Jump to content
Sign in to follow this  
V_Vendetta

V is bringing gifts from santa.

Recommended Posts

Ziemassvetki ir davinasans laiks un lidz ar to, davinu savus pakalpojumus.

Piedavaju majaslapas izstradi bez maksas. Taja ietilpst, galvena lapa ar standarta gaming vai standarta biznesa izkartojumiem un forumiem. Uzstadu sms shop.

Spelu serveru izveidi nepiedavaju. Vairak web dev saista.

Ko es protu? Html, css, js, php. Apgustu c# lai stradatu ar unity 3d.

Esmu veidojis veiksmigus cs 1.6,mc un mu serverus dazus gadus atpakal. Un paris neveiksmigus localhost gta samp serverus.

Kads man no ta visa labums? Nuuu isti nekads, he he. Vacu pieredzi un materealu ko likt ieks portfolio.

Lugums pieteikties tikai projektus, kuros kads ari saprot kaut ko. Es nepiedavaju tagad visiem pec kartas veidot komunas. Es tikai piedavaju palidzigas rokas web izstrade.

Ja atradisies kads projekts ar sakarigiem cilvekiem, varbut ieguldisu vairak laika noteiktaja projekta bezmaksas.

Ja tevi interese mani pakalpojumi raksti privati. Keries uzreiz zirgam pie ragiem un stasti, kas tev jau ir un ka tev vel trukst, lai atrak varam visu sarunat. Uz "eu atbildi" un "eu man vajag lapu" neatbildu. Raksti pieklajigi un esi pacietigs. Sis ka neka ir bezmaksas pasakums bez nekada riska. Lidz ar to, bez nekadiem spiestiem pienakumiem no manas puses.

Protams, ari piedavaju advancetu lapu izveidi ar video sadalam, galerijam, reitingiem utt... bet tas jau ir maksas pakalpojums un ne par to soreiz stasts.

Ar cienu V.

1 hour ago, guntarz said:

Ooo Craftiņam bus Main page nahaļavu :)

Kur var pieteikties :)

Pm atsuti attelu kur esi sazimejis izkartojumu, kaut painta un ar roku. Un velamos krasu tonus.

Tu varētu paņemt kādu no šeit brīvi pieejamiem PSD, kuru kāds gaz dizaineris ir smuki sazīmējis, uzkodēt, un publicēt šeit, lai tiek visiem.

• Upvote 10

Ja tu esi tas Vendetta ko es zinu, tad šo ko esi uzrakstijis ir plika muldēšana! Vari iedot savu skype? or nosaukt savu vārdu? 

+ Varētu pats publicēt kādu savu darbu, lai ir ticami ka māki ar šo visu ņemties.