Jump to content
Jaukums

Dīvaina problēma.

Recommended Posts

Tad nu tā pirms dažām dienām izdomāju paākstīties un uzcept cs 1.6 serveri, ar lielu palīdzību no malas man tas arī izdevās. 
Vakardien izdomāju ar vienu paziņu uzspēlēt manā serverī, taču viņš atdūrās pret tādu problēmu, ka nevar pieconnectingoties serverim. 
Pēc mazas paŗbaudes atklājās, ka serverim adrese atšķirās no adreses kuru uzrāda šeit https://whatismyipaddress.com/ un citos līdzīgos saitos. 
Cmd ierakstit ipconfig uzrādas tā ip kas ir serverim, taču iekopējot servera ip adresi parlūkam linku lodziņā nekas nenotiek, bet tā adrese kura rādas tajos saitos mani aizved uz rūtera settingiem vai kas tie tādi ir. 

Kāds nezin kāpēc man ir 2 ip un kā to izlabot, lai citi var ieiet manā serverī? 
Ja problēmas atrisināšanai ir vajadzīgs "port forwarding" nodērētu arī palīdzība kā to izdarīt, pats nemāku, man ir lattelecom internets un netam esmu pieslēdzies ar vadu, ja tas kaut ko maina. 

Ā vel viena lieta, draugs kurš palīdzēja uztaisīt serveri izmantoja tieši tos pašus failus kurus es un es varēju ieiet viņa serveri, kas laikam nozīme ka problēma nav failos. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu esi pieslēdzies pa taisno LMT kastei, tad vajadzētu but iespējamam pieslēgties tavam serverim.

Cik atceros, kad CS 1.6 lokāli laidu uz LMT optikas (gadus 5 atpakaļ) mierīgi bez port forward viss strādāja. galvenais bija pieslēgties ar vadu modemam, nevis rūterim. 

Vieglākais kā šādu problēmu, manuprāt atrisināt ir pieslēgt switchu pie modema un slēgties visam klāt caur to, jo LTC tur portus atvērtus.

Bet rūtera uzstādijumus var arī pačakarēt. Noderētu modelis, S/N un programmaturas versija.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, sen te nav būts un uzprasos uz mīnusiem, bet meh...

2 adreses, jo tā tas strādā (neredzu jēgu izplūst detaļās. read wiki)... viena ir tava iekšējā tīkla (privātā, I guess) IP otra ārējā... 
Pie vienas IP tu tiec klāt no devaisiem, kas mājās saslēgti pie neta, pie otras, teorētiski jebkurš, kam ir internets

Cik atceros, senos laikos arī mājās čakarējos ar tādām lietām un, jā, LTC kastēm (nezinu vai visām, bet tai, kas man bija tā bija..) visi (vai liela daļa portu) bija atvērti un pa tiešo pieslēdzot vadu starp kompi un modemu problēmu nebija  (tāpēc rūteris, kā must have lieta. it īpaši, ja modemam ir "admin-admin" tipa aizsardzība, bet ne par to ir topiks)

Pēc apraksta spriežu, ka ir rūteris vai arī LTC beidzot modemus upgreidojuši, un vairs pa taisno ar ārējo IP nevar pieslēgties... so pareizi raksti port-forwarding, googlē aparāta nosaukumu un.. pieliec klāt "port-forward", basically, norādi, lai WAN 27015 (laikam pat pareizi portu atceros, teorētiski pilnīgi vienalga kuru portu, galvenais, lai tev serveris klausītos viņā) iet uz tavu kompi (google pateiks, kā atrast) 27015 portu... dod draugam ip un thats it...

 

Ja tas par grūtu, vari mēģināt hamachi, vai īrēt kādu serveri

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rūreis ir huawei, modelis HG8245H 
Es šeit izvēlējos modeli https://portforward.com/huawei/hg8245h/ 
Norādiju arī aplikāciju - counter strike un kad mēģināju port worwardot man izmet šo http://prntscr.com/hwcrl7 

Šo variantu - http://prntscr.com/hwcrro var uztaisīt nemet to erroru, taču trešajam - http://prntscr.com/hwcs4e arī izmet error to pašu kas mazliet augstāk.

Pirmajā ss ir redzams ka 3 esmu jau uztaisjis tas bija diezgan sen priekš cs go, tur errorus nemeta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.