Jump to content
Sign in to follow this  
flashjy

Problēmas ar barošanas bloka cooleri

Recommended Posts

Sveiki.

Man ir problēma, ar kuru cīnos jau divas nedēļas, sākumā domāju ka tas ir nenopietni, iztīrīšu viss aizies, bet nekā.

tātad, man barošanas blokam negriežas ventilātors kad ieslēdzu datoru, BEET, ja to iegriežu pats ar roku, tad tas lēnām un klusi griežas, bet tas nav tā, ka tas darobajās agrāk, ko dariju pirms tas notika ?:D nezinu.

Varbūt kāds var palīdzēt, dators strādā, viss kārtībā, tikai pats coolers negriežas kad datoru ieslēdzu..

Paldies jau iepriekš.

• Upvote 1

Varbūt visas pārejas komponentes norij visu elektrību un blokam nepatiek spēka griezties

• Downvote 2

4 minutes ago, Seathin said:

Varbūt visas pārejas komponentes norij visu elektrību un blokam nepatiek spēka griezties

600w blokam, kā arī viss strādāja normāli, vienīgais ko esmu pielicis klāti ir +2gb rams un nedaudz procesoru overclockojis? pēc šī visa kādu laiku viss strādāja normāli.

Kāpēc tu domā, ka ventilatoram ir jāgriežas ? Ir vairāki brošanas bloki kuriem sāk griezties tikai pēc noteikta patēriņa limita pārsniegšanas.

Just now, DJkikisa said:

Kāpēc tu domā, ka ventilatoram ir jāgriežas ? Ir vairāki brošanas bloki kuriem sāk griezties tikai pēc noteikta patēriņa limita pārsniegšanas.

nu parasti viņs griežas

• Upvote 1

10 hours ago, DJkikisa said:

khem, khem, es biju teicis, ka vienmēr tas bija griezies, kā arī ka es viņu neiegriežu, dators uzkarst un tas vienkārši iefrīzo ;)

6 hours ago, FliidossY said:

khem, khem, es biju teicis, ka vienmēr tas bija griezies, kā arī ka es viņu neiegriežu, dators uzkarst un tas vienkārši iefrīzo ;)

Tieši tā, man vsp viņs atrūbās :) 

1 minute ago, Dragons said:

Tieši tā, man vsp viņs atrūbās :) 

bet nu paskaties spoiler

p.s šodien iegādāšos pastišos kas ka :)

Edited by Dragons

7 hours ago, FliidossY said:

sanāk tev tā pati problēma? nu vēlāk uzraksti vai ir izmaiņas!

jā iegādajos jaunu :) viss kartība

7 hours ago, Dragons said:

jā iegādajos jaunu :) viss kartība

labi, darīšu to pašu.

tc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.