Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
#Amerikanskij

Mācos PUBG

Vispār nesaprotu kāda jēga no donation goal, pirmkārt neviens neziedos, un otrkārt nav jēga kamēr vismaz nav 3000+ subs.

Vispār visi šitie streamlabs u.c varētu izdomāt kāu subscrier limitu, ja nē visi domā, ka miljonāri no tā youtube kļūs, skatoties katrs otrais mūšdienāš strīmo, no kā jēgas nav...

0

Agrāk populāri bija atvērt mēnešniekus, tagad laikam katrs otrais ir baigais strīmeris.

6

Es nesaprotu, jums gabals nokritīs, ka kādam ir tas donation goal? Nu i, ka ir? Tak, tas neko nemaina. Ko var cepties visu laiku par to... punkisa.gif

4

Piekrītu @ReinissB Tas ka viņam ir "Ziedojuma mērķis" nenozīmē ka vajag to izcelt kā kko nepieņemamu...
Viņš grib viņam ir, tu gribēsi savā mēnešniekā ielikt sms šopu, tu ieliksi... 

2

1 hour ago, ReinissB said:

Es nesaprotu, jums gabals nokritīs, ka kādam ir tas donation goal? Nu i, ka ir? Tak, tas neko nemaina. Ko var cepties visu laiku par to... punkisa.gif

Kāds tolks prasīt naudu par to, ka esi iemācījies OBS settingus no youtubes salikt un streamu palaist? Naudu prasi tad, kad esi kaut kādu ieguldijumu veicis, lai attīstītu youtube... vai vismaz savu kanālu. Nevis uztaisi tiešraidi ar 2 skatītājiem un jau gaidi, ka tagad plēsīs lielo naudu. Nezinu kā šitajam čalim konkrēti bija, bet man personīgi besī visi mazie kanāli ar saviem donatiem, ej uz ielas spēlē ģitāru un dziedi, ja tik traki naudu vajag.

3

Tagad strīdēsieties dēļ kaut kāda donation goal? Nopietni? 

5

Posted (edited)

Lmao. Ka man reka nak par so, 

14 hours ago, themelnraksts said:

omg tev tik daudz ziedoja stream laikā, ka pa tiešām donation goalu likt atmaksājās kikisa.gif

Atmaksajas? Kada zina atmaksajas?  to goalu var uzlikt par velti.

@Dragon, donation goalu uzliku lai ir, ja nu gadijuma. Streamoju vienkarsi, jo man to patik darit, nevis jebkadiem pelnas nolukiem. Censos attistit savu kanalu, streamoju 1080p, tika iegadats labak mikrafons, labakai skanas kvalitatei jo pasreizejais ir galigs mesls. Drizuma ir plans iegadaties ari web cam, un streamos izmantot ari to. Kanala aktivitate notiek jau no 2011 gada, bet lidz sim gadsm dazadu iemeslu del, kontenta kvalitate bija zem nulles. 

Edited by #Amerikanskij
1

Posted (edited)

3 minutes ago, themelnraksts said:

https://www.youtube.com/user/HelvinMax/about

Statistika:

Pievienošanās datums:

2014. gada 14. marts

ak jā, šis kanāls tika izveidots 2014 gadā, bet pirms tam bīja vēlviens kanāls, nosaukumu gan vairs neatceros. tur liku mta:sa mapping timelapse video utt.

Edited by #Amerikanskij
-1