Jump to content
Korijs

HAS mēneša spēle

HAS mēneša spēle  

115 members have voted

1. 1. Vēlētos gazā ikmēneša spēli?

• Jā, protams
    • Nē, iztiksim
    • Pilnīgi vienalga
    • Gribu redzēt, kā tas izvērtīsies

Recommended Posts

Sveiki, gaziņa biedri.

Doma tāda, ka ik mēnesi varētu piedāvāt kādas daudzspēlētāju režīma tiešsaistes spēles, par kurām jānobalso, ar domu, lai sanāktu saspēlēt kopā konkrētā datumā un laikā.

Būtiski piedāvāt tādas spēles, kuras nebūtu tikai izredzētajiem (dārgas un ar augstām sistēmas prasībām), kā arī ne tikai mūsdienās populārākās, kuras jau tāpat ikdienā varam kopā saspēlēt.

Uzsvars papildus būtu uz to, ka konkrētu spēļu ieteicēji, ja izvēlas tieši viņu spēli, tad spēj arī nodrošināt visas nepieciešamās instrukcijas, lai kopīgā sanākšana arī izdotos - pielāgot spēļu versijas, serverus u.c. prasības, neradot liekus šķēršļus minūti pirms spēles. Ja rodas situācija, ka virkne spēles ieteicēju neuzņemas nekādu instrukciju izstrādi, tad ņehuj līst šajā tēmā.

Ja ideja izdotos, tad gribētu, lai šādas aktivitātes vismaz foruma līmenī varētu es pats gan izziņot, gan saturiski noformēt, toties instrukcijas gan būtu jāizstrādā tam, kurš bija nominējis spēli, un tā ir ieguvusi HAS mēneša spēles titulu ar domu, ka nu drīz jau dosimies kopā saspēlēt.

Par to, vai spēles laikā ir bijis jautri vai garlaicīgi ir atkarīgs katram pašam no sevis, nevis organizatora. Galvenais jau kopā saspēlēt, iespējams, kādu vairs ne tik populāru spēli.

Piemēram, pats sarakstā gribētu redzēt Chivalry: Modern Warfare, Age of Empires 2, Team Fortress 2, Battlefield 2, Homefront, Pro Pilkki 2.
Neinteresē, ja kādam šīs spēles šķiet foršas vai pēdējie mēsli. 

Protams, kaut kādi balsojumu rezultāti tiks ņemti vērā tikai no ilgstošajiem un uzticamajiem biedriem.
Kopā sanākšanas laiki arī tiktu izvēlēti balsojuma kārtā, bet iztiekot bez "ai es netieku" u.tml. - nu ja netiec, tad netiec, priekšroka vairākumam + nominētās spēles pārstāvim.

Var, protams, arī kādu reizi padomāt par "HAS teambuilder" cīņām populārajās spēlēs - cs:go, lol u.c.

Man personīgi ir ko uzspēlēt, ir ko darīt arī ārpus spēlēm, bet doma tāda, ka kādreiz ik mēnesi varētu savākties uz ne tik pasaulē vairs populārām spēlēm.
Jāievēro tas, ka neviens nav uzņēmies neko tādu, kā katras spēles privāto serveru nodrošināšanu, manis pēc tas var būt gatavs ārzemju serveris, kurš konkrētā brīdī ir tukšs, toties mēs to aizpildam savās interesēs; protams, ir spēles, kuras jau nodrošina privāto spēļu izveidi, arī labi!

Edited by Korijs
  • Upvote 10

Noteikti nedrīkst aizmirst CS 1.6. Tāpat vēl var spēlēt Unreal Tournament, pirmo Far Cry.

Ja kāds samaksā, ir iespējams arī atjaunot HAS MineCraft SkyBlock.

Par serveriem - tos nav problēmu nodrošināt (vismaz lielākajai daļai spēļu)

• Upvote 10

Balsotu par AOE2, Stronghold Crusader un Half-Life

• Upvote 2

2 hours ago, sLIDe said:

Noteikti nedrīkst aizmirst CS 1.6. Tāpat vēl var spēlēt Unreal Tournament, pirmo Far Cry.

Ja kāds samaksā, ir iespējams arī atjaunot HAS MineCraft SkyBlock.

Par serveriem - tos nav problēmu nodrošināt (vismaz lielākajai daļai spēļu)

Cik tas MC izmaksātu mēnesī?

5 minutes ago, ReinissB said:

Tak beidz, nevajag nekādu minecraft.

