Jump to content
Sign in to follow this  
CEFF

[SAMP] Gatavs serveris RP

Recommended Posts

Serveirs ir parast,ir arī daudz bugu,kuri nav laboti,daudz kas nav ielikts,bet arī ir nedaudz,nedaudz pielikta roka,ir pielikti pāris filescirpti,kā policijas radars,parlaboti tekti iekš GM,ielikt Slimnīcas /acceptdeath,/acceptems scripts,tik nav ielikta pati slimnīca,darbiņš tam ,kurš grib šo serveri,ir arī kaut kādi antičīti,kur vispār nestrāda,itkā viss ir pareizi salikt,viss kā vajag,bet nejiet.Nu ir japieliek roka pašam,būtu jauki,ja kāds varētu dot kaut vai tikkai kaut kādu citu GM pretī,kaut vai MGC,vai HGC,bez erroriem,tā lai var pielais,jo pa 2 dienām vissu Has'u esmu izgājis cauri,neko labu neatrod,ir serveri,kuriem lejplādes linki nēeskistē,utt. Būšu ļoti pateicīgs,ja arī kaut ko iedosiet pret. Gamemods parast,vienkārš,iekšā atrodas vissi faili,+ db,kuru es lietoju. :) 

https://failiem.lv/u/js8ywwfc#_

Edited by CEFF

Cik sapratu, serveris ir parasts. Ir daudz bugu, kuri nav laboti un ir pielikta nedaudz, nedaudz roka kā arī ir antičīts kas vispār neiet. Izklausās jau drausmīgi.

2 minutes ago, kaasis said:

Cik sapratu, serveris ir parasts. Ir daudz bugu, kuri nav laboti un ir pielikta nedaudz, nedaudz roka kā arī ir antičīts kas vispār neiet. Izklausās jau drausmīgi.

Nu,mož nedaudz pārteicos,vai sajuku,gamemode ir newmode,kas ņemts no Latorle bijušā servera.Esmu mainijis pats kaut ko iekš pawno,kā jau teicu pieliku pāris failscirptus,itkā jau spelēt var vainu neredzu,tas,ka pagaidām,kad taisīju nebija ielikts slimnīcas mappings,respektīvi,man arī ir ielitk /acceptdeath,/acceptems fliescirpts,ja es viņu uzrakstu,man tur jābapagaida bija 120sec,ja nemaldos,tad man vnk atspawno spawnā,tur ir jasačini RP'iskāk,ka tu esi slimnīcā,nu jāpieleik roka,drausmīgi jau nav,vismaz pēc maniem uzskatiem. :),katram sava gaume :D

13 hours ago, CEFF said:

Nu ir japieliek roka pašam,būtu jauki,ja kāds varētu dot kaut vai tikkai kaut kādu citu GM pretī,kaut vai MGC,vai HGC,bez erroriem,tā lai var pielais,jo pa 2 dienām vissu Has'u esmu izgājis cauri,neko labu neatrod,ir serveri,kuriem lejplādes linki nēeskistē,utt. Būšu ļoti pateicīgs,ja arī kaut ko iedosiet pret.

https://pawnocode.tk/gamemodes :ok:

• Upvote 3

pamēģini šadi

#define MySQL_DEBUG         1
#define SQL_HOST            "localhost"
#define SQL_USER            ""
#define SQL_PASS            ""
#define SQL_DB              ""

vaij ari

#define MySQL_DEBUG         0
#define SQL_HOST            "localhost" ja itap host liec ip ja nevar ip atsta localhost
#define SQL_USER            "šeit phpmyadmin niku login"
#define SQL_PASS            "parole php"
#define SQL_DB              "datubazes nosaukums"

ja aceros bija 0 vaij 1

Edited by kamikadze