Jump to content
Sign in to follow this  
decays

CS:GO Rank up

Recommended Posts

Cau, lielākai daļai šķitīs ka stulbs jautājums, bet kāds ir veiglākais veids kā uzkačāt ranku?

Esmu beidzot iegādājies cs:go un esmu zaļknābis ar šo spēli vēl.

Paldies veči.

1 hour ago, decays said:

Cau, lielākai daļai šķitīs ka stulbs jautājums, bet kāds ir veiglākais veids kā uzkačāt ranku?

Esmu beidzot iegādājies cs:go un esmu zaļknābis ar šo spēli vēl.

Paldies veči.

Tev javine 10speles un paradis tavu ranku, bet ej comp spēles, nevis citās. 

• Downvote 1

Ja tu domā labu ranku, nevis vispār ranku kā tādu, tad :

1) Spēlē daudz training un DM, katru reizi pirms ej MM, paspēlē kādu no šiem un iesildies. Workshopā ir pietiekami daudz labu mapju. Protams, svarīgi ir arī atrast savus ideālos settingus, mērķīti, sensitivty utt, kāds laiks paies. Centies pierast pie vieniem settingiem, kas tev varētu patikt un nemainīt visu laiku, īpaši jau sensitivity.

2) Meklē premade vismaz vēl 2 cilvēkus, kopā spēlēt vienmēr ir daudz vieglāk nekā katru reizi ar 4 citiem cilvēkiem, jo tad nekad nezini kādi viņi būs, kamēr viens pie otra aprodat, saprotat kā kurš spēlē, viens MM ir daudz par maz tam visam. 

3) Spēlē katru spēli it kā tev pretī būtu globali nevis tava līmeņa spēlētāji.

Nezinu ko vēl tev ieteikt.. galvenais jau ir daudz spēlēt, iemācīties mērķet, atrast komandas biedrus un viss aizies.

EDIT : Ļoti labi ir arī only headshot serveri, bet tas tev uzreiz būs par grūti, tur pēc laika varēsi iet trenēties, man personīgi ieejot MM pēc headshot servera ir vispār cita spēlēšana, nevar pat salīdzināt.

Edited by Haijfaiv
  • Upvote 2

1 hour ago, KSP said:

Un kas nav noiets etaps?

Roblox.

Bet ja godīgi, protams ka labi spēlējot, un netroļļojot. Uzvarām arī noder draugi ar lieliem rankiem, kas tevi labprāt uzbūstotu.

Ja tu domā private ranku kā uzkačāt ātrāk sākumā, tad spēlē Demolition.