• Upvote 4
  • Downvote 1

31 minutes ago, ReinissB said:

Tu laikam nezini, kas ir HAS MineCraft SkyBlock

• Upvote 3

Pro Pilkki 2 tiesaam varetu but fun, tikai ganjau lielaka dala nemaz nezin kas ir "bljitka".  :D

Varetu 1.6, MC SkyBlock kaa vecajos laikos, mozpat lol/csgo. P.S veco unreal tournament var online paspelet?

• Upvote 4

es par pro pilki 2, stronghold crusader un kādu unreal tournament vai HL.

• Upvote 1

1 hour ago, sLIDe said:

Tu laikam nezini, kas ir HAS MineCraft SkyBlock

Esmu kaut ko dzirdējis, bet nezinu jau gan :D 

Edited by ReinissB

Ideja baigi foršā, bet man vairāk uztrauc tieši tā community lieta, jo vienmēr tik līdz vāc mazāk zināmus cilvēkus ( no forumiem, gaming lapām utt ), nekad nezini kāds tas čuvaks var beigās izrādīties, būt tizli, ja tu kaut ko spēlē un 2-3 čuvaki mēģina garināt e-krānu un kaut ko diršās beztolkā, mērās kurš ko saprot labāk utt. Ja tā būtu tāda random saspēlēšanās, kur visi aizmirstu savu ''pārākumu'' par citiem, tad tas varētu izvērsties tīri nice.. Vai arī tieši pretēji - jūs varat vākt savus ''draugus'' no foruma un spēlēt ko tik acis rāda, bet tad es neredzu tolku to veidot kā foruma aktivitāti. 

Bet par spēlēm - es labprāt to pašu 1.6 redzētu, arī euro truck simulator 2, varbūt kādu no zombij spēlēm kā l4d vai killing floor, ja tur ir iespēja spēlēt vairāk nekā 4. 

Dragon, nesapratu ideju rezultātā augstāk minētajam izteikumam

ideja vienkārša - noteiksim pēc virtuālās sejas - profila; ja galīgi zaļš gurķis vai mudaks forumā, tad nespīd

• Upvote 1

Zombie Panic Source būtu tīri ok, gribētos arī Pro Pilkki 2 iemēģināt. Lols arī nebūtu slikti. ^_^ Ja vecos UT, tad tie arī būtu nice.

Edited by Guru

I am in. [ Visas iepriekšminētas spēles atbalstu kopigai vakara izklaidei ] 

• Upvote 1

stronghold crusader, 1.6 CS, viss oldschools der, par minecraft serveri @Sliede raksti man PM, varam priekš gaza for free sarunāt, man ir dažas nodes brīvas.

Edited by dainis

Piekrītu par visām augstāk minētajām spēlēm.

Vēl varu ieteikt hl2:dm, Portal 2 (Co-Op), Garry's Mod, Terraria (Maybe? Es nespēlēju, bet kāds varbūt grib), BattleBlock Theater, Castle Crashers (Abos var spēlēt 4 cilvēki) varbūt pat kādu no S.T.A.L.K.E.R. spēlēm protams ja viņam mp vēl strādā.

Personīgi gribētu Day of Defeat vai Day of Defeat: Source.

Edited by MλZE

CS 1.6 būtu tīri fun... Kā arī varētu kādu rust team defeat... Respektīvi sadalās komandās - noteiktā laikā visi iziet no viena punkta un kādas 20min ir safezone, tā laikā visā mapē ir loots, kuru tu ar komandu ej meklēt, jeb puse komanda meklē un puse būvē. Tu izvēlies ar komandu punktu kur būvēt bāzi un pēc bāzes uzcelšanas tu dodies iekarot citus, jeb pasargā bāzi no citiem... tiklīdz iznīcina cupboard tā komanda izstājās. 

Edited by HARDiš ye?

ar 15. februāri steamā atlaižu dienas, tā kā laika gaitā var nočekot te biežāk pieminētās spēles, un ja ir iespēja, tad par lētu kapeiku ieķert savos uzkrājumos

biežāk pieminētās spēles būs pieejamas balsojumam, toties, ja vienā mēnesī neiebalso, kas sirdij tuvāks, tad pārējās balsojumā iet uz otro mēnesi

• Upvote 1

Stronghold crusaders ar kadu labprat uzrautu.

Vel ir ari variants heroes of might and magic 3. Caur GameRanger var palaist. 

sen atpakal ar dzekiem cmr4 vai cmr5 spelejam. neatceros precizi kuru.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.