Jump to content

Recommended Posts

Hey, atkal es. Veidojot uzaicinājumu sistēmu, kura to apstiprina. Es taka apstiprinu to invite bet lapa nerefreshojas. Un rādas veljoprojām invits, un pašam ar f5 refreshojot lapu, tas invits tad tikai pazūd un izveidojas velviens datubāzē ieraksts. Vajadzētu lai automātiski pats refreshojas. Bet mans header refresh nedarbojas, kur ir vaina? 

if(isset($_POST["submit2"]))
  {

$id = $_POST['id'];
          $team_id = $_POST['team_id'];
          $user_id = $login_id;
          $captain = $_POST['captain'];

$q1 = "DELETE FROM `user_invites` WHERE `id`='$id'";
          $q2="INSERT INTO `team_members`(`team_id`, `user_id`, `captain`) VALUES ('$team_id','$user_id','$captain')";

if ((mysqli_query($con,$q1)==TRUE) && (mysqli_query($con,$q2)==TRUE)){
                $editerror = 'Ielūgums tika veiksmīgi apstiprināts!';
                header("refresh:1");
          }
          else {
                $editerror = 'Oops, kaut kas nenostrādāja!';
          }

}

Kā arī šeit mana forma

<form method="POST" action="">
        <input type="hidden" value="'.$id.'" name="id">
        <input type="hidden" value="'.$team_id.'" name="team_id">
        <input type="hidden" value="'.$captain.'" name="captain">

<input type="submit" name="submit2" class="btn btn-success" value="Pievienoties!"></form>

Just now, inadatequate said:

Vecīt tu sākumā izlasi manu postu. Neredzi man jau refresh?

Un tu izlasi lūdzu ko es tev atsūtīju. Pateikts ļoti vienkārši.

Neko pirms header() lapā neizvadam.

refresh nav oficiāls header tags, bet daļa interneta pārlūku to atbalsta, tāpēc variants ir izmantot "Location:" vai izvadīt js window.reload

• Downvote 1

Just now, Caaliitis said:

Un tu izlasi lūdzu ko es tev atsūtīju. Pateikts ļoti vienkārši.

Neko pirms header() lapā neizvadam.

refresh nav oficiāls header tags, bet daļa interneta pārlūku to atbalsta, tāpēc variants ir izmantot "Location:" vai izvadīt js window.reload

if(isset($_POST["submit1"]))
  {

$komandas_logo = $_POST['logo'];
    $komandas_bg = $_POST['bgimage'];
    $komandas_about = $_POST['about'];

$sqa = "UPDATE `team` SET `logo`='$komandas_logo',`bgimage`='$komandas_bg',`about`='$komandas_about' WHERE `id`='$ide' ";

if (mysqli_query($con,$sqa)==TRUE){
        $error = '<div class="alert alert-success" role="alert">
                                                <i class="fa fa-check" aria-hidden="true"></i> Komanda veiksmīgi rediģēta!
                                              </div>';
      }
      else {
        $error = '<div class="alert alert-danger" role="alert">
                                                <i class="fa fa-check" aria-hidden="true"></i> Oops, kaut kas nenostrādāja!
                                              </div>';
      }

}

Un kādēļ tad šeit tas darbojas?

Pamēģini "header("refresh:1");" vietā ielikt echo "<meta http-equiv='refresh' content='1'>";

Ja vēljoprojām nepalīdz, tad pārbaudi, vai otrais querijs nostrādā līdz galam bez erroriem.

• Upvote 1

Izpildot funkciju man izmet šo

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\xampp\htdocs\invites.php:111) in C:\xampp\htdocs\invites.phpon line 156

wsC2cnpRSkuL0xc5ivghUQ.png

Ok, tad nomaini uz     echo "<script type='text/javascript'>window.location = 'links uz kuru pārmest'</script>"; un dod ziņu, kas notiek.

Atkarībā no tā, cik nopietna tev tur ir tā lapa, labāk būtu pārtaisīt visu tā, lai pirms šādiem POST/GET requestiem vēl nekas netiktu izvadīts, lai nebūtu nekādu problēmu ar šo (headers already sent).

• Upvote 1

6 minutes ago, sLIDe said:

Atkarībā no tā, cik nopietna tev tur ir tā lapa, labāk būtu pārtaisīt visu tā, lai pirms šādiem POST/GET requestiem vēl nekas netiktu izvadīts, lai nebūtu nekādu problēmu ar šo (headers already sent).

Turnīru mājaslapa tiek taisīta. Vari palīdzēt izdarīt to?

EDIT. Es atradu problēmu, es nezinu kapēc to visu if isset post submit, biju nolicis zem tā visa, bet novietoju pirms tās izvades un visa tā, viss aizgāja.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.