Jump to content
Sign in to follow this  
Dragons

Elvis Vītols Krapnieks

Recommended Posts

20 minutes ago, dainis said:

es ne sūda nesaprotu, tevi appisa vai nē? vai tu vienkārši izlēmi ka čuvaks ir krāpnieks un vajadzētu topiku uzmaukt?

lūdzu, izlasi augstāk rakstīto.

4 hours ago, Dragons said:

:D Centās bet biju gudrāks cilvēks vēlas izvilināt bankas datus

4 hours ago, Dragons said:

Netikai :D prasija 1 centu :D labi tas ta bet kad prasija lai atsutu screen no kodu kartes bišku aizdomājos :D

Anyway, autors mudaks, jo nemāk izveidot strukturētu tēmu.

• Upvote 2

8 hours ago, dainis said:

es ne sūda nesaprotu, tevi appisa vai nē? vai tu vienkārši izlēmi ka čuvaks ir krāpnieks un vajadzētu topiku uzmaukt?

=DD Šis bija labākais komentārs visā.

zinu šito čuvaku viņš no manas pilsētas galīgs tupenis, paļube mēģina appist, jo nu gudrs cilvēks viņš nav.. 

• Upvote 3

6 minutes ago, rainbow said:

290ed8ee0303d0169df1e0b1561a800b.png

iespaidigi

drīzāk skumji, jo uzņēmēji kuri neko nesaprot var iegrābties 

• Upvote 1

Tur tā lieta kad viņs tiesām ir  krāpnieks un viņa brālis Rinalds Vītols.Vins neko nejēdz no tā visa ko viņs saka. ViŅs pat nezin kas ir  html un php. Kur viņs mājaslapas var veidot. Es varētu uzbliezt tādu rakstu par viņu  kad pie viņa  ierastos  visi lv dienesti. NEIESAKU  UZTICETIES  ŠIM CILVĒKAM

On 2017.10.20. at 4:52 PM, iluuzy said:

zinu šito čuvaku viņš no manas pilsētas galīgs tupenis, paļube mēģina appist, jo nu gudrs cilvēks viņš nav.. 

Piekrītu tev, es viņi arī labi  zinu, un parata viņam nav tiesām.  dzīvo viņs Bauska,ritausmas,majas  lakstīgalas

• Downvote 1

2 hours ago, krish said:

Tur tā lieta kad viņs tiesām ir  krāpnieks un viņa brālis Rinalds Vītols.Vins neko nejēdz no tā visa ko viņs saka. ViŅs pat nezin kas ir  html un php. Kur viņs mājaslapas var veidot. Es varētu uzbliezt tādu rakstu par viņu  kad pie viņa  ierastos  visi lv dienesti. NEIESAKU  UZTICETIES  ŠIM CILVĒKAM

Piekrītu tev, es viņi arī labi  zinu, un parata viņam nav tiesām.  dzīvo viņs Bauska,ritausmas,majas  lakstīgalas

Tu pats neesi labāks par šo cilvēku, pat teiktu, ka vēl briesmīgāks gadījums. Labāk būtu sēdējis savās bikses un noskatījies uz šo tēmu no malas.

• Upvote 3
  • Downvote 1

Abi ar brāli galīgi dauņi, agrāk vienā galā dzīvojām, viņa visa ģimene kur +/- 20 cilvēki hatā dzīvo, kur nav vietas tik daudz cilvēkiem.. Varu pateikt to ka viņi hujāri uz bibliotēku lai varētu sēdēt netā, bet nu tas tā.

pomelo.  kur es ko esmu apkrapis uz naudu, nezini tad nemūldi bikšu atsistitajs,  drizāak ahujevsis dirswjs tu esi

10 minutes ago, krish said:

pomelo.  kur es ko esmu apkrapis uz naudu, nezini tad nemūldi bikšu atsistitajs,  drizāak ahujevsis dirswjs tu esi

Bikšu atsistitajs?

šitas nabags netālu dzīvo ,katru dienu menti pie viņa mājas un visi dod galvā , reti no mājas iziet ārā , jo kad iziet jebala dabū :D viņi piedāvā mūzikas pakalpojumus, māju tīrīšanu , foto sesijas, mājaslapu izstrādi , un citus mēslus,kā arī Local teica ,nabagi no bibliotēkas kompjiem visus appis XD

Edited by - Gatiņš.
  • Upvote 1

On 2017.10.19. at 2:27 PM, Dragons said:

ši informācija bija viņu lapa rakstīta :D

Lieliskas veidnes gaida pēdējos labojumus.

Izvēlies vienu un padari to par savu.

Vairāk nekā 30 miljoni cilvēku mums uzticas

Lietotājiem no visas pasaules patīk izmantot mūsu mājaslapu izstrādi.

Piesaki mājas lapu izstrādi jau šodien,izdevīgi, bez viltus. Vienkārši lieliski mājaslapu izstrādātāji.

Edit:Tad ja viņi ir tādi uber pro! kpc viņi nebliež savu mājas lapu aukša kautvaii free hosting ? bet ar savu dizainu un kodu :)

Tāpēc , kad arī normāliem cilvēkiem ir papildus darbs lai sakrātu šos līdzekļus maksas hostingam un cik es zinu, kad mājas lapu parasti nevar izveidot vienā dienā,

vai tad ne tā ? Un, kādēļ tad mani te vainojat par krāpnieku ?

1.Bankas konta numuru  visos uzņēmumos prasa lai varētu pārskaitīt algu.

2.Es nemaz netaisos pieņemt nevienu 16 gadīgu mazgadīgu puišeli kurš pat nemāk sakarīgi salikt teikumu un kur nu vēl programmēt..

Jums pašiem smiekli nenāk.. ?

3.Un arī netika nekādi kodu kartes kodi prasīti, tā kā puišelīt pirms ko publicē apdomā 2 reiz vai ir jēga ko tādu publicēt ja pat nezini , kas es esmu.

4. Lai tiktu pie manis darbā ir jāslēdz darba līgums dzīvajā, kā arī jāsūta CV tā, kā ieteiktu tev silti apdomāt ko raksti te nepatiesus tekstus uz saviem izdomājumiem.

5.Padomā loģiski vai jeb kura firma vai uzņēmums pieņemtu darbā 16 gadīgu puišeli kuršs pat vēl nav attīstījies kārtīgi no mātes piena lūpām..,

kā arī vai būtu jēga vispār mums , kā uzņēmējiem par tādu tirliņi, kas neko nejēdz vēl maksāt bezjēgā nodokļus.

On 2017.10.19. at 2:41 PM, lollka said:

Es domāju, ka tu no šejienes ņem http://prntscr.com/gzbxxc

Bet kāpēc krāpnieks, nepieņēma darbā vai, jo prati tikai 3 rindas @ html?

Pirmkārt nepilgadīgos nekad nepieņemam darbā jo esam oficijāli reģistrēts uzņēmums.

On 2017.11.5. at 4:34 PM, - Gatiņš. said:

šitas nabags netālu dzīvo ,katru dienu menti pie viņa mājas un visi dod galvā , reti no mājas iziet ārā , jo kad iziet jebala dabū :D viņi piedāvā mūzikas pakalpojumus, māju tīrīšanu , foto sesijas, mājaslapu izstrādi , un citus mēslus,kā arī Local teica ,nabagi no bibliotēkas kompjiem visus appis XD

Pirms ko runā par cilvēku , iepazīsti šo cilvēku un , tad runā ..

Patiktu piemēram ja es tagad tevi nevainīgu cilvēku apvainotu par neko un 

arī ir tāda lieta, kad šis cilvēks strādā policijā, kā izmeklētājs tā , kā padomājiet cilvēki ko jūs par viņu te rakstiet.

On 2017.10.19. at 2:56 PM, 「pomelo.」 said:

Es ļoti atvainojos, bet viņš tevi ir appisis? Ā nav?  Viss skaidrs, paldies.

Pilnīgi piekrītu tavam teiktajam, ja neko nezin par cilvēku, tad lai padomā ko runā vispirms par šo cilvēku un iepazīst šo 

pašu cilvēku reālajā dzīvē , tad smagi būs kļūdijies ar savām ierakstītajām stulbībām .. 

• Confused 1
  • Downvote 1

24 minutes ago, 「pomelo.」 said:

@Interneta Radio and why do we need to bring up a dead thread?

Sākumā likās, ka tas ir tēmā vainotais čalis, kas grib sevi attaisnot, pēc tam apmulsu un vairs negribu nemaz lasīt to pļuru.

1 hour ago, Interneta Radio said:

vai tad ne tā ? Un, kādēļ tad mani te vainojat par krāpnieku ?

1 hour ago, Interneta Radio said:

arī ir tāda lieta, kad šis cilvēks strādā policijā, kā izmeklētājs tā , kā padomājiet cilvēki ko jūs par viņu te rakstiet.

Tagad jau raksta kā par citu. nez.

• Haha 1
  • Upvote 2