Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Stooshi

Vecā reputācijas sistēma.

labdien.

parcik tagad darbojos ar jaunāko ipb 4 versiju, esmu sapratis to, ka viņiem ir ienāki jaunā reputācijas sistēma, respektīvi cilvēki reacto uz taviem postiem ar emoji un tu par to saņem punktus, man tas īsti nepatīk tapēc esmu šeit, lai jautātu vai tas ir iespējams kautkādīgi dabūt uz jaunākās versijas veco reputācijas sistēmu?

0

Paceļu tēmu, jo man līdz bumpošanai baigi ilgi jāgaida un šis topiks man tiešām ir steidzams.

EDIT: Runājot par tēmu, man pat nestrādā esošā šo reakciju sistēma, kur tu spied tos reactionus un tādējādi tiek dalīti tie reputācijas punkti, šī fīča man nemaz nestrādā. Tiešām nav addons vai plugins kautkur paslēpies, kas ļauj man izmantot veco reputācijas sistēmu kurā ietilpa plusi un mīnusi. (Tādu kā šeit man vajag)

0

14 hours ago, Stooshi said:

Paceļu tēmu, jo man līdz bumpošanai baigi ilgi jāgaida un šis topiks man tiešām ir steidzams.

EDIT: Runājot par tēmu, man pat nestrādā esošā šo reakciju sistēma, kur tu spied tos reactionus un tādējādi tiek dalīti tie reputācijas punkti, šī fīča man nemaz nestrādā. Tiešām nav addons vai plugins kautkur paslēpies, kas ļauj man izmantot veco reputācijas sistēmu kurā ietilpa plusi un mīnusi. (Tādu kā šeit man vajag)

Man ir tāda sajūta, ka tāda plugina/addona nemaz nav, viss ko tu vari izdarīt ir nomainīt esošo reakciju ikonas uz plusiņiem vai mīnusiīņiem!

1

1 hour ago, X'enons said:

Man ir tāda sajūta, ka tāda plugina/addona nemaz nav, viss ko tu vari izdarīt ir nomainīt esošo reakciju ikonas uz plusiņiem vai mīnusiīņiem!

Jaunajā versijā nav tādu plusiņu un mīnusiņu, tikai reakcijas. Tur neko nevar nomainīt.

0

3 hours ago, Stooshi said:

Jaunajā versijā nav tādu plusiņu un mīnusiņu, tikai reakcijas. Tur neko nevar nomainīt.

Es domāju ,ak tu vari ielādēt atsevišķas ikonas un uzlikt reakcijās.

Piemēram oriģināli iz 5 reakcijas, tu noņem 3 nost un tajām divām nomaini/uzliec, ka viena ir ar + ikonu un ir positive un otra ar - ikonu un negative

0

5 minutes ago, X'enons said:

Es domāju ,ak tu vari ielādēt atsevišķas ikonas un uzlikt reakcijās.

Piemēram oriģināli iz 5 reakcijas, tu noņem 3 nost un tajām divām nomaini/uzliec, ka viena ir ar + ikonu un ir positive un otra ar - ikonu un negative

man šī reakciju sistēma nemaz nestrādā, tā jau ir viena problēma, plus man pat negribas viņu taisīt, jo viņa ir pretīga

0

30 minutes ago, Stooshi said:

man šī reakciju sistēma nemaz nestrādā, tā jau ir viena problēma, plus man pat negribas viņu taisīt, jo viņa ir pretīga

ja sataisa cool, tad ir chill

0