Jump to content
Sign in to follow this  
KalashaLv

cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

Recommended Posts

Sveiki dārgie cs 1.6 lietpratēji! Pirmo reizi saskaros ar šādu problēmu un jau nedēļu cenšos to novērst!

Esmu uzinstalējis cs 1.6 hlds serveri caur Open game panel (kastes OS: Debian). Viss it kā strādā, ieliku pāris pluginus, pievienoju arī csdm klāt, viss gāja līdz vienai dienai, kad restartēju serveri un vienkāršu vairs čatā nerāda spēlētāju ziņas. Auto messages strādā, auto ranka message strādā, bet nestrādā nekas, ko tu ieraksti.
Centos rakstīt standarta komandas, piemēram kā "/rank", "/top15", "/vips", centos ierakstīt arī parastu ziņu, bet viņš neko no tā čatā neuzrāda un arī cs console neko neuzmet.

Esmu pārlicis visu cstrike mapi un jo projām nekāda efekta, meklēju google, daudzas iespējas izmēģināju, nekas nelīdz. Error logus vai servera consoli apskatīties nevaru, jo met erroru "Log file not found, creating new log".

Edited by KalashaLv

tāds vienkāršs jautājums vispirms - Tu neredzi nevienu ziņu, vai arī citi neredz?

neviens neredz ziņas. auto messages redz visi, bet rakstīto neredz neviens.
Cs problēma tā nav, jo citos serveros čatu man rāda un varu rakstīt

Edited by KalashaLv

Sāc ar to, ka atslēdz visus pluginus, kas nav defaultie un skaties vai problēma pazūd, ja pazūd, sāc slēgt pluginus pa vienam iekšā un skaties kas pie vainas...

1 hour ago, Chill it BanG said:

Sāc ar to, ka atslēdz visus pluginus, kas nav defaultie un skaties vai problēma pazūd, ja pazūd, sāc slēgt pluginus pa vienam iekšā un skaties kas pie vainas...

to es jau izdarīju 3 reizes. Tā nav plugina vaina. server.cfg arī mainiju pēc google variantiem, nekā!

Esi mēģinājis tulkot serveri? Varbūt valodas failu sačakarēji (google tā saka) Uzmet servera failus pa jaunu, bez pluginiem, tīru serveri. 

1 hour ago, afee` said:

Esi mēģinājis tulkot serveri? Varbūt valodas failu sačakarēji (google tā saka) Uzmet servera failus pa jaunu, bez pluginiem, tīru serveri. 

Tulkojis es viņu nebiju,  bet jebkurā gadījumā es pārliku visu cstrike mapi, liku pluginus vairākas reizes pa vienam, mainīju amxmodx, metamod un dproto versijas, nekas nemainās.
Tā nevarētu būt galveno failu (ārpus cstrike mapes) vaina?
Jo es serveri ieliku ar auto steam update un cstrike mapi man nācās likt pašam, jo viņš cstrike mapi vienkārši neizveidoja.

Just now, JustQ said:

Varbūt paša cs vaina? Esi mēģinājis pievienoties serverim no cita cs?

jā, mēgināju no 3 dažādiem datoriem, pie 3 dažādiem savienojumiem. čata ziņas nerāda nevienam!

neaizmirstiet, ka viņš teica nevienam nerāda čata ziņas, ne tikai pašam

atmet tā servera ip, bet pa lielam zīlēt var daudz ko tur esi sastrādājis

var būt, ka kāds plugins ar ieiešanu serverī noņem čatu vai kāda cita konfigurācija

tur jau tik kāds labprātīgais Tev ar teamviewer palūkotu vai vienkārši jāpadomā no kāda avota esi ņēmis to "servera pamatu"

lejuplade jauno build no steamcmd un palaid uzreiz serv. un paskaties! 

Edited by PaMcuK
  • Upvote 1

5 hours ago, PaMcuK said:

lejuplade jauno build no steamcmd un palaidz uzreiz serv. un paskaties! 

OGO, kaut kā tā pēkšņi aizgāja. viņš restartēja configus un iet, bet iepriekš biju updeitojis un nekas nemainijās.
Paldies liels, ka liki pačekot vēlreiz!

2 minutes ago, KalashaLv said:

OGO, kaut kā tā pēkšņi aizgāja. viņš restartēja configus un iet, bet iepriekš biju updeitojis un nekas nemainijās.
Paldies liels, ka liki pačekot vēlreiz!

Tur lieta tada, ka tur vajag kads 3-5 reizes updeitot.. Jo vins izlaiz ljoti biezi kadus failus..

1 minute ago, PaMcuK said:

Tur lieta tada, ka tur vajag kads 3-5 reizes updeitot.. Jo vins izlaiz ljoti biezi kadus failus..

Tagad zināšu, paldies liels! :)