Jump to content
namydnac

Gaming PC komplektēšana.

Recommended Posts

Labadiena . 

Šonakt sapņoju par savu jauno gaming desktop pc ;):D
Nav tā ka pats neko nesaprotu , bet noteikti šeit ir kāds , kas labāk un atrāk to varētu izdarīt xD .
Velos nokomplektet spēļu datoru . - summma 800-900eur tikai dzelžiem ( un noetikti kautko no intel procesoriem...  un varbut kads arī pie viena var ieteikt kadu gaming monitoru . 

a un vell, kads varbut var man kautka siikak izskaidrot vai UPS majas datoram ir vajadzigs vai nav . 
Spriezot pec iepriekseja datora kurs ir izmetams , Un mr Gudrais prats kas meginaja vinju labot , centas ieskaidrot ka dators ir aizgajis tai saule , del ta ka 3gadus lietoju bez stravas stabilizatora , saucamais UPS lkm ... Ta varetu but vai pilnigs murgs ?

Pašlaik ir vissliktākais laiks gaming PC iegādeļ dēļ ram un videokaršu uzpūstajām cenām. Un tādā budžetā ar gaming moni toč nedabūsi īstu gaming PC. UPS ieteicams lietot mājās, kurās ir bieži elektrības pārāvumi, ja tādi nav UPS sanāks diezgan liela lieka naudas izsviešana īpaši.

Edited by DJkikisa
  • Upvote 2

20 minutes ago, DJkikisa said:

Pašlaik ir vissliktākais laiks gaming PC iegādeļ dēļ ram un videokaršu uzpūstajām cenām. Un tādā budžetā ar gaming moni toč nedabūsi īstu gaming PC. UPS ieteicams lietot mājās, kurās ir bieži elektrības pārāvumi, ja tādi nav UPS sanāks diezgan liela lieka naudas izsviešana īpaši.

900eur tikai dzelžiem .. Monitoram atsevišķs budžets . 

13 minutes ago, sLIDe said:

Un kāpēc tāds naids pret AMD?

Nav naids , INTEL skan seksīgak .  AMD = AK mans dievs 

• Downvote 7

Pašlaik izdevīgākais ko vari dabūt video karsu ziņā ir 9xx sērijas geforce lietotus ssā, jo 1060 3gb jau iet pa 400 gabalā, un ņemot crypto augšanas tendenci, video karšu cenas sevišķi lejā neies, par proci runājot, nezinu cik gudri tagad ir ņemt intel, ja pa 180 jau var dabūt ryzen 5 1600 ar 6 kodoliem, kas performos labāk nekā i5 par tādu pašu naudu.

• Upvote 4

1 hour ago, dainis said:

Pašlaik izdevīgākais ko vari dabūt video karsu ziņā ir 9xx sērijas geforce lietotus ssā, jo 1060 3gb jau iet pa 400 gabalā, un ņemot crypto augšanas tendenci, video karšu cenas sevišķi lejā neies, par proci runājot, nezinu cik gudri tagad ir ņemt intel, ja pa 180 jau var dabūt ryzen 5 1600 ar 6 kodoliem, kas performos labāk nekā i5 par tādu pašu naudu.

Es paspēju savu 1060 6gb ieķert pa 280. :D

Ka jau augstāk minēja, variants ir ņemt kādu sūdīgāku karti, vai arī lietotu (attiecīgi arī sliktāku) Nu ar ram ar ir kā nav, bet es neteiktu, ka tik traki. Priekš full HD spēlēšnaas mierigi pa 600-700 tagad var salikt datoru.

• Downvote 2

2 hours ago, Chewie said:

https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcnBEQAgCMTAloCIctp%2FX4q%2FnUSWVduPq5L5EBYeahBiPIAxuiBW8jGxXhc%3D 
Un tagad piemet klāt vēl korpusu kādu gribi un būs jau 1k.

Gribi Intel proci? Līdzvērtigs Intel i5 ir ~+100e.

pasaki nafig viņam 320 plate ar X procesoru?

un tas builds ir pizdets, ja tu draudzējies ar galvu, tad tagad nav labs laiks pirkt jaunu video karti, 2x overpriced.

https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcjBEQAgCAOwmVopBd1%2FL8VfLrAY3jhotfnAIhofWWuwlKwYOOSZCw%3D%3D

no šī builda man ir pašam plate un rams, iet lopā - bez video kartes sanāk 711 eur

Tagad video karte, ir pāris izvēles - https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/video/lkpkd.html Radeon HD7970 3gb, lietota 160 eur(pa 140 var nokaulēt) - 5 gadus vecs Radeon Flagmanis, kas kopš iznākšanas brīža pateicoties performance fixiem ir kļuvis vel pa 30% ātrāks, ar šo karti iet visas 2016/2017 spēles uz high(izņēmums būs tās kurām tekstūras aizņem daudz Vram.

Budžeta options - geforce 750TI - https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/video/pdmno.html Protams ar šo karti daudzas lietas vajadzēs uz low, medium likt, bet kā īstermiņa variants kamēr neatrodi labu dealu.

Vai jocīgu 1050TI pa 150 eur - https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/video/mcgjx.html

Bet nekādā gadījumā pašlaik nepērc 1060, 1070, 1080 vai 470, 480, 570, 580 radeonus, viss ir pārāk overpriced, jaunas partijas pa zemākām cenām varētu būt veikalos martā(cenas tāpat būs lielas, bet ne tik traki kā tagad). 

pa to cenu, es domaju, sanaktu labs, lietots dators ar visu moni.

Edited by eclipzh

Ko juus sakat par ssadu komplektu ???

MB - Asus ROG STRIX Z370-E GAMING
PROC - Intel® Core™ i7-8700K 3.7GHz 12MB BOX BX80684I78700K
HDD - Samsung 960 EVO 500GB PCIE M.2 MZ-V6E500BW
RAM - G.SKILL TridentZ RGB 16GB 3200MHz DDR4 KIT OF 2 F4-3200C16D-16GTZR
PSU - EVGA 650BQ 650W
KASTE - Corsair Carbide Series 400C ATX White CC-9011095-WW

Nevaru vell izlemt kadu video karti .. Varbut tomer kads var ieteikt . 
Interesee ta lai uz max fps un high settingiem ietu CS:GO . 

Ja Tev interesē CS:GO uz high un max fps, kādēļ tāds procis, rams? Kam tev 500gb ssd?

• Upvote 2

Topika sākumā tu rakstīji, ka gribi 800-900EUR, bet te jau tikai mb + cpu + ram, ko esi izvēlējies, ir 850

2 hours ago, sLIDe said:

Topika sākumā tu rakstīji, ka gribi 800-900EUR, bet te jau tikai mb + cpu + ram, ko esi izvēlējies, ir 850

Palielinās līdz 2k punkisa.gif

prieksam pirkt tas komponentes kuram vel nak rgbb gaisminas tas tikai palielinas summu un tev pc sanaks tikai dargaks:D es tava vieta nemtu visu parastu un pa parejo panemtu normalu video karti.

es patiešām nesaprotu kādēļ nevēlies ryzen ar 6 kodoliem pa 185 eur, tev salikts jau gatavs komplekts bija, ar visiem linkiem, jēga tev šeit ko prasīt, ja pats pēc tam tāpat saliec pa savam?

Viens no maniem pc. Intel i7 7700 ar hd 630 karti. Man savam usingam videni nemaz nevajag. Uztaisiju lai defa videni nemaz nenem, tikai spelem. Nesudzos. ar ja videnes pilniba atsledzu.

Uz otra pc ar i5 4750S ar intel hd 4600 gta 5 uz min velk. Iemetu R9 390 8gb striz pirms 3 gadiem viss uz max iet.

neesmu profs, bet ja tas tiesam ir hdd tad nu nafig tev 500gb hdd? nem ssd ja perc 8 serijas inteli.

• Downvote 3