Jump to content
Sign in to follow this  
HydenLV

[Piedāvāju] Game Servers & Mājaslapas.

Recommended Posts

Tā kā has`ā ir daudzi tā kuri prasa palīdzību vienkāršās lietās ( Jaunie mazo projektu veidotāji), tad piedāvāju dažādu palīdzību saistībā ar mājaslapām un game serveriem. Par to prasot simboliskas samaksas, atkarība no daudzuma u.c kritērijiem.

Tātad, ja tev ir kāda problēma ar mājaslapu, vai game serveri, tad raksti man skype:

skujakristers@gmail.com

Vai sāc saraksti ar mani spiežot uz šī linka: https://join.skype.com/invite/nh9z2bcE51U6

Lūdzu neraksties liekus komentārus, jautājot ko es protu utt.

Respektīvi, ja ir kāda lietiņa ar ko nevari tikt galā, tad droši raksti man skype iespējams spēšu palīdzēt.

• Upvote 1
  • Downvote 5

"Lūdzu neraksties liekus komentārus, jautājot ko es protu utt." - Es nezināju, ka tas skaitās lieki, pajautāt ko Tu proti.. heh..Tad atbildi uz vienu, kapēc, lai tērētu savu laiku un aicinātu speciāli Tevi skype, ja nezinu ko Tu proti? Vismaz būtu sastādijis sarakstu ar savām zināšanām :)

Anywāy 17 gadīgam puišelim, kas taisa selfijus atejā neko tik atbildīgu neuzticētu.. 

• Upvote 2
  • Downvote 4

8 minutes ago, Markuss said:

"Lūdzu neraksties liekus komentārus, jautājot ko es protu utt." - Es nezināju, ka tas skaitās lieki, pajautāt ko Tu proti.. heh..Tad atbildi uz vienu, kapēc, lai tērētu savu laiku un aicinātu speciāli Tevi skype, ja nezinu ko Tu proti? Vismaz būtu sastādijis sarakstu ar savām zināšanām :)

Anywāy 17 gadīgam puišelim, kas taisa selfijus atejā neko tik atbildīgu neuzticētu.. 

Ja tu būtu mazliet izglītotāks, tad tu būtu ievērojis datumu. Ak jā aizmirsu, piedāvājot kādu palīdzību, tu tiksi tikai nomelnots. Pēc manām domām ar šo postu tu pierādīji cik "uber kruts" tu esi. Būtu labi, ja tu būtu arī kādreiz kārtīgi izlasītu rakstu, jo raksts tika domāts vairāk tiem, kuri taisa tā saucamos mēnešniekus un palīdzību prasa elementārās vietās. 

Ko lai tev saka? Spriežot, ka tikai spēj nomelnot cilvēku, tev pašam nav vairāk par kādiem 16 gadiem, lai gan mani tas galīgi neinteresē.

Lai tev interneta varonītim veicas :) Es pat brīnos, ka tādam kā tev, ir pieeja internetam, jo tu nespēj izdomāt neko racionālu un tikai gudri dirst.

Edited by HydenLV
  • Downvote 9

23 minutes ago, HydenLV said:

Ja tu būtu mazliet izglītotāks, tad tu būtu ievērojis datumu. Ak jā aizmirsu, piedāvājot kādu palīdzību, tu tiksi tikai nomelnots. Pēc manām domām ar šo postu tu pierādīji cik "uber kruts" tu esi. Būtu labi, ja tu būtu arī kādreiz kārtīgi izlasītu rakstu, jo raksts tika domāts vairāk tiem, kuri taisa tā saucamos mēnešniekus un palīdzību prasa elementārās vietās. 

Ko lai tev saka? Spriežot, ka tikai spēj nomelnot cilvēku, tev pašam nav vairāk par kādiem 16 gadiem, lai gan mani tas galīgi neinteresē.

Lai tev interneta varonītim veicas :) Es pat brīnos, ka tādam kā tev, ir pieeja internetam, jo tu nespēj izdomāt neko racionālu un tikai gudri dirst.

Vaij, es atvainojos jūsu augstība, pēc bildes var redzēt, cik izglītots Tu esi :) #NeVisiSapratīs

Bet kāda jēga Tev piedāvāt palīdzību? Nē nu tas protams ir forši un tā.. bet jo mazāk menešnieku, jo labāk :) Tāpat, ja nenogrims mēneša laikā, tad 2 mēnešos nogrims.. jo parasti tos projektus vada 14 gadīgi wanabē puišeli kā Tu.. Protams vel tas aspekts - no mātes gūgles un youtube vairāk iemācīsies nekā no Tevis.. bet tas jau tā. #WelcomeInHasHateAndSpam

Vaij, un ko man tagad darīt? Pakarties, ja Tu domā par mani ko tādu? :D Vismaz mani nesatrauc cilvēku viedoklis un kritika atsķirībā no Tevis.

Bet Tu jau nekur neminēji, ka palīdzi tikai "elementārās vietās", tapēc jau teicu, sastādi sarakstu ar ko proti :D

Bet man visvairāk patīk šis, Tu par mani neko nezini, bet dirs.. ir tāds teiciens - Gudri di*st nav malku cirst.. Var redzēt ka Tev ir līki pirksti un neesi draugos ar gūgli, ja nevari atrast tik primitīvu informāciju par kādu... kur nu vel kādam palīdzet :D

Bet ko tad Tu tagad dari? Gudri nedirs? Iemacies uzņemt kritiku :)

tieirlabie018.jpg

Edited by Markuss
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Es vienkārši neesmu tāda cilvēks, kurš nomelnojot citus un rokot augšā apmēram 2-3 gadus vecas bildes audzēju savu i-peni. Čalīt tu mani sauc par puišeli nezinot manu patieso vecumu. Man tev jautājums. Kas tu zilais esi, ka blato un kritizē šeit rakstu, tākā būtu kaut kādā ballītē un meitenēm censtos noblatot. Vecīt te lielākoties ir tikai saprātīgu cilvēku kopums. Un tu šeit galīgi neiederies, jo tādus, kā tevi, kuri kritīzē un paši neko nevar bāž maisā un slīcina.

Ieteikšu labāk, sēdēt pie sava monitora un nelīst tur, kur tev nevajag, tev palīdzību nevajag, tad lasies prom no šejienes un ļauj to iegūt cilvēkiem, kuriem to vajag. 

• Downvote 6

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.