Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
aiciiits

Jautājums datortārpiem..

Uz kuras videokartes būtu labāk padzenāt cs;go? MSI AMD R7 360, 2gb vai Geforce GTX 650 TI 2gb ? Svārstos starp šīm abām, un jā procis ir normāls.

Edited by aiciiits
0

slimi jūs uz to cs, perc gtx1060,1070 un nebūs jāsvārstās. 

personīgi iesaku tikai gtx video kartes lai gan tā 650 nekas īpaš nau. 

-5

Nevajag jau īpašu. Vajag, lai vismaz iespiež 150-200fps. Ar to arī pietiks. Neesmu zadrots, kas 24/7 droto spēles. Man tas ir brīvdienu hobijs tikai. Tapēc jautāju Jūsu domas.

Edited by aiciiits
0

40 minutes ago, aiciiits said:

Nevajag jau īpašu. Vajag, lai vismaz iespiež 150-200fps. Ar to arī pietiks. Neesmu zadrots, kas 24/7 droto spēles. Man tas ir brīvdienu hobijs tikai. Tapēc jautāju Jūsu domas.

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-Ti-vs-AMD-R7-360/2189vs3572

pēc šī saka ka r7 360 labāks ir priekš cs go. Bet nu cs go īsti nekādu jaudīgu gpu nevajag, takā tev cpu vajadzēs labāku lai izvilktu vairāk fps.

http://prntscr.com/hzo3l3

1

pats lietoju amd video karti. r7 370 4gb ir pietiekosi laba lai varetu spelet uz 150-200fps ka ari streamot uz 1080p

0

2 hours ago, aiciiits said:

Eddit - Ņem kura lētāka! abas derēs labi priekš avg fps. 

Edited by HARDiš ye?
0

Man ir gtx 750 ti 2gb, fps no 200 līdz 300. Ar gtx 650 pieļauju ka būtu tie 150-250.

0

Man ar iepriekšējo vkarti gtx 750 un i3 komplektā bija aptuveni uz medium iestatījumiem kādi +200 fps. GTX 650 Ti ir labāka pat par manu iepriekšējo. Labāk ņem gtx.

0