Jump to content
Sign in to follow this  
Kristerzy

Underage minecraft players singing

Recommended Posts

3 minutes ago, pomelo. said:

2dyX_lPoTnGOVEib46CZ2A.jpg

subscriber pls

5 minutes ago, Guru said:

labākā gada tēma +rep

gutsi flipflops

6 minutes ago, MλZE said:

zajebis subbed

apprecitiere dat

8 hours ago, Cilvēks. said:

Šis ir pats labākais ko manas acis ir redzējušas.

prieks redzet

9 hours ago, kaasis said:

jauns hits

driz soundclounda busim

10 hours ago, Seathin said:

Cencer vistiešākajā nozīmē

vezis ir diezgan laps zvers

klklklkll

Ko tu tur čouko 25 sek no 30sek gara video? Es reāli gribēju piedurties un iekomentēt kko sakarīgu, bet nu šito mēslu noskatoties man vienkārši sāp, ka tev vecāki uztic datoru. #roadto10ksubs

• Upvote 2

kāds var apskaidrot, vai autora pievienotais video ir attiecināms kādā saistībā uz viņu pašu vai viņš kā tizlu joku ielika to video? katrā ziņā gribēju dzirdēt, kur tur dziesma sāksies, bet netiku tālāk par kaut kādiem garīgu problēmu pīkstieniem, kur gribētos jautāt, vai tad šis nav labs piemērs, kā internets un spēles mēdz arī degradēt? domā līdzi ko publicē, varbūt jums tur savā lokā liekas baigais prikols, man izklausās pēc novirzēm

• Upvote 5
  • Downvote 1

5 hours ago, Korijs said:

kāds var apskaidrot, vai autora pievienotais video ir attiecināms kādā saistībā uz viņu pašu vai viņš kā tizlu joku ielika to video? katrā ziņā gribēju dzirdēt, kur tur dziesma sāksies, bet netiku tālāk par kaut kādiem garīgu problēmu pīkstieniem, kur gribētos jautāt, vai tad šis nav labs piemērs, kā internets un spēles mēdz arī degradēt? domā līdzi ko publicē, varbūt jums tur savā lokā liekas baigais prikols, man izklausās pēc novirzēm

wtf men, varbūt sāc raudāt, jo minecraft speletaji aizskara tavas jutas nofilmejot 30 sekunzhu video, kas vinjiem likaas smiekligs

6 hours ago, Delma said:

Tu jau esi labāks par K3pt'u

who the fuck is that

6 hours ago, Dragon said:

klklklkll

Ko tu tur čouko 25 sek no 30sek gara video? Es reāli gribēju piedurties un iekomentēt kko sakarīgu, bet nu šito mēslu noskatoties man vienkārši sāp, ka tev vecāki uztic datoru. #roadto10ksubs

abone to kanalu

• Downvote 1

6 minutes ago, - FENICH. said:

Esi Logangeris un Jake Pauleris, eh? Labāk abus unsubscribo.

Varbūt datumu pirms raksti apskaties?

• Upvote 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.