Jump to content
Sign in to follow this  
iDiddy

PC neslēdzas iekšā

Recommended Posts

Labvakar kungi, 

Nāku pie Jums ar tādu problēmu, pēc CPU ventilatora atvienošas, iztīrīšanas un pievienošanas pc vairs neslēdzas iekšā ,kā bija jābūt. Pievienojot atpakal CPU ventilatoru , pc sāk rūkt ( videokartes ventilatori griežas, fan ventilatori arī griežas, PSU ventilators griežas) , bet ir black screen . Neko izdarīt nevaru, rāda no signal , un melns ekrāns. Meigināju ielikt arī citu mātesplati ,cpu un ramu, same problem, ekrāns ir melns un rāda no display. Meigināju arī izņemt video karti un meigināt caur mātesplati pieslēgt ekrānu, same problem, no signal un melns ekrāns.

Varbūt kāds zin, kas ir pie vainas un var palīdzēt?

Kas spēs palīdzēt, samaksāšu 10 eiro, swed.

Būtība ir tāda, viss griežas, bet ir melns ekrāns, pēc CPU cooler noņemšanas un iztīrīšanas. Ir meigināts arī vecais motherboard + cpu , kurš iepriekš strādāja uz šī pat pc, bet same problem. Black screen.

8 minutes ago, koninglol said:

Varbūt vajadzētu nomainīt termopastu? Jo man bija līdzīga problēma. Veiksmi! :)

bez termopastas ir jaiet vismaz 20.min kompim.

Rams var būt par daudz, ieliec mazāk! un pēctam ja iet liec pa vienam vairāk. Varbūt cpu jauns jāpērk.

pārbaudi vai cietais savienots.

Edited by Jariks

Vai esi mēģinājis ieslēgt kompi ar 1 ramu? Varbūt tā ir problēma(mēģini to ar katru ramu).

Ja ir izdevies ar 1 ramu tad tev nepieciešams ierubīt XMP vai nomainit rama ātrumu iekš BIOSa un voltidžu. Protams ja tev mātesplate atbalsta XMP - tad šis ir vislabākais veids kā dabūt ramam piemērotu *rated specs*.

Pārcliecinies, vai visi kabeļi un komponenti (ieskaitot RAM) ir cieši savienoti to 'rozetēs'.

Tātad, skaiti ka esi man jau 10eur parādā. :D

1. Izņem ramu, pārtīri slotus ar kādām smaržam, or smth.

2. Pārbaudi vai visi kontakti kārtīgi iesprausti.

3. Apskati vai zem procesora nav kāda austiņa ieliekta.

4. Reseto biosu mātesplatei, kā to izdarīt ? katrai mātesplatei ir savādāk, nu princips viens un tas pats, bet katrai ir tas citā vietā!

100% tāda pat problēma bija!

Vari vainot tikkai mātesplati / proci vai ramu. 

• Downvote 9

1 hour ago, koninglol said:

Varbūt vajadzētu nomainīt termopastu? Jo man bija līdzīga problēma. Veiksmi! :)

Nevar būt, ka ne uz vienas mātesplates + cpu neiet, gan uz citas mātesplates + cita cpu neiet.

1 hour ago, Jariks said:

bez termopastas ir jaiet vismaz 20.min kompim.

Rams var būt par daudz, ieliec mazāk! un pēctam ja iet liec pa vienam vairāk. Varbūt cpu jauns jāpērk.

pārbaudi vai cietais savienots.

Meigināju , gan uz vietas mātesplates+ cpu ar 1 ramu, gan uz otras mātesplates + cpu ar 1 ramu, nekas nemainījās , same problem.

Bez cietā diska, arī vajadzētu slēgties ekrānam, nevis būt melnam.

51 minutes ago, JustQ said:

Vai esi mēģinājis ieslēgt kompi ar 1 ramu? Varbūt tā ir problēma(mēģini to ar katru ramu).

Ja ir izdevies ar 1 ramu tad tev nepieciešams ierubīt XMP vai nomainit rama ātrumu iekš BIOSa un voltidžu. Protams ja tev mātesplate atbalsta XMP - tad šis ir vislabākais veids kā dabūt ramam piemērotu *rated specs*.

Pārcliecinies, vai visi kabeļi un komponenti (ieskaitot RAM) ir cieši savienoti to 'rozetēs'.

Esmu meiginājis, same problem. 

Itkā viss ir, 4x pārslēdzu gan vienu matesplati + cpu, gan citu mātesplati + cpu, nekas nemainījās.

Pie vainas nevar būt PSU?

Edited by iDiddy

Tu visiem ik pa laikam soli 10 eiro un šķiet, ka tā arī neviens nav saņēmis to naudu. Vismaz ne es. Uzbliezīšu rakstu, raudāšu un brutāli nodirsīšu Tevi to 10 eiro dēļ.

Problēma tāpati, kas agrāk - mēģini vienu RAM ievietot dažādos slotos, līdz aiziet. Ne nestrādā ar RAM 1 tad ņem otru moduli un atkārto procesu.

47 minutes ago, afee` said:

Tu visiem ik pa laikam soli 10 eiro un šķiet, ka tā arī neviens nav saņēmis to naudu. Vismaz ne es. Uzbliezīšu rakstu, raudāšu un brutāli nodirsīšu Tevi to 10 eiro dēļ.

Problēma tāpati, kas agrāk - mēģini vienu RAM ievietot dažādos slotos, līdz aiziet. Ne nestrādā ar RAM 1 tad ņem otru moduli un atkārto procesu.

Meigināju, gan uz vienas mātesplates , gan uz otras , nekas nemainījās. 

Btw, ja tas kaut ko maina, uzspiežot start pogu, pc nepalaižas līdz galam, palaižas ventilatori un uzreiz apstājas, un dzirdams tāds "klikšķis"

Jāpatur start poga, lai palaistos pc.

Edited by iDiddy

Nevarētu būt ka tev ekrāna kabelis jau par daudz locīts un salūza vads iekšā?

Varbūt tu nepareizi izslēdzi datoru pirms tīrišanas un ar strāvu nogalināji kādu no komponentēm.

Man personīgi pēc tīrīšanas ir bijis vads pie vainas, brīžiem paļurināju un aizgāja. (Ekrāna vads)

Bet nu ja nestrāda neviens no augstāk minētajiem faktoriem, tad tiešām esi ar elektrību izsitis kādu detaļu :D

Izjauc visu, salice atpakaļ. Pamaini ekrana vadu un, JA tiešām DZIRDI KLIKŠĶI, pamēģini citu PSU, parasti klikšķēt tur var kaut kas, ja nu vienīgi tev ir pavecāks (10+ gadi) HDD, tad tas vel tādu skaņu var izdvest. 

Mātesplate + procis + psu un slēdz ieksā.

Tad pakāpensiki, parejo ramu, tad video karti, tad hdd, katru pa 1 solim pievieno.

Man reiz bija dators, kam sata kontorlieris uz plates mira nost un tāpēc negribēja boototies ar cieto disku uz konkrētiem sata slotiem.

3 hours ago, smarting said:

Nevarētu būt ka tev ekrāna kabelis jau par daudz locīts un salūza vads iekšā?

Varbūt tu nepareizi izslēdzi datoru pirms tīrišanas un ar strāvu nogalināji kādu no komponentēm.

Man personīgi pēc tīrīšanas ir bijis vads pie vainas, brīžiem paļurināju un aizgāja. (Ekrāna vads)

Bet nu ja nestrāda neviens no augstāk minētajiem faktoriem, tad tiešām esi ar elektrību izsitis kādu detaļu :D

Vads nevar būt pie vainas, jo caur citu pc, ekrāns strādā ar to pat vadu.

Kāda tā var būt, ja es liekot citu mātesplati + procesoru + ramu, arī nestrādā!?

51 minutes ago, Chewie said:

Izjauc visu, salice atpakaļ. Pamaini ekrana vadu un, JA tiešām DZIRDI KLIKŠĶI, pamēģini citu PSU, parasti klikšķēt tur var kaut kas, ja nu vienīgi tev ir pavecāks (10+ gadi) HDD, tad tas vel tādu skaņu var izdvest. 

Mātesplate + procis + psu un slēdz ieksā.

Tad pakāpensiki, parejo ramu, tad video karti, tad hdd, katru pa 1 solim pievieno.

Man reiz bija dators, kam sata kontorlieris uz plates mira nost un tāpēc negribēja boototies ar cieto disku uz konkrētiem sata slotiem.

Tulīt izmeigināšu.

Meiginot palaist tikai mātesplati + proci + psu ! 
https://failiem.lv/u/nvpcc5j3
Video redzams, ka uzspiežot pogu vairākas reizes , dators ieslēdzas uz sekundi un izslēdzas. Bet ja paturot pogu vairākas sekundes, dators ieslēdzas , bet pēc ~30 sekundēm izslēdzās.

Edited by iDiddy

26 minutes ago, hugurris said:

Varbūt vaina ir HDD vai SSD?

hdd un ssd pat nav pievienoti. 
Pievienots bija tikai cpu + motherboard + psu

1 minute ago, afee` said:

Kur Tev dzese procesoram? 

Ar dzesi same problem, noņēmu es viņu pēdējā reizē, kad liku pc. Uzliekot, nekas nemainās.

39 minutes ago, CLEAN_TRAPO said:

Sāksim ar to,ar ko tika tīrīts šis pasākums?  

CPU Ventilatoru iztīrīju ar gaisa spiedienu. 

Edited by iDiddy

Mans ieteikums - ieģipsē rokas un nekad neņem ģipsi nost :D

Bet, ja nopietni, tad pārliecinies, ka esi pareizi pieslēdzis barošanu atpakaļ mātenei un pārējām figņām  kas Tev tur ir un vai tas ir izdarīts kārtīgi. Bet nevis pārliecinies ar redzi, bet konkrēti visu pārspraud. Iepriekš jau ieteica kāds pārliecināties CPU vai nav kkas nolocīts. Vēl protams vari izņemt bateriju un ar skrūvgriezi savienot līnijas lai noresetotu biosu. Nezinu cik tas ir labi vai slikti, bet man čakarējoties ar vecām lamatām tīri labi palīdz. Domāju, ka pie vainas ir līkrocība un kkur kkas nav savienots līdz galam. 

1 hour ago, eerenpreiss said:

Mans ieteikums - ieģipsē rokas un nekad neņem ģipsi nost :D

Bet, ja nopietni, tad pārliecinies, ka esi pareizi pieslēdzis barošanu atpakaļ mātenei un pārējām figņām  kas Tev tur ir un vai tas ir izdarīts kārtīgi. Bet nevis pārliecinies ar redzi, bet konkrēti visu pārspraud. Iepriekš jau ieteica kāds pārliecināties CPU vai nav kkas nolocīts. Vēl protams vari izņemt bateriju un ar skrūvgriezi savienot līnijas lai noresetotu biosu. Nezinu cik tas ir labi vai slikti, bet man čakarējoties ar vecām lamatām tīri labi palīdz. Domāju, ka pie vainas ir līkrocība un kkur kkas nav savienots līdz galam. 

Ja esi tik gudrs, būtu izlasījis kommentus, kur esmu atbildējis jau vairākas reizes, ka barošana ir pieslēgta atpakaļ zolīdi, ja nebūtu, pc neslēgtos iekšā, bet man viss strādā, izņemot ir black screen . Un meigināju 2 mātesplates, 2 procesorus un same problem. Un nav nekas nolocīts. Ne pirmo reizi lieku pc, un viss ir savienots pareizi un līdz galam, problēma ir citur.

Iespējams termopastā, rīt iečekošu.

Edited by iDiddy

20 minutes ago, iDiddy said:

Ja esi tik gudrs, būtu izlasījis kommentus, kur esmu atbildējis jau vairākas reizes, ka barošana ir pieslēgta atpakaļ zolīdi, ja nebūtu, pc neslēgtos iekšā, bet man viss strādā, izņemot ir black screen . Un meigināju 2 mātesplates, 2 procesorus un same problem. Un nav nekas nolocīts. Ne pirmo reizi lieku pc, un viss ir savienots pareizi un līdz galam, problēma ir citur.

Iespējams termopastā, rīt iečekošu.

Ja esi no rīgas, atbrauc vakarā, atved kasti un pačekos... Man tīri azarts uz atdzīvināšanu. Ja pirms tam gāja un tgd nē, tad iespējami 2 varianti - A) kkas nav pareizi savienots. B ) kko esi sačakarējis jaucot ārā vai iekšā. 

Termopastas variantu stipri apšaubu, ja nu vienīgi špaktelē jau kkādu antīko gumijas konsistencē, bet nu pēc pieredzes, atdzīvinot vecākus PC (it īpaši DELL), visādi brīnumi ir redzēti, :D tādēļ 100% arī šo opciju izslēgt nedrīkst

7 minutes ago, eerenpreiss said:

Ja esi no rīgas, atbrauc vakarā, atved kasti un pačekos... Man tīri azarts uz atdzīvināšanu. Ja pirms tam gāja un tgd nē, tad iespējami 2 varianti - A) kkas nav pareizi savienots. B ) kko esi sačakarējis jaucot ārā vai iekšā. 

Termopastas variantu stipri apšaubu, ja nu vienīgi špaktelē jau kkādu antīko gumijas konsistencē, bet nu pēc pieredzes, atdzīvinot vecākus PC (it īpaši DELL), visādi brīnumi ir redzēti, :D tādēļ 100% arī šo opciju izslēgt nedrīkst

http://www.techsupportforum.com/forums/f24/solved-monitor-gets-no-signal-from-gpu-after-dust-cleaning-it-667776.html#/topics/667776?page=1
 Šim cilvēkam arī bija tā pat, un to visu izlaboja termopasta, why not to try it?