Jump to content
Sign in to follow this  
themelnraksts

Dators (Dell Inspiron 3542)

Recommended Posts

Sveiki. Ir gadījusies lieta, ka portatīvais dators (Dell Inspiron 3542) nereaģē uz to, ka viņam spiež ieslēgšanas pogu, ne skaņas, nekā.

Galīgi svaigs dators, cietais divreiz mainīts, pārējais viss kā bija. Vienīgais, kas notiek, kad pievieno datoru lādētājam un uzspiež ieslēgšanas pogu, viņam baterijas LED gaisma

mirgo 3x sarkans 1x balts (ja tas kaut ko izsaka).

Tā kā patreiz lietojamajam datoram un otram dell datoram ir vienādi chargeri, mēģināju tos apmainīt, abi lādētāji darbojas - tā pat dators neslēdzas iekšā.

Internetā lasiju, ka iespējams baterija beigta, bet kāpēc tad tas neslēdzas iekšā kaut bateriju izņem?

Mēģināju paturēt ieslēgšanas pogu, kad baterija un charger ir atvienoti, neko nedeva.

Ja kāds varētu dot kādu gudru padomu, esmu atvērts jūsu uzklausīšanai, paldies.

Lasot dell led error codes sanāk, ka beigusies ir cmos battery, kuru nomainot vajadzētu iet.  varbūt nav īstajam modeli, bet nu lai saprastu, kas ir jāmaina.

• Upvote 1

8 minutes ago, DJkikisa said:

Lasot dell led error codes sanāk, ka beigusies ir cmos battery, kuru nomainot vajadzētu iet.  varbūt nav īstajam modeli, bet nu lai saprastu, kas ir jāmaina.

šitas legit varētu būt, jo tieši tā arī bija, ka dators bezsakarā izslēdzās un vairs nav varēts viņu ieslēgt.

nākošais jautājums man rodas vai baterija atšķirsies katram modelim? un ja jā, tad kā atšķirt to visu, jo iegooglējot mana datora modeli izlec tikai parastās baterijas vai arī kaut kādiem īpašiem modeļiem. (piem. Dell Inspiron 14 7437 CMOS battery)

Aizej uz veikalu un nopērc jebkuru cr2032 bateriju. Vai, ja gribi drošāk vnk izlasi uz baterijas, kurš modelis tas ir. Laigan dažreiz portatīvajiem ir mazliet savādāk maināma baterija nāk ar vadu un jāpāsprauž.

Edited by DJkikisa
  • Upvote 1

41 minutes ago, DJkikisa said:

Aizej uz veikalu un nopērc jebkuru cr2032 bateriju. Vai, ja gribi drošāk vnk izlasi uz baterijas, kurš modelis tas ir. Laigan dažreiz portatīvajiem ir mazliet savādāk maināma baterija nāk ar vadu un jāpāsprauž.

Paņēmu no stacionārā cr2032 bateriju, tieši 3v un tāda pati, nomainīju, tagad slēdzot LED gaisma nepārtraukti mirgo sarkana, ko nu?

15 minutes ago, themelnraksts said:

Paņēmu no stacionārā cr2032 bateriju, tieši 3v un tāda pati, nomainīju, tagad slēdzot LED gaisma nepārtraukti mirgo sarkana, ko nu?

Constantly blinking amber light — Fatal battery failure with AC adapter present.

1 minute ago, DJkikisa said:

Constantly blinking amber light — Fatal battery failure with AC adapter present.

šis varētu būt viens no tiem laptop, kuriem obligāti strāvai jāplūst cauri baterijai, kas pēc baterijas iet tālāk, ja nē tas nesaņem elektrību?

18 hours ago, themelnraksts said:

šis varētu būt viens no tiem laptop, kuriem obligāti strāvai jāplūst cauri baterijai, kas pēc baterijas iet tālāk, ja nē tas nesaņem elektrību?

cr2032 un cr2025 visas, kas ir veikalos (jebkurā statoil atradīsi cr2032) ir litija, tātad lādēt viņas var un kontaktam vajadzētu būt. Ja nomainot CMOS bateriju nekas nemainās, tad tikai un vienīgi variants ir garnatijas serviss. 

Variants būtu izņemt CMOS un parasto bateriju paturēt 30 sek ieslēgšanas pogu, tad ielikt visu atpakaļ un vajadzētu strādāt. Es tā pāris reizes esmu darījis ar savu ASUS datoru un man viss bez problēmām strādāja tālāk pat nenomainot CMOS bateriju uz citu.

5 minutes ago, Caaliitis said:

cr2032 un cr2025 visas, kas ir veikalos (jebkurā statoil atradīsi cr2032) ir litija, tātad lādēt viņas var un kontaktam vajadzētu būt. Ja nomainot CMOS bateriju nekas nemainās, tad tikai un vienīgi variants ir garnatijas serviss. 

Variants būtu izņemt CMOS un parasto bateriju paturēt 30 sek ieslēgšanas pogu, tad ielikt visu atpakaļ un vajadzētu strādāt. Es tā pāris reizes esmu darījis ar savu ASUS datoru un man viss bez problēmām strādāja tālāk pat nenomainot CMOS bateriju uz citu.

Tieši tas pats ar ASUS laptopu bija. Man pietika vienkārši izņemt bateriju un ielikt atpakaļ.

3 hours ago, Chewie said:

Es to visu jau mēģināju, nonācu pie slēdziena, ka pati baterija iespējams sagājusi čupā, jo ir daudziem laptopiem, kuriem strāva iet caur pašu bateriju un, ja tā nepadod tālāk, tad nekas nenotiek. Par kādu garantijas servisu tu runā, ja es minēju, ka mainīts cietais + izlasot to, ka mainīju jau to bateriju no ejoša stacionārā datora, tad mani garantijā vienkārši pasūtīs trīs mājas tālāk.