverus + 2 csgo serverus un viss būs bumbās, tauta pati parādīsies, bet diemžēl tā nav..

• Upvote 2

WOS jau miris laikam, bet tur still ir playeri. Ja gribi paspēlēt pret 99% neredzamiem čuvakiem, vai būt viens no tiem, tad eju un kapā tur :D Ja nē tad kickā cik zinu ir padaudz cilvēki parasti.

• Upvote 1

Es gan kickā nesūdzos par cilvēku daudzumu, tiesa gan pats katru gadu saku ka "nākamgad jau nu toč būs mazāk cilvēku jo tas cs jau mirst" bet tā jau kurais gads iet, un tā arī tā aktivitāte, vismaz manā projektā nekrīt.

Runājot par to kāpēc ir dd2 nevis Pub serveri - šī tēma ir bijuši ļoti daudzas reizes izrunāta un izpētīta, ironiski es tieši biju atvēris pub serveri pirms 2 mēnešiem, bet es jau to verot brīdināju ka pastāv liela iespēja ka tajā nebūs tautas pēc 1-2 mēnešiem un tas tiks nomainīts pret kādu citu serveri jo jau agrāk tādu biju vēris neveiksmīgi. Tieši tas arī notieka - tas jau ir norakstīts. Nemāku tev zinātnisku izskaidrojumu tam atrast, bet nu mana vienkāršotā teorija būtu ka: "cilvēkiem vienkārši patīk ka ir 1 mape kura patīk, nevis ka katra trešā būs kaka un aiziet uz kādu dd2 serveri kurā tādas problēmas nebūs". Man pašam tas liekas muļķīgi ka nevar klasiskās/lielās mapes paspēlēt regulāri, bet nu tas vnk nav iespējams tādos serveros noturēt tautu, esmu izmēģinājis jau visu iespējamo, arī grūdis naudu iekšā boostos, taisījis visādas fīčas utt.

Runājot par to ka serveri ir pokemoniski - ja man būtu izvēle, es visus serverus vispār atstātu def, neuzlabotu tos katru dienu, neplānotu updeitus, un vnk sēdētu un dzertu koliņu sauļojoties. Reālitāte ir tāda ka krietni mazākā daļa lietotāju tikai mīl klasiku, un pat tiem kuriem patīk tā klasika, viņi paši paspēlē un viņiem apnīk serveris ātri jo nav vienkārši ko vairāk darīt. Protams, serverī liekot klāt visādus limeņus, naudas, uzlabojumus utt, serveris paliek pokemonisks, BET tas dod lietotājiem reālas papildus lietas ko serverī darīt, bieži pat maina vispār mērķi kāpēc serverī tiek spēlēts. Un kad serverī savācas cilvēki kuriem tas patīk, un tad pretī nostājas tie klasikas mīļotāji, un viņiem izvēle ir vai nu spēlēt klasiskā serverī ar 4 cilvēkiem serverī, vai arī spēlēt pokemoniskā serverī ar 20 cilvēkiem, viņš izvēlēsies spēlēt pilnākā jo tur būs jautrāk. Bieži ir tā ka cilvēki izdzird vārdu un uzreiz padomā ka "pokemonisks" tātad kaka, reālitāte ir tāda ka bieži uzlabojumi vispār nespaido gameplay kā tādu, tikai dod papildus lietas ko darīt, nepievērs uzmanību tam ka tev ierocim būs iespēja nopirkt skinu un tev būs klasisks serveris.

Runājot par citiem cs 1.6 projektiem - kāpēc viņi aizvērās, vai kāpēc viņos nokritās popularitāte - es teiktu tāpēc ka vienkārši konkurence bija nežēlīga un es vienīgais biju (no cs 1.6 projektu ipasniekiem) kurš katru dienu sēdēja un taisīja ko jaunu, rīkoja aktivitātes, cīnījas lai noturētu katru cilvēku, itsevišķi tos kuri parādīja ka grib palīdzēt jo bez tiem vispār es jau būtu nomiris no pārstrādes. Visi projekti ir gājuši cauri grūtiem laikiem, kad mēnešus vispār nekas gandrīz nenotika un tikai kritās aktivitāte, bet ne visi spēja pavilkt un turpināt ielikt laiku un darbu mēnešus bez nekādiem rezultātiem.

Labums no šī - mēnešnieki nepaņem vairāk tautu no lielajiem projektiem kuri reāli ielik darbu serveros un to kvalitātē, jo neviens nav tik traks lai vispār ietu tādos spēlēt ar pāris citiem cilvēkiem un pie tām spam reklāmām jau visi ir pieraduši un iemācījušies tās ignorēt :D

Delma - nezinu kādas statistikas tu skaties, bet neviena pati statistika nav rādījusi heala dd2 serveri topa pašā augša jau ļoti ilgu laiku.

P.S.

Atvainojos par šausmīgo gramatiku, interents to man ir sabojājis.

Edited by Chemijs
  • Upvote 4

13 hours ago, emciits~ said:

Pa dienu man vidēji 5 spēlētāji ir, bet nu tiešām  1.6 ir jau pamiris, protams arī brīžiem ir vairāk kā 5 spēlētāji :)

tad kapec tev ir vaiadzigs projekts?

tu kickā nesūdzies par spēlētājiem, tāpēc, ka tu tur esi lielāko daļu serverus salicis ar botiem, pieņemu, ka bez tiem botiem tev tur nez cik labi ietu.... :D

Edited by Gateris
  • Upvote 1
  • Downvote 2

10 minutes ago, Jariks said:

CS:GO, pubg pārņem pasauli, ko tu vēl 1.6 dari?

Tas jau ir noiets etaps, modē ir jau Robloks utt...

• Upvote 3

Just now, Delma said:

Tas jau ir noiets etaps, modē ir jau Robloks utt...

Latvijā cik zinu tikai 7-10 gadigajiem :D

pārsvarā mc

• Downvote 1

20 hours ago, ricco said:

tad kapec tev ir vaiadzigs projekts?

lai brīvajā laika kko padarītu.. neskrienu pēc ienākumiem ;)

1 hour ago, Jariks said:

Latvijā cik zinu tikai 7-10 gadigajiem :D

pārsvarā mc

Nu vispār jau nē!

2 hours ago, Jariks said:

CS:GO, pubg pārņem pasauli, ko tu vēl 1.6 dari?

Tas, ka Latvijā sūdīgi ar serveriem, nenozīmē ka 1.6 nevarētu spēlēt. Ir daudzām citām valstīm daudzi serveri un spēlētāju.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.