Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Arthur.

[HTML/CSS] FALLET.LV

Viss itkā ir ok, klasēm sakarīgi nosaukumi, pa lielam viss taisns, dažās vietās kkādas ikonas un krustiņi mož pa 1-2 px nobraukuši, bet tas nekas, vienīgais ko tev jau laicīgi ir jālabo, tas ir kā tu css failu raksti - 

#content > .box > .row > .left-side > .news > .image > img

šitas ir cancers, ja man vai kādam no manas komandas darbā būtu kas jāmaina tādā failā, tad tā ir nāve  un labāk to visu izdzēst un pārrakstīt, sakārto un strukturē, lai pašam pēc tam ir vieglāk, izmanto nestingu, netaisi tos kilometrīgos klašu nosaukumus, vel labāk ja lietosi kādu less, un tad kompilēsi to uz css, piemēram sass -> css, ja negribi pisties ar ruby un sass palaišanu uz windows, tad ir teiksim porgramma - koala, kurai norādi sass failu, vai mapīti ar sass failiem, un tie automātiski tiks watchoti un kompilēti uz css.

Ja ir velme palasi par sass sintaksi šeit , sass paver vel daudzas papildus iespējas, kā lietot savus mixinus(palasi par to sīkāk, slinkums skaidrot), veidot mainīgos, un strukturēt visu pa atsevišķiem failiem, un tad importēt kas tev ir vajadzīgs. 

2

6 minutes ago, RyanZero said:

Yehudeeeeee

İpboard version ?

tas ir html/css es vēlak uzkodešu php uszraksti pm ja velies iegādaties vēlak php kodu

-13

23 minutes ago, Toretto said:

tas ir html/css es vēlak uzkodešu php uszraksti pm ja velies iegādaties vēlak php kodu

what do you want

0

1 hour ago, Toretto said:

Tu jau nu tiešām būsi spējīgs to izdarīt.

8

Haha, good job. No savas pieredzes ar šo dizainu, lielākās problēmas man sagādāja header / footer,  dēļ izgriezumiem, ar ko es biju pirmo reizi sastapies, jo ir pierasts pie standarta dizainiem. man kaut kur jābūt html/css, ja nemaldos ar visiem skriptiem uz ipb forumu, ja būs piemetīšu šeit, lai var redzēt kā es to izdarīju. ja man būtu laiks un vēlme, pats uzkodētu.

0

13 minutes ago, PROaffDES said:

Derētu mazliet vairāk pie koda piestrādāt. ;) Jo kā kaut kādam skriptam ir mazākā izmaiņa, viss sabrūk.. :D 

http://prntscr.com/h3hsqh

Piekritu, uzkodēju news , mazaka problema, viss ir sabrucis laba mala ir apakšā, utt, beigas čakarejos ilgi, bet rezultātu dabuju :)

0