Jump to content
Sign in to follow this  
ALX

Samaksāšu par izplidītiem 10 klases pārbaudes darbiem.

Recommended Posts

Sveiki,meklēju cilvēku,kam ir brīvs laiks izpildīt man 10.klases uzdevumus līdz janvārim,esmu gatavs maksāt līdz EUR 100,kautvai ar has adminu starpniecību.

Uzdevumi jaizpilda no tālmācības mājaslapas,visu parādīšu,nekas grūts,tikai diemžēl laika nav pašam izpildīt viņus.

17 hours ago, koninglol said:

Kāds priekšmets? Fizika, Matemātika, vai kas cits? 

Matemātika,Ķīmija,Latviešu valoda,Literatūra tas laikam arī bija viss.

17 hours ago, emciits~ said:

LOL :D Es arī mācos, bet reali pieliec smadzenes un viss ok uz cuceni vri mierigi noraut sekmiigu :D

Diemžēl laika nav,vadu ienesīgu uzņēmumu,ar kuru nopelnu 10x vairāk nekā katrs 2 latvietis,un izglītība tik ļoti neuztrauc,vienīgi vēlos to papīru augstkolu pabeiģšu saviem spēkiem.

16 hours ago, ytteroy said:

Varu sniegt tikai pozitīvu vērtējumu par šo servisu! http://mdserviss.eu/

Nosūti man savu skype id pa pm.

Pelni 10x vairāk nekā katrs otrais latvietis, bet esi gatavs maksāt tikai 100€ par to ka tev pilda 4os priekšmetos darbus līdz janvārim. 

• Upvote 2

Varēji jau vismaz 100eur mēnesī nomest tad jau.. tomēr laiku paņem, man vidusskolā daudz bija jāraksta pārspriedumi latviešu valodā un tas daudz laika paņēma. 10. klasē par atzīmēm vispār nevajadzētu uztraukties, taka var jau mierīgi uz 4 visu pildīt

• Upvote 1

5 hours ago, SpaceMan* said:

:facepalm:Vnk neesi tik  gudrs, lai izpilditu šos darbus.

Vecīt ir daudz cilvēki kuri ir iestājušies mācībām neklātienē un ātrādā tajā laikā, un vienkārši tam visam atliek maz laika. Un viņš vienkārši samaksā citam lai viņa vietā to izdarītu, jo pašam ir daudz citas lietas ko darīt. 

10 hours ago, inadatequate said:

Vecīt ir daudz cilvēki kuri ir iestājušies mācībām neklātienē un ātrādā tajā laikā, un vienkārši tam visam atliek maz laika. Un viņš vienkārši samaksā citam lai viņa vietā to izdarītu, jo pašam ir daudz citas lietas ko darīt. 

ir arī cilvēki, kuri studē nevis neklātienē, bet klātienē, UN VĒL pagūst strādāt ikdienā

toties par šiem maksātājiem, kuri diplomus nopērk, tie pārsvarā dzīvē ir truli, un žēl tos saukt par valsts nākotni

ja runa ir par kādiem 1-2 darbiņiem, kā gabaldarbu - ok, bet par virkni priekšmetiem...

kaut kā no pamatskolas un vidusskolas ir pieņemts, ka ir forši, ja var nopirkt gatavu darbu, tad sāc studēt, skaties, ka kāds no kursa sāk nopirkt diplomu, un aizdomājies huļis te jāsēž, ja visu var nopirkt

Edited by Korijs
  • Upvote 3

19 hours ago, rainbow said:

Varēji jau vismaz 100eur mēnesī nomest tad jau.. tomēr laiku paņem, man vidusskolā daudz bija jāraksta pārspriedumi latviešu valodā un tas daudz laika paņēma. 10. klasē par atzīmēm vispār nevajadzētu uztraukties, taka var jau mierīgi uz 4 visu pildīt

Summu mainu uz EUR 200 ja dabri tiks izplildīti līdz decembrim,ar vidējo atzīmi 6+

11 minutes ago, Korijs said:

ir arī cilvēki, kuri studē nevis neklātienē, bet klātienē, UN VĒL pagūst strādāt ikdienā

toties par šiem maksātājiem, kuri diplomus nopērk, tie pārsvarā dzīvē ir truli, un žēl tos saukt par valsts nākotni

ja runa ir par kādiem 1-2 darbiņiem, kā gabaldarbu - ok, bet par virkni priekšmetiem...

kaut kā no pamatskolas un vidusskolas ir pieņemts, ka ir forši, ja var nopirkt gatavu darbu, tad sāc studēt, skaties, ka kāds no kursa sāk nopirkt diplomu, un aizdomājies huļis te jāsēž, ja visu var nopirkt

Varētu dziļāk pastāstīt ko daru un tā,bet tici man Korij izglītība man vairāk neko nenozīmē :D

Piekrītu tavam teiktajam,bet netaisos valsti vadīt nākotnē.

On 11/23/2017 at 0:04 PM, ytteroy said:

Varu sniegt tikai pozitīvu vērtējumu par šo servisu! http://mdserviss.eu/

Tikko apskatījos to mājaslapu,mājasdarbi ir jasūta viņiem,bet man visi pārbaudes darbi,ir uz skolas acp,un tu nevari viņus nokopēt tur ir dots laiks cik ilgā laikā tas ir jaizpilda.

Ideja bija tādā,ka kopēju un sūtu uzdevumus,un man vienkārši sūta atbildes.

Ceru līdz novembra beigām atrast kādu.

Edited by Alex

43 minutes ago, Alex said:

Summu mainu uz EUR 200 ja dabri tiks izplildīti līdz decembrim,ar vidējo atzīmi 6+

Varētu dziļāk pastāstīt ko daru un tā,bet tici man Korij izglītība man vairāk neko nenozīmē :D

Piekrītu tavam teiktajam,bet netaisos valsti vadīt nākotnē.

Tikko apskatījos to mājaslapu,mājasdarbi ir jasūta viņiem,bet man visi pārbaudes darbi,ir uz skolas acp,un tu nevari viņus nokopēt tur ir dots laiks cik ilgā laikā tas ir jaizpilda.

Ideja bija tādā,ka kopēju un sūtu uzdevumus,un man vienkārši sūta atbildes.

Ceru līdz novembra beigām atrast kādu.

Nofočē tos uzdevumus ar telefonu un aizsūti :D

1 hour ago, JustQ said:

Nofočē tos uzdevumus ar telefonu un aizsūti :D

Tur diemžēl laiks ir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.