Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
guntarz

Minecraft , portali , savienot serveri

Lieki nerakstīšu. Vai ir kādas iespējas kā savienot serverus bez mums zināma Bungeecord.  Jo tur es saprotu man vajag vienu hostu BungeeCord + Serveris 1 + Serveris 2 

Vai nav iespēja savienot Serveris1 + Serveris 2  Dažādas IP , dažādi world , dažādas pasaules. Nav kāds plugins or smt ?

1

to var izdarīt tas pats bungeecord, vienkārši tu teiksim norādi serveris1 kā defaulto kurā būs authme, caur kuru notiks autorizācija, bungeecordam ir pofig, var savienot serverus kas ir uz viena hosta, ar citu.

1

13 minutes ago, dainis said:

to var izdarīt tas pats bungeecord, vienkārši tu teiksim norādi serveris1 kā defaulto kurā būs authme, caur kuru notiks autorizācija, bungeecordam ir pofig, var savienot serverus kas ir uz viena hosta, ar citu.

Domaju bez ta Bungee. Tadu vispar neizmantojot

0

bez bungee it lillypad un vēl visādi brīnumi, bet princips tāds pats.

1

Ar vienu hostu tu domā, ka visiem serveriem vajag atrastiem zem viena hostinga/vienu viet? ja tā, tad tam visam pasākumam nevajag atrasties uz vienas kastes/pie viena hostinga, vienīgi pingi varētu būt augstāki nekā, ja viss atrastos vienuviet.
Ja, tomēr, esmu sapratis nepareizi, tad vel ir kaut kādi socket solutioni vai vnk kaut kāda api izveide, caur kuru abi serveri sazinātos :D vienīgi tev tur būtu vajadzīgi custom plugini vai kas tāds.

1

46 minutes ago, KAUNET said:

Ar vienu hostu tu domā, ka visiem serveriem vajag atrastiem zem viena hostinga/vienu viet? ja tā, tad tam visam pasākumam nevajag atrasties uz vienas kastes/pie viena hostinga, vienīgi pingi varētu būt augstāki nekā, ja viss atrastos vienuviet.
Ja, tomēr, esmu sapratis nepareizi, tad vel ir kaut kādi socket solutioni vai vnk kaut kāda api izveide, caur kuru abi serveri sazinātos :D vienīgi tev tur būtu vajadzīgi custom plugini vai kas tāds.

Nu ideja ka man ir 2 dažādi gamehostingi , vienā piemera 2 gb Faction , otrā 2 gb Skyblock.   Vai ir kāds plugins kas ļautu iet starp tiem serveriem kā portāli neizmantojot BungeeCord jo tam vajag vel 1 gameserveri kur hostēt. 

0

1 hour ago, guntarz said:

Nu ideja ka man ir 2 dažādi gamehostingi , vienā piemera 2 gb Faction , otrā 2 gb Skyblock.   Vai ir kāds plugins kas ļautu iet starp tiem serveriem kā portāli neizmantojot BungeeCord jo tam vajag vel 1 gameserveri kur hostēt. 

nē. tev tad vajag bungee. jeez guntar, tam bungee max 512mb ram vajag un tas jau tev tā būs dikti daudz. nemīz

2

Bungee 3$/mēnesī max izmaksatu no kada reseller ka extravm. Ja tev vel ir sava kaste tad 512-1gb varetu gan atvelet...

1

1 hour ago, Nighterance said:

Bungee 3$/mēnesī max izmaksatu no kada reseller ka extravm. Ja tev vel ir sava kaste tad 512-1gb varetu gan atvelet...

Gigis būs daudz par daudz zinot craft apmeklējumu.

1 hour ago, Nighterance said:

Gigis būs daudz par daudz zinot craft apmeklējumu.

p.s ja tu gribi s1 un s2 ar bungee,tad tev vēl vajag s3,kurš būs lobbijs. var iztikt, bet nebūs smuki bez.

1

14 hours ago, guntarz said:

nafig vajadzīgi 2x2 gb game servera hosti, paņem vienu vps un miers, liec tur visu virsū, tāpat shared hosti stāv uz nodrāztiem overloaded xeon procesoriem, same kas vps, ieķer kkādu contabo un miers, ja gribi stabilāku un labāku performance, tad šo https://www.vultr.com

1

2 hours ago, Nighterance said:

Es tikai nesaprotu, kāda jēga vērt 2 serverus, ja var atvērt tikai 1. Nebūtu tukši 2 serveri, bet tik 1.

gan jau guntarz piespamos visu pasauli tā, ka tur būs kas spēlē.

2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0