Jump to content
Sign in to follow this  
Kwasiks

Need For Speed Payback Offline Activation

Recommended Posts

Sveikii, piedāvāju need for speed payback offline aktivāciju par cik crack nav iznācis.

Skype - daniels837

Jo ir taču Ziemassvētki . ;)

P.S. Viss bezmaksas, nekādus failus nesūtu, uzraksti Skype, iedošu acc pieejas, nokačā nfs payback un uzliec offline mode. 

Ja pašam nevajag, neliec -rep un nečīksti, ka scam. Taisu giveaway, un kā var nepatikt giveaway? 

Edited by Kwasiks
  • Upvote 1
  • Downvote 5

1 hour ago, DJkikisa said:

Offline activation spēlei , kuru lai spēlētu jābū visu laiku online. Seems legit :D

Var nokačāt, uzlikt, ka nav access internetam tai spēlei un chill spēlē. 

5 hours ago, dainis said:

keylogers kā svētku pārsteigums ja?

Neko nesūtu kā crack nav iznācis, pats nokačā origin, nokačā un varu palīdzēt uzlikt, ka nav access internetam. 

• Downvote 1

19 minutes ago, lollka said:

Kādēļ vienkārši nepastāstīt, kā to izdarīt te pat?

Tāpēc, ka jādod savs account un tad rindas kārtībā vajag kačāt nfs, savādāk met ārā no acc un nevar nokačāt nfs. Grūti invite Skype, iedošu acc pieejas rindas kārtībā un tad uzliks offline mode. Nesaprotu kādēļ -rep, ja atdod spēli. Neviens pat nav pamēģinājis. 

Edited by Kwasiks
  • Downvote 1

32 minutes ago, Cilvēks. said:

Eu, bet nedodat īstos credentials muļķi. Uztaisat fresh acc, un lai močī. Lmao.

Skaidrāk var? Es besplatno iedodu. Kādsno šitiem dissotājiem vispār ir pamēģinājis? Nav. Nu re, no sākuma pamēģini, tad disso, ka kaut kas nav tīrs . Es vnk Ziemassvētku offline activation giveaway gribu taisīt, a mani te disso.

Edited by Kwasiks
  • Downvote 1

43 minutes ago, Kwasiks said:

Skaidrāk var? Es besplatno iedodu. Kādsno šitiem dissotājiem vispār ir pamēģinājis? Nav. Nu re, no sākuma pamēģini, tad disso, ka kaut kas nav tīrs . Es vnk Ziemassvētku offline activation giveaway gribu taisīt, a mani te disso.

Var arī vnk paņemt 10 stundu trial spēlēt. Paņemot pa 4 eiro origin access uz mēnesi.

• Upvote 1

1 minute ago, DJkikisa said:

Var arī vnk paņemt 10 stundu trial spēlēt. Paņemot pa 4 eiro origin access uz mēnesi.

Bet te es par brīvu dodu offline aktivāciju, var spēlēt cik grib. Un vnk tas, ka neviens nav pat uzrakstījis, ka grib un samet -rep .

• Downvote 1

On 12/22/2017 at 10:31 PM, Kwasiks said:

Bet te es par brīvu dodu offline aktivāciju, var spēlēt cik grib. Un vnk tas, ka neviens nav pat uzrakstījis, ka grib un samet -rep .

Tas vien jau, ka tu tik aizrautīgi centies panākt, lai kāds to dara, liek krist aizdomām uz Tevi

• Upvote 